Zuzka & Tom: Svatba v lese

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

V lese,
jó v lese,
na jehličí,
konala se tenkrát svatba…Zuzky a Toma 🙂

Individuální koncept svatby

Každý se nás neustále ptá – Vy děláte ty přírodní svatby, že? Vetšinou ano, protože nás to neskutečně baví a přírodu prostě milujeme. Proto když nám o sobě Zuzka s Tomem řekli, že mají pejska, jsou přírodomilci a líbánky plánují prochodit v Norsku na horách, začali jsme si mnout ruce 😉

Přesně taková „přírodní“ totiž nakonec byla i celá jejich svatba. V Areálu Botanika snad svatby ani jinak dělat nejde. Úzké sepětí s přírodou je zde vidět na každém kroku. Zuzka měla sice v úmyslu mít svatbu především rustikální, ale po osobní návštěvě Botaniky a procházce po místním okolí jsme se je přemluvily, že jejich svatbu pojmeme trošku netradičně.

Svatební agentura Praha_Zuzka a Tom

Motto, kterým se od začátku řídíme zní „vymaňte se ze zaběhnutých kolejí a tradic“. Tradice jsou fajn, ale jít slepě stejnou cestou jako všichni ostatní – to není náš styl. Proto, když jsme dostaly na výběr ze dvou obřadních míst, které v Botanice jsou, odmítly jsme obě 🙂

Církevní svatba v lese

Udělat obřad mimo areál v nedalekém lese přímo mezi stromy nás napadlo hned, co jsme místo viděly, chtělo to sice trošku přesvědčování, obvolávání kvůli povolení, ale povedlo se 🙂 Církevní obřad dodal tomu všemu ještě na síle. A síla to jednoznačně byla a to po všech směrech – pan farář byl totiž neskutečný vtipálek, což dokonale pasovalo k povahám našeho páru – nervozita dokonale opadla hned při prvních slovech a toho rozzářeného úsměvu plného štěstí se Zuzka s Tomem nezbavili ani do pozdních večerních, respektive ranních hodin.

Byla to s Vámi jízda a moc rády na Váš den vzpomínáme 🙂

Navždy Vaše Lucka a Marťa ?

Foto ze svatby v lese:

Za fotky děkujeme úžasnému Honzovi Martincovi www.honzamartinec.com

A co o nás napsali snoubenci?

Když jsme s Tomem začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum. Tudíž jsme nechtěli, abychom se my nebo naši nejbližší museli o cokoliv starat. Věděli jsme proto, že potřebujeme někoho k sobě, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 

Jsme proto neskutečně šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám pak mluví z duše a Vy se pak až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná „zhmotňovat“ a že je to vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde a to už je v dnešní době pořádná vzácnost!

V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce.

Jak to ty holky dělají, nechápu, ale pokud si chcete tento den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat.

Luci, Marti, moc Vám s Tomem za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! ❤️Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako KURVA LEGENDÁRNÍ a je to i Vaše zásluha – díky! Zuzka & Tom

 

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.