Káťa & Dominik: Svatba za měsíc

S lékařkou Káťou jsme se seznámily v dubnu chvilku potom, co zjistila, že s Dominikem čekají miminko. Její první email začínal doslova slovy „jsem těhotná – ve 13. týdnu“.

Úkol pro nás byl jasný, naplánovat svatbu ještě než těhotenství začne být vidět. A my to zvládly v rekordním čase – 4. 4. přišel první email a 19. 5. už byla svatba a to pro víc jak 100 lidí. Skutečně to není moc času a na samotné plánování nám zbylo jen necelých 5 týdnů. Aby toho klasicky nebylo málo, pracovní kalendáře obou snoubenců byly tou dobou víc než vytížené.

Dá se svatba za měsíc zvládnout?

Očividně dá, ale jen se správným přístupem a správnými lidmi. Nejhorší bylo samozřejmě vybrat místo, téměř všechna už byla k blížící se sezoně plná. Vybrat „to pravé“ nám zabralo nejvíc času. A když už se zdálo, že jde vše správným směrem, pak začala dělat problémy matrika – více méně až do týdne před svatbou jsme stále nevěděly kdo a jestli vůbec nám Káťu a Dominika oddají. Ale vše se nakonec povedlo a myslíme, že dokonce nad všechna očekávání 🙂

Svatba v divoké zahradě

Místo, jako tohle na nás prostě čekalo! Neuvěřitelně magická obrovská zahrada, porostlé okolní budovy a soukromí, které Kočvary skrývají daly pevné základy pro celou zahradní atmosféru. Co na tom, že na místě nebyla pitná voda a většina hostů přespávala ve stanech? Jak říkáme, je to vždy o tom, co jste ochotní obětovat pro to, abyste měli nezapomenutelné a jedinečné vzpomínky na to, jak jste začali oficiálně tahat za jeden provaz.

svatba za měsíc

Předsvatební stres, který necháte na nás

Asi nejhorším úkolem koordinátorek je mít pořád čistou hlavu a být nad věcí v očích snoubenců, realita ale bývá dost často jinde. Opět jsme totiž stály ve stínu hory, jejíž vrchol jsme musely zdolat tou nejkratší možnou cestou i za cenu, že to bude dřina. Zkrátka nerady Vám říkáme NE a rády plníme Vaše sny.

Káťo, Dominiku a teď už i malá Magdalenko, přejeme Vám ať se Vám moc daří a zase někdy na viděnou ❤ 

S lásku Vaše Lucka a Marťa

Mohlo by Vás dále zajímat