Jaká bude naše svatební sezóna 2017?

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Ačkoliv nás jako svatební agenturu v poslední době hodně oslovujete s originálními svatbami mimo sezónu, faktem zůstává to, že největší svatební šrumec je právě v létě. A jaké toto léto bude? Co na Vás chystáme? A s čím za námi přicházíte nejčastěji?

Trendy, které v letošních svatbách sledujeme

Ti z Vás, kteří nás znají, dobře vědí, že máme rádi originalitu a výzvy. Nezáleží na tom, jestli máte svatbu pro 100 hostů nebo se sejdete jen v kruhu svých nejbližších. Zajímá nás Váš příběh a to, abyste se cítili projednou v životě bezstarostně, uvolněně a hlavně šťastně.

Nemáme vyhraněný styl tvořivosti, ale přeci jenom každý má něco, v čem je opravdu dobrý. V našem případě jsou to svatby v přírodním stylu, které vycházejí přímo od srdce. Rustikální a tak trochu netradiční vzhled svateb je naší doménou a vždy se ho snažíme doplnit o něco, co je pro Vás dva typické. Věříme, že společně zvládneme vykouzlit jedinečnou svatbu a ne jen samé klišé.

Organzové svatby mizí

Trendy je třeba stále sledovat, a proto pravidelně navštěvujeme nejrůznější výstavy, svatební festivaly,  zahraniční weby a pořádáme kreativní večery se spoustou našich spřízněných duší z oboru. Konkrétní svatby ale vždy vytváříme především podle citu a podle toho, co vychází z Vás! Možná to je důvod, proč tak zbrojíme proti zajetým svatebním klišé.

Doba, kdy základem svatby byla fialová, růžová nebo jinak barevná organza, kterou byl ozdoben stůl s bílým ubrusem, jsou už dávno pryč. Jako ve všem se i ve svatebních trendech dá vymýšlet stále něco unikátního a originálního. Nenechte se tedy strhnout fádní a nudnou představou babiček a nechte nás svatební koordinátorky z Wedding Factory Vám uspořádat svatbu, která se všem vryje do paměti.

Volné svatební termíny?

I my svatební koordinátorky z Wedding Factory jsme pouze lidé a prosazujeme kvalitu před kvantitou. Na kvalitně odvedenou práci potřebujeme dostatek času, a proto nikdy nevezmeme víc svateb, než kolik jsme schopné produkčně zvládnout. Na letošní sezónu nám zbývá posledních 5 volných termínů. A které to jsou? Napište nám nebo zavolejte – kontakt

S láskou Vaše KOORDINÁTORKY Martina & Lucie

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.