Kontakt

Kontakt

Dejte nám o sobě vědět, těšíme se na Vás!

Pojďme se sejít

Často kladené otázky

Až si poslechneme, jak si ji představujete, dokážeme se od toho odrazit. Nejsou to jen řeči, když tvrdíme, že každá svatba je jiná a každý pár má jiné požadavky. Některou svatbou strávíme 20hodin, jinou 70. Pojďme se potkat a zjistíme, kde se potkávají představy s realitou a jestli nám to bude společně klapat. Po schůzce budete cenu služeb znát naprosto přesně 🙂 Cena dekorací a jednotlivých dodavatelů záleží na Vašich představách a možnostech svatebního trhu.

Samozřejmě. Rády Vás připravíme o nepříjemné starosti spojené se svatebními přípravami, vždy ale počítejte s tím, že jste to vy, kdo vše musí schválit 🙂

Máme kolem sebe rodinku ověřených profíků, za které se můžeme zaručit a rády Vám je doporučíme. Nicméně pokud máte už vyzkoušeného např. fotografa, prověříme si ho a upozorníme na jeho klady a zápory. Nikoho Vám ovšem nezakazujeme. Jediný dodavatel, na kterém si opravdu důrazně trváme je florista, kterého vždy bereme jako součást naší výzdoby a jehož práce je i naší vizitkou.

Ano i ne. V sezóně, tj. víkendy od května do září, zajišťujeme jen kompletní svatby. Je Vás tolik, že s výzdobou nás oslovujete většinou na poslední chvíli a v těchto „žhavých termínech“ už bohužel není možné Vám vyčarovat výzdobu, která by u nás prošla s čistým svědomím. Zkuste nás na výzdobu poptat se svatbami mimo sezonu nebo na všední dny 😊

Samotná koordinace u nás, bohužel, možná není. Nedílnou součástí svatby pro nás je i sestavování „svatebního týmu“ a vytváření harmonogramu tak, aby den plynul.

Zpráva byla odeslána.

V tuto chvíli jsme ovšem obě na líbánkách, proto buďte s odpovědí trpěliví – ozveme se hned jak to půjde.

Děkujeme.

Brzy se Vám ozveme

Potvrzení Vám přijde do schránky. Pokud nepřišlo, tak nás kontaktujte přímo, či na telefonu.

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.