Alex & Tom: Jarní Gay Svatba

Taky máte nejradši ten čas kdy končí zima a začíná jaro? Ten nádhernej pocit když začíná svítit sluníčko a mezi roztátým sněhem vidíte první sněženky! 🌷 Člověk je pak plný optimismu a pozitivní energie. Za nás když se řekne jaro, tak kromě jarního úklidu a balení zimního oblečení si představíme velkou spoustu květin a kvetoucí stromy. Všude pak vidíte narcisy, tulipány, fialky a hlavně takový ty kytky co jsme jim jako malé otrhávaly okvětní lístky a dělaly si z nich nehty. 😀 

Když jsme připravovaly tuhle gay svatbu, inspirací byla rozkvetlá jarní louka. Jelikož nás baví různé hokusypokusy, zvolily jsme barvy, které se na té louce objevují nejčastěji a udělaly tak netradiční pastelovou kombinaci – pampeliškově žluté a levandulově fialové.

Měly jsme po delší době zase možnost dělat duhovou svatbu a celý zážitek byl úžasný! 🌈 Máme hold pro duhové páry nějakou slabost 🙂 Individualita je pro nás ohromně důležitá a tak pro každý pár vymýšlíme jiný koncept a design svatby. V minulosti to byla třeba divoká svatba s pochodem na Prague Pride nebo orientální svatba na zámku. 

Jelikož kluci byli fakt elegáni, tak se nám k nim nejvíc hodil styl boutique svatby a tak jsme se do toho pustily i přes to, že elegantní boutique svatby moc neděláme. Prakticky vůbec 😁 Ale když máme volnou ruku a můžeme si to udělat po svém? Jó, to je potom jiná.

Svatba nanečisto

Takové nadšení jaké měli Alex s Tomem se jen tak nevidí! Kluci totiž na tohle naše zásnubní focení vyráželi z Jižní Moravy už o půl sedmé ráno, aby dorazili s předstihem a nic jim neuteklo. Jako na potvoru na dálnici z Brna zrovna nebyl žádný problém a tak chudáci čekali v mrazu než přijedou  ostatní. 😀

Stejně jako my, se kluci už těší až budou svatby moct normálně probíhat a to hlavně proto, aby se  mohla uskutečnit ta jejich. Ta pravá! ♥️ A my pevně doufáme, že to bude brzo.

Svatební agentura Praha - Jarní gay svatba

Kousek štěstí v jednom pokoji

Bylo to nádherný, koukat na tu spoustu lásky v jedné místnosti. Ano, tohle všechno se nám povedlo v jedné jediné místnosti!

Milujeme mít na začátku prázdné bílé místo – jako čisté plátno, na které můžeme tvořit dle naší fantazie. Na pastelovou žluto-fialovou dekoraci jsme se moc těšily, jelikož tu jsme dělaly poprvé. Jarní louka totiž nabízí nekonečné množství barev a odstínů a my z toho chtěly vycucnout něco neobvyklého.

Byl to tak skvělý zážitek, že bychom teď z fleku měly chuť nějakou boutique svatbu po našem naplánovat! Kdo ví, třeba na jaře 2022 bude příležitost. 🙂

Seznam všech úžasňáků, co se na tom podíleli:

Mediální podpora – Svatba ve stodole

Design – Opět my 🙂

Foto – Eli Kubíková

Video – Petr PERKY PUG

Lokace – Vltavěnka

Květiny – Boho Svatba

Doplňky – Eterle

Tiskoviny – Made Atelier

Obleky – The Owners

Prstýnky – Snoubení Czech Design

 

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.