Denča & Tomáš: Srpnová svatba na louce

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Svatba Denči a Tomáše pro nás byla velmi speciální, nebyla to totiž tak úplně jejich první společná svatba 🙂

Jelikož jsou to velcí romantici, odjeli se vzít jen v soukromí na Santorini, kde si řekli své první společné a zcela oficiální ANO. Ááách…taková pohádka! Tedy na první pohled – ono totiž, když už tam stojíte a uvědomíte si, že tam nemáte TY SVOJE, začne se vám trochu měnit pohled na věc.

Tady v Čechách chtěli Denča s Tomem uspořádat s přáteli a rodinou jen menší svatební oslavu, se kterou jsme jim měly pomáhat. Ale co bychom to byly za koordinátorky, kdybychom je nechaly jen při té oslavě? Vymyslely jsme jim druhý obřad – takový symbolický vedený jejich dobrým kamarádem, aby i svatební hosté nebyli o to magické ANO ochuzeni.

Svatba v srpnu, když se lámou teplotní rekordy

Svatební oslava se konala na chatě u přátel, takže nejenom, že jsme velice postrádaly pomocný personál, ale kromě nás na celou organizaci nebyl prostě nikdo jiný. Bylo to pro nás takové poprvé, kdy jsme zařizovaly všechno – od servírování welcome drinku a rautu, pomoci se vším potřebným, přes montování stolů až po dělání dekorací! To všechno v srpnovém parnu. No uff..

svatba na louce

Symbolický obřad na louce

Svatební průvod, který se společně vypravil přes celou louku až k onomu dokonalému místu (to, jak jsme ho s Denčou a Tomem společně na jaře a v blátě hledali by zasloužilo svůj  vlastní článek :D). Jako poslední nám dorazili ruku v ruce snoubenci za zvuku jejich oblíbené písně. Obřad vedl jejich dobrý kamarád a musíme říct, že to bylo legrační, dojemné a hlavně neuvěřitelně romantické… Tyhle neformální a osobité proslovy, které Vám připraví lidé, co Vás mají rádi a dobře Vás znají jsou totiž mnohem lepší než ty klasické. A odstartují Váš společný život tak, jak by se v páru všechno začínat mělo – s láskou 🙂

Denčo a Tomáši,

ať jste stále tak krásně zamilovaní a šťastní jako v tento společný srpnový svatební den.

♥ ♥ ♥ S láskou Vaše Lucka a Marťa ♥ ♥ ♥

Fotogalerie ze svatby na louce

Fotky: Matěj Sládek

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.