Pochvaly

Pochvaly

Slova ze srdce od Vás

Helenka & Andrea

"Nevím ani kde začít, ale asi tím, že “děkuji” v tomto případě nestačí. Team WF nám splnil sen. Na začátku příprav naší mezinárodní svatby (Česka-Ital) a k tomu ještě na dálku (bydlíme v Abu Dhabi) jsem měla pomale noční můry a hned brzy jsem zjistila, že bez odborné pomoci to nepůjde. Když jsem holky oslovila s tím, že většina naší komunikace bude muset být přes e-mail nebo Whatsapp jelikož tady Emirátech jsou zablokováné videohovory, bála jsem se, že odmítnou. Naopak se toho ale chopily a hned od začátků mě uklidňovaly, že vše bude v pořádku a vše se zvládne. Jejich profesionální přístup mě zbavil veškerých obav a stresu, hned jsem věděla, ze s WF to bude svatba mých snů. Martinka s Luckou přesně vystihly styl co se nám líbí, veškerá dekorace a jejich nápady mi byly tak blízké, že jsem jim v podstatě mohla nechat s přípravami volnou roku a věděla jsem, že vše bude perfektní. I přesto, že jsme se s Martinou poprvé viděly osobně jen měsíc před svatbou, dokázala splnit naši představu a pomohla mi vše zařídit do posledního detailu. Budeme vděčni Wedding Factory teamu celý život. Připravily nám tu nejkrásnější svatbu našich snů, nezměnila bych vůbec nic. Holky jste úžasné a přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů."

Brita & Vítek

"S holkama se osobně známe, a tak rozhodování, komu svatební den svěřit, nebylo vůbec těžké:-) Martinka s Luckou jsou neskutečně milé a pohodové, a tak jsem správně vytušila, že taková bude i svatba, kterou zorganizují. Zároveň jsou velmi precizní, skvěle dekorují a mají dobré nápady, kterými naši svatbu ještě vylepšily. Jejich služby mohu vřele všem doporučit!

A vám, holky, přeji, abyste udělaly ještě mnoho krásných a originálních svateb jako byla ta naše:-)"

Anna & Stanislav

"Chci poděkovat Martině za to, že pomohla udělat náš den báječným a nezapomenutelným! Květiny, dárky hostům, výzdoby - všechno bylo perfektní! Dosud si vzpomínám na ten den s úsměvem na tváři :)"

Dáda & Tom

"Ještě jednou holky, vám moc děkujeme za úžasně zařízenou svatbu a nové přátelství. Už od prvního setkání nám bylo jasné, že s vámi to dopadne skvěle. Dokázali jste se zcela vžít do naší představy, komunikovali jste, vyptávali a zařizovali a v den svatby jste nám to tam udělali prostě kouzelné i přes počasí jaké nastalo. A požadavek oddat nás, si Martinko zvládla na jedničku, bylo to krásné a měla jsem co dělat, abych nebrečela. Oba dva jsme s Tomem ten den zářili spokojeností a to díky vašemu talentu, nadšení, skvělým organizačním dovednostem, ale hlavně kvůli tomu, že jste zůstali s námi a bavili se. Ještě jednou velké děkujeme 🙂 Přejme vám spoustu dalších ujetých svateb a tak spokojených novomanželů jako jsme byli my dva. Máme vás rádi :-)"

Katka & Josef

"Poprvé jsme se s Martinou a Luckou potkali někdy na začátku dubna. Okamžitě na nás zapůsobili svojí energií a pozitivní náladou. Holky byly skvělé v tom, že ať jsem na ně vychrlili jakýkoliv bláznivý nápad, nikdy jsme od nich neslyšeli odpověď – tohle nepůjde. Naopak, jejich odpověď vždy zněla: “To zvládneme a bude to super“:). Jejich kreativita, zápal pro věc a vždy skvělá nálada nám dodávali jistotu, že náš den bude nezapomenutelný. A tak se také stalo. Na holkách bylo při každém setkání i během příprav vidět, jak to co dělají, milují. Tohle nadšení pro věc se zhmotnilo v jejich práci. Nemusíme snad ani dodávat, že na svatbě bylo vše nádherně naaranžované, perfektně připravené a všechny dekorace (často vlastnoručně vyrobené holkami) dokonale ladili. Během samotného svatebního dne jsme holky už brali spíše jako kamarádky a svatební hosty než jako koordinátorky.

Děkujeme vám Martino a Lucko."

Pája & Honza

"Holky z Wedding Factory se nám postaraly o doslova dokonalou svatbu přes výzdobu, organizaci, komunikaci až po výborný dort! Všechno bylo skvělé a my moc moc děkujeme! Kdybychom mohli, hned si celou svatbu zopakujeme "

Ludmila & Richard

"Milé Wedding Factory! Děkujeme Vám, milá Lucie a Martinko, za Vaši úžasné profesionální práci a splnění všech našich přání a za záchranu našeho kouzelného svatebního dne :o) Dokázaly jste pro nás nemožné, velmi ochotně a samy od sebe jste nám pomohly úplně se vším a my po celém světě vzpomínáme na tu krásu kolem nás a dobrůtky ... Jste prostě nejlepší a nejmilejší ... Všem doporučujeme a těšíme se na příští oslavu, samozřejmě jedině s Vámi :o) Ludmila a Richard, Curich" (Ludmila)

"I would like to say that Lucie & Martina did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special! We will always highly recommend them both and hope to see them again one day in Czech Republic! All our best wishes to the great Wedding Factory girls!" (Richard)

Helena & Filip

"Lucie a Martino, chtěli bychom vám oběma moc poděkovat za perfektní a profesionální koordinaci našeho svatebního dne! Pro nás i svatebčany to byl pohodový den bez starostí a stresů:-) Všichni vás dodnes moc chválí! A já si stále říkám, jak jsem ráda, že jsem si vybrala právě vás:-) A samožřejmostí už byl jen parádní dort a koláčky! Ještě jednou moc a moc děkujeme!:-)"

Zuzka & Tom

"Když jsme s Tomem začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum. Tudíž jsme nechtěli, abychom se my nebo naši nejbližší museli o cokoliv starat. Věděli jsme proto, že potřebujeme někoho k sobě, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 🙂 Jsme proto neskutečně šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám pak mluví z duše a Vy se pak až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná "zhmotňovat" a že je to vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde a to už je v dnešní době pořádná vzácnost! V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce. Jak to ty holky dělají, nechápu, ale pokud si chcete tento den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat. Luci, Marti, moc Vám s Tomem za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako KURVA LEGENDÁRNÍ a je to i Vaše zásluha - díky!"

Marta & Petr

"Je radost potkat se s lidmi, kteří dělají to, pro co byli "vyrobeni", a to jste přesně Vy. Manžel měl určitě pravdu, když říkal, že je sice fajn, že jste super příjemné, ale že nehledáme nové kamarádky, ale někoho, kdo nám dobře zorganizuje a uřídí svatbu. A to se Vám povedlo dokonale. Za mimořádný až nadlidský výkon pak považuji to, že jste do puntíku vystihly představu designu, který jsem měla zcela jasně v hlavě, ale ani v nejmenším jsem ho nedokázala popsat. Já osobně jsem na lepší svatbě zatím nebyla (a to myslím nejen ty vlastní, ale i cizí :-)) Marti a Lucko, ještě znovu a opakovaně moc moc díky!“

Verunka & Honza

"Marťa, jelikož je mou dlouholetou kamarádkou, mi pomohla při výběru svatebních šatů a zorganizovala nezapomenutelnou rozlučku se svobodou! Pokud to vezmu hodně do historie, byla vlastně i u „schválení“ žádost o ruku mého drahého – teď už manžela. Chtěla bych jí tímto moc poděkovat za pomoc při koordinaci naší svatby. Už od prvního okamžiku, kdy jsme ji poprosili o pomoc, se stala neocenitelnou součástí příprav. Navštívila s námi svatební veletrh, kde jsme se inspirovali a společně začali vymýšlet, jak přenést nápady do našeho dne a to i v rámci rozpočtu. Z profesionální stránky věci byl její osobní přístup nenahraditelný. Marťa se nám stala velkou inspirací a své nápady nám nevnucovala, byla citlivá a myslím, že přesně věděla, jak to udělat, aby byli spokojení všichni svatební hosté, ale především my. Jeden z jejich nápadů byl např. svatební fotokoutek, což se ukázalo jako skvělá věc, výzdoba zahrady pomocí balonků a spoustu dalšího. Když jsme neměli čas, byla ochotná spojit se pomocí skypu. V osudný den byla všude, kde bylo potřeba, byla nám oporou, bez ní by se snad i rozpršelo, ale ono ne. Děkujeme." (Verunka)

"V jednom filmu s Johnem Travoltou se říká, že úkolem tatínka je udržovat maminku šťastnou, aby nepřiváděla děti k šílenství. Myslím, že úkolem koordinátorky je udržovat nevěstu šťastnou, aby nepřiváděla ženicha k šílenství. A to se Martince moc povedlo. Je vážně nadaná. A teď už je to na mě. Díky!" (Honza)

Pojďme spolu vykouzlit něco nezapomenutelného!

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.