Káťa & Dominik: Svatba za měsíc

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

S lékařkou Káťou jsme se seznámily v dubnu chvilku potom, co zjistila, že s Dominikem čekají miminko. Její první email začínal doslova slovy „jsem těhotná – ve 13. týdnu“.

Úkol pro nás byl jasný, naplánovat svatbu ještě než těhotenství začne být vidět. A my to zvládly v rekordním čase – 4. 4. přišel první email a 19. 5. už byla svatba a to pro víc jak 100 lidí. Skutečně to není moc času a na samotné plánování nám zbylo jen necelých 5 týdnů. Aby toho klasicky nebylo málo, pracovní kalendáře obou snoubenců byly tou dobou víc než vytížené.

Dá se svatba za měsíc zvládnout?

Očividně dá, ale jen se správným přístupem a správnými lidmi. Nejhorší bylo samozřejmě vybrat místo, téměř všechna už byla k blížící se sezoně plná. Vybrat „to pravé“ nám zabralo nejvíc času. A když už se zdálo, že jde vše správným směrem, pak začala dělat problémy matrika – více méně až do týdne před svatbou jsme stále nevěděly kdo a jestli vůbec nám Káťu a Dominika oddají. Ale vše se nakonec povedlo a myslíme, že dokonce nad všechna očekávání 🙂

Svatba v divoké zahradě

Místo, jako tohle na nás prostě čekalo! Neuvěřitelně magická obrovská zahrada, porostlé okolní budovy a soukromí, které Kočvary skrývají daly pevné základy pro celou zahradní atmosféru. Co na tom, že na místě nebyla pitná voda a většina hostů přespávala ve stanech? Jak říkáme, je to vždy o tom, co jste ochotní obětovat pro to, abyste měli nezapomenutelné a jedinečné vzpomínky na to, jak jste začali oficiálně tahat za jeden provaz.

svatba za měsíc

Předsvatební stres, který necháte na nás

Asi nejhorším úkolem koordinátorek je mít pořád čistou hlavu a být nad věcí v očích snoubenců, realita ale bývá dost často jinde. Opět jsme totiž stály ve stínu hory, jejíž vrchol jsme musely zdolat tou nejkratší možnou cestou i za cenu, že to bude dřina. Zkrátka nerady Vám říkáme NE a rády plníme Vaše sny.

Káťo, Dominiku a teď už i malá Magdalenko, přejeme Vám ať se Vám moc daří a zase někdy na viděnou ❤

S lásku Vaše Lucka a Marťa

Fotogalerie ze svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.