Pája & Honza : Svatba v Liberci

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Jakoby to bylo včera, když zazvonil telefon a volal mi nějaký Honza s tím, že od nás chce udělat svatbu v Liberci v kulturáku. Musím říct, že nás to kapku překvapilo – nejen tím požadavkem na kulturák, ale obzvlášť tím, že nám fakt, že jim budeme pomáhat se svatbou víceméně oznámil. A to předtím, než jsme se potkali 🙂

Inspirativní pár

Pár dní nato za námi i s Pájou přijeli na kafe a bylo rozhodnuto! Nejen, že nám oba vyrazili dech už od pohledu – je to totiž jedna z těch dvojic, která kolem sebe má takovou tu auru se značkou „narodili jsme se pro sebe“, ale nepřestávali nás překvapovat tím, kolik toho dokázali – takhle nádherná inspirativní dvojice, je totiž zároveň tím úplně nejskromnějším párem na světě. Opravdu! To, že Honza dělá MMA nám prásknul hned, ale že je v tom tak dobrý vyšlo najevo, až když jsme si ho prokleply 🙂 a to, že Pája rozjela stylový eshop BePink (který mimochodem musíte navštívit!) nám až na svatbě prozradila její sestra. A aby toho nebylo málo, jsou spolu šťastní už víc jak 10 let!

Svatební agentura Praha_svatba v liberci

Moderní svatba v kulturáku KC Vratislavice

Jejich požadavky na svatbu zněly vcelku prostě – chceme stylovou a moderní svatbu do růžova. A to je víceméně všechno, co nám řekli 🙂 Kompletní design svatby a koncept, který jsme jim zpracovaly odsouhlasili během jednoho emailu s tím, že to nechávají na nás, proto si nás přeci našli 🙂 Musíme říct, že vymýšlení, jak udělat v betonovém kulturáku romantickou atmosféru, nebo splnit požadavek venkovní party byl trochu oříšek, ale poradily jsme si s ním. Obřad jsme udělaly v nedalekém parku, venkovní raut a koktejlové stolky jsme umístily na střechu přilehlé knihovny, na kterou se dalo přímo ze sálu vejít a sál jsme zútulnily snížením stropu baldachýny. K růžové jsme přidaly trochu lesku v podobě zlatých doplňků a romantická luxusní svatba byla na světě.

Fotogalerie ze svatby

Svatební agentura Praha_svatba v liberci

Pracovat s Pájou a Honzou bychom přály opravdu všem svatebním kolegům. Byla to velká čest a obrovská zábava 🙂

Děkujeme!

Vaše Marťa a Lucka

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.