Lenka & Evžen: Retro svatba ve mlýně

Od začátku roku jsme pomáhaly s přípravami svatby Lence a Evženovi, kteří se po dlouhých letech soužití a jednom narozeném prckovi rozhodli, že k úplné rodině jim chybí už jen ta svatba a tak do toho praští.

V  naší režii byly nejen svatební přípravy, ale především zajištění hladkého chodu celého svatebního dne. A jak jsme to zvládly?

Svatba Lenka & Evžen

Heslo „Perfect match“ , aneb jak to vypadá, když si perfekcionalistka bere milovníka veteránů?

Lenka a Evžen jsou opravdu exkluzivní dvojka. A to nemyslíme ani trochu ironicky. Oba jsou sví, schopní, nároční, milují klasiku a dohromady jim to prostě ladí. A přesně taková byla i jejich svatba.

Jak vždy říkáme – svatba by měla být taková, jací jste vy sami. Teprve pak může být opravdu dobrá a nezapomenutelná. Lenka s Evženem si nepotrpí na žádný kýč, a proto jsme ducha svatby nechaly v jednoduchém, přírodního stylu v prostředí Mlýna Davídkov. Atmosféra ve mlýně je dechberoucí sama o sobě, proto jsme ji jen minimalisticky dozdobily lučními květinami a přírodními materiály. V kombinaci s venkovským prostředím mlýna doslova vyčnívala ona klasika a heslem „Perfect match“ – ať už v podobě grafiky retro sirek, historických autobusů, nebo veteránů, které si ženich s láskou opečovává.

Video od Magic Pictures weddings

To nejdůležitější – pořádná oslava

Co je ale na každé svatbě nejdůležitější je ta pravá atmosféra. Samozřejmě k ní přispívá spousta věcí, ale ten pravý základ se vždy projeví až s příjezdem hostů – moravská základna se samozřejmě poznala už u vstupu do mlýna, ve kterém se hosté vítali přípitkem z domácí slivovice. Svatební veselí odstartovalo na odpolední grilovačce s dobrým jídlem, pitím, domácí zmrzlinou a barmanskou ohnivou show, do které se zapojil i samotný ženich :). Není asi potřeba více říkat, že smích a dobrá nálada byla nakažlivá.

Děkujeme, Leni a Evžene, že jsme u toho mohly být s Vámi!

Marťa a Lucka


Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou organizaci naší svatby. Nebylo to s námi během příprav jednoduché, ale poradily jste si s našimi vrtochy skvěle a výsledek byl perfektní. Velké díky!!!

Přeji spoustu dalších povedených svateb a akcí.
Ať se vám daří:)

Lenka


Fotografie od Radka Lavičky

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka