Denča & Tomáš: Srpnová svatba na louce

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Svatba Denči a Tomáše pro nás byla velmi speciální, nebyla to totiž tak úplně jejich první společná svatba 🙂

Jelikož jsou to velcí romantici, odjeli se vzít jen v soukromí na Santorini, kde si řekli své první společné a zcela oficiální ANO. Ááách…taková pohádka! Tedy na první pohled – ono totiž, když už tam stojíte a uvědomíte si, že tam nemáte TY SVOJE, začne se vám trochu měnit pohled na věc.

Tady v Čechách chtěli Denča s Tomem uspořádat s přáteli a rodinou jen menší svatební oslavu, se kterou jsme jim měly pomáhat. Ale co bychom to byly za koordinátorky, kdybychom je nechaly jen při té oslavě? Vymyslely jsme jim druhý obřad – takový symbolický vedený jejich dobrým kamarádem, aby i svatební hosté nebyli o to magické ANO ochuzeni.

Svatba v srpnu, když se lámou teplotní rekordy

Svatební oslava se konala na chatě u přátel, takže nejenom, že jsme velice postrádaly pomocný personál, ale kromě nás na celou organizaci nebyl prostě nikdo jiný. Bylo to pro nás takové poprvé, kdy jsme zařizovaly všechno – od servírování welcome drinku a rautu, pomoci se vším potřebným, přes montování stolů až po dělání dekorací! To všechno v srpnovém parnu. No uff..

svatba na louce

Symbolický obřad na louce

Svatební průvod, který se společně vypravil přes celou louku až k onomu dokonalému místu (to, jak jsme ho s Denčou a Tomem společně na jaře a v blátě hledali by zasloužilo svůj  vlastní článek :D). Jako poslední nám dorazili ruku v ruce snoubenci za zvuku jejich oblíbené písně. Obřad vedl jejich dobrý kamarád a musíme říct, že to bylo legrační, dojemné a hlavně neuvěřitelně romantické… Tyhle neformální a osobité proslovy, které Vám připraví lidé, co Vás mají rádi a dobře Vás znají jsou totiž mnohem lepší než ty klasické. A odstartují Váš společný život tak, jak by se v páru všechno začínat mělo – s láskou 🙂

Denčo a Tomáši,

ať jste stále tak krásně zamilovaní a šťastní jako v tento společný srpnový svatební den.

♥ ♥ ♥ S láskou Vaše Lucka a Marťa ♥ ♥ ♥

Fotogalerie ze svatby na louce

Fotky: Matěj Sládek

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.