Trendy ve svatebních dortech 2017

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stejně jako ve svatebních trendech se i ve svatebních dortech začíná projevovat mladistvá nezávislá vlna tzv. hipster stylu. Růžové a fialové odzvonilo, i když jsou tyto pastelové svatby stále velmi časté, módními už nejsou.

Co ve svatebních dortech frčí?

Jednoznačně jednoduchost! Přírodní materiály, živé květiny, čerstvé ovoce a to vše nejlépe ve spojení s naked cakes. Doslova s nahými dorty.

dorty-reportSvatební naháč

Nahé dorty, kterým pracovně říkám „naháči“ dnes jednoznačně vyhrávají a i přesto, jsou stále neokoukané. Zdobí se jen čerstvým ovocem a květinami. Jejich největší síla je právě v jednoduchosti – bez použití sladké potahové hmoty. Buď nejsou strany dortu pokryté vůbec ničím, nebo je dort jen jemně potřený krémem.

Nejoblíbenější jsou světlé korpusy a krémy – dort díky světlé barvě stále působí svatebně, přesto tak nějak vesnicky a stylově. A pokud mají snoubenci raději čokoládu, doporučuji jim dort pokrýt světlým krémem pro žádaný „svatební efekt“. Nahé dorty působí samy o sobě velmi rustikálním a přírodním dojmem, není třeba je proto nijak zvlášť zdobit.

Můj favorit: Vanilkový korpus plněný mascarpone s bílou čokoládou. Ozdobený jen čerstvými malinami a lehce zasněžený práškovým cukrem.

♥♥♥  Vaše Lucie  ♥♥♥

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.