Lenka & Evžen: Retro svatba ve mlýně

Od začátku roku jsme pomáhaly s přípravami svatby Lence a Evženovi, kteří se po dlouhých letech soužití a jednom narozeném prckovi rozhodli, že k úplné rodině jim chybí už jen ta svatba a tak do toho praští.

V  naší režii byly nejen svatební přípravy, ale především zajištění hladkého chodu celého svatebního dne. A jak jsme to zvládly?

wedding-factory-svatebni-agentura-praha-lenka-evzen-01

Heslo „Perfect match“ , aneb jak to vypadá, když si perfekcionalistka bere milovníka veteránů?

Lenka a Evžen jsou opravdu exkluzivní dvojka. A to nemyslíme ani trochu ironicky. Oba jsou sví, schopní, nároční, milují klasiku a dohromady jim to prostě ladí. A přesně taková byla i jejich svatba.

Jak vždy říkáme – svatba by měla být taková, jací jste vy sami. Teprve pak může být opravdu dobrá a nezapomenutelná. Lenka s Evženem si nepotrpí na žádný kýč, a proto jsme ducha svatby nechaly v jednoduchém, přírodního stylu v prostředí Mlýna Davídkov. Atmosféra ve mlýně je dechberoucí sama o sobě, proto jsme ji jen minimalisticky dozdobily lučními květinami a přírodními materiály. V kombinaci s venkovským prostředím mlýna doslova vyčnívala ona klasika a heslem „Perfect match“ – ať už v podobě grafiky retro sirek, historických autobusů, nebo veteránů, které si ženich s láskou opečovává.

To nejdůležitější – pořádná oslava

Co je ale na každé svatbě nejdůležitější je ta pravá atmosféra. Samozřejmě k ní přispívá spousta věcí, ale ten pravý základ se vždy projeví až s příjezdem hostů – moravská základna se samozřejmě poznala už u vstupu do mlýna, ve kterém se hosté vítali přípitkem z domácí slivovice. Svatební veselí odstartovalo na odpolední grilovačce s dobrým jídlem, pitím, domácí zmrzlinou a barmanskou ohnivou show, do které se zapojil i samotný ženich :). Není asi potřeba více říkat, že smích a dobrá nálada byla nakažlivá.

Děkujeme, Leni a Evžene, že jsme u toho mohly být s Vámi!

Marťa a Lucka

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou organizaci naší svatby. Nebylo to s námi během příprav jednoduché, ale poradily jste si s našimi vrtochy skvěle a výsledek byl perfektní. Velké díky!!!

Přeji spoustu dalších povedených svateb a akcí.

Ať se vám daří:)

Lenka

Fotografie od Radka Lavičky

Mohlo by Vás dále zajímat