Pája & Honza : Svatba v Liberci

Jakoby to bylo včera, když zazvonil telefon a volal mi nějaký Honza s tím, že od nás chce udělat svatbu v Liberci v kulturáku. Musím říct, že nás to kapku překvapilo – nejen tím požadavkem na kulturák, ale obzvlášť tím, že nám fakt, že jim budeme pomáhat se svatbou víceméně oznámil. A to předtím, než jsme se potkali 🙂

Inspirativní pár

Pár dní nato za námi i s Pájou přijeli na kafe a bylo rozhodnuto! Nejen, že nám oba vyrazili dech už od pohledu – je to totiž jedna z těch dvojic, která kolem sebe má takovou tu auru se značkou „narodili jsme se pro sebe“, ale nepřestávali nás překvapovat tím, kolik toho dokázali – takhle nádherná inspirativní dvojice, je totiž zároveň tím úplně nejskromnějším párem na světě. Opravdu! To, že Honza dělá MMA nám prásknul hned, ale že je v tom tak dobrý vyšlo najevo, až když jsme si ho prokleply 🙂 a to, že Pája rozjela stylový eshop BePink (který mimochodem musíte navštívit!) nám až na svatbě prozradila její sestra. A aby toho nebylo málo, jsou spolu šťastní už víc jak 10 let!

Svatební agentura Praha_svatba v liberci

Moderní svatba v kulturáku KC Vratislavice

Jejich požadavky na svatbu zněly vcelku prostě – chceme stylovou a moderní svatbu do růžova. A to je víceméně všechno, co nám řekli 🙂 Kompletní design svatby a koncept, který jsme jim zpracovaly odsouhlasili během jednoho emailu s tím, že to nechávají na nás, proto si nás přeci našli 🙂 Musíme říct, že vymýšlení, jak udělat v betonovém kulturáku romantickou atmosféru, nebo splnit požadavek venkovní party byl trochu oříšek, ale poradily jsme si s ním. Obřad jsme udělaly v nedalekém parku, venkovní raut a koktejlové stolky jsme umístily na střechu přilehlé knihovny, na kterou se dalo přímo ze sálu vejít a sál jsme zútulnily snížením stropu baldachýny. K růžové jsme přidaly trochu lesku v podobě zlatých doplňků a romantická luxusní svatba byla na světě.

Fotogalerie ze svatby

Svatební agentura Praha_svatba v liberci

Pracovat s Pájou a Honzou bychom přály opravdu všem svatebním kolegům. Byla to velká čest a obrovská zábava 🙂

Děkujeme!

Vaše Marťa a Lucka

Mohlo by Vás dále zajímat