1. Máj v Hard Rock Café

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Prvomájový HardRock aneb takhle má vypadat párty

Jsme sice svatební agentura, ale rozhodně se neomezujeme jen na svatby. Milujeme všechny akce, které mají šťávu. Proto jsme příležitost zorganizovat 1. Máj v Hard Rock Café čaply za pačesy. Obzvlášť, když jsme dostaly zcela volnou ruku. A jaké téma jsme si vybraly? Retro 50. léta!

Drsný Rock vs. romantické puntíky

Na hlavní bod večera této firemní akce jsme vsadily na jistotu – módní přehlídku retro šatů od JaneBond, která nám vzala dech! Majitelku a návrhářku Janičku Schwarz prostě nejde nemilovat! Energická, veselá, inspirativní a ochotná Janča nám předvedla naprosto unikátní přehlídku družičkovských i svatebních šatů, které rozhodně musíte mít! (A to úplně doslova – i modelky, které šaty předváděly, se z nich už nechtěly vysvléct a rovnou si je kupovaly :)). Jestli tedy ještě váháte, do jakého stylu byste chtěli ladit své družičky, odpověď je jasná – Retro Jane Bond Special!

Nuda rozhodně nebyla

O celovečerní zábavu firemní akce se postarala bezkonkurenční fotobedna, jejíž měnící pozadí všechny zabavilo celý večer všechny přítomné. Gamblerskou atmosféru jako z Las Vegas zařídili Mobilní karbaníci, nechyběla ani barmanská show, latinsko-americké tance a  cenami nabušená tombola – připravily jsme pro vás rocková trička, výborné dorty, voňavé kytice, víkendové wellness balíčky a mnoho dalších pecek.

Celým dnem nás provázel akční fotograf Marek Švadlena z Livefoto, kterého musíme  v první řadě jen a jen doporučit. Marek si s námi prošel celým dnem, bez jediného slova zvládl bravurně nafotit veškeré přípravy v zákulisí i hlavní momenty z akce a ještě ke všemu stíhal rozesmívat hosty (i nás). Chvílemi jsme měli pocit, že se snad musí rozdvojovat. 🙂

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám s večerem pomohli i těm, kteří se zúčastnili! Bylo to boží.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.