Pochvaly

Pochvaly

Slova ze srdce od Vás

Nasťa & Andrej

"Chceme strašně moc poděkovat - bylo to naprosto NEUVĚŘITELNÉ, doteď když se dívam na

fotky, tak nevěřím, že toto opravdu byla naše svatba!:))) Všechno bylo tak krásné, úplně se to místo změnilo k nepoznání, a opravdu tam bylo všechno, co bychom si představovali na letním festivalu někde u moře. Celá organizace dne, catering, dort, DJ, oddávající - všechno bylo zařízeno naprosto perfektně, opravdu díky vám jsme celý den si mohli jenom užívat a vůbec na nic nemyslet. A vlastně i celé svatební přípravy byli tak pohodové a příjemné, že jsme nebyli v žadném stresu, jelikož jsme měli od vás veškerou podporu. Nemohli jsme si vybrat nikoho lepšího, než jste vy dvě, věděla jsem to od našeho prvního setkání a po svatbě jsem si v tom ještě jedou ujistila. Doteď nám kamarádi a rodiče píšou, že to byla nejlepší svatba, na které byli!!! Moc moc moc děkujeme za všechno!"

Eliška & Štěpán

"Jen jsme se chtěli ozvat a poděkovat vám, protože díky konzultaci jsme vlastně přišli na to, jakou svatbu doopravdy chceme. Vyšla na výbornou, všem se na ní moc líbilo, a hlavně se na ní moc líbilo i nám! Což spoustě novomanželů nevyjde, jak se tak snaží, aby se měli co nejlíp všichni ostatní. A máme tušení, že nebýt naší krátké kávové session, natrápili bychom se o dost víc.Po svatbě jsme zvládli rovnou i líbánky, pak stěhování, první Vánoce, je toho dost! Takže opožděně ještě jednou moc děkujeme za rady a ještě víc za doporučení dodavatelů - všichni byli úžasní!bychom si představovali na letním festivalu někde u moře. Celá organizace dne, catering, dort, DJ, oddávající - všechno bylo zařízeno naprosto perfektně, opravdu díky vám jsme celý den si mohli jenom užívat a vůbec na nic nemyslet. A vlastně i celé svatební přípravy byli tak pohodové a příjemné, že jsme nebyli v žadném stresu, jelikož jsme měli od vás veškerou podporu. Nemohli jsme si vybrat nikoho lepšího, než jste vy dvě, věděla jsem to od našeho prvního setkání a po svatbě jsem si v tom ještě jedou ujistila. Doteď nám kamarádi a rodiče píšou, že to byla nejlepší svatba, na které byli!!! Moc moc moc děkujeme za všechno!""

Katka & Roman

"S holkama jsme svatbu planovali asi 10 mesicu. Bylo pro nas dulezite, svatbu planovat s nekym, kdo nam lidsky sedne a to se nam myslim podarilo na 100%☺️! Holky mely pod palcem celkou organizaci, vyzdobu a dodavatele, planovani s nima bylo plny smichu a vzdycky jsem se na ne tesila - to planovani mi ted vlastne trochu chybi :)).Byla to neskutecna pomoc a pro me ohromna uleva. Uz pred svatbou holky vsechno perfektne naplanovaly, vedely kdy co resit (jak me casto uklidnovaly, vse ma svuj cas😅), doporucily nam uzasne dodavatele. Dostala nas na starosti Lucka, ktera se nam celou dobu snazila vyjit maximalne vstric (jeste jednou moc dekujeme Luci❤️) a vse jsme resili spolu. Co me ale dostalo nejvic byla organizace celeho dne. Holky dokazaly perfektne navnimat nase predstavy a vsechno vyladily do posledniho detailu, skvele zorganizovaly vsechny dodavatele i cely den. Zpetne muzu rict, ze to bylo dokonaly, na nas bylo jen si uzit svatbu☺️! Nam, ale i vsem hostum, pripravily naprosto uzasny den, na ktery nikdy nezapomeneme. Maji skvely profesionalni tym, spickove dodavatele, ohromny cit a vkus, stresy zvladaji s usmevem a vzdy vas uklidni a zaridi vse, co je treba! Jeste jednou moc dekujeme vam holky i celemu tymu, diky vam jsme meli nejkrasnejsi svatbu, kterou jsme si mohli maximalne uzit❤️✨! K&R"

Kristý & Filip

"Asi nikdy nezapomenu, jak krásně zbytečný jsem se cítil ve svatební den ve stodole, kde byli mraky lidí z Wedding Factory, co běhali z místa na místo a všichni věděli, co mají dělat a já jenom nevěřícně zíral na fenomenálně zvládnutou profesionální práci (a pak jsem si šel ještě před obřadem v klidu odpočinout). "

Jani & Chris

"We just wanted to thank you from the bottom of our hearts for your outstanding work that you have done to create this wonderful wedding for us. We are extremely happy with the wedding, everything went perfect and you thought literally of every detail. Also during the wedding you took care of everything and made sure that we could actually enjoy the day (which rarely is possible, as I heard from other people). The decoration and design was on point, we cant wait to see the pictures and videos. It was for sure a cinderella wedding. 🙂 Also all the guests were completely blown away and the owner of Statek Jakubov said that it was the most beautiful wedding of this year so far. Thanks as well for the patience from your side, when it took as while to respond to your emails and request. To be honest, you guys have been the best investment that we could have made for our dream wedding. Without you and the whole team, it wouldn't been possible. Thank you so much! Lovely regards and hopefully we see each other soon. Jana & Christopher PS: In our thoughts we are still on the wedding with you"

Pavča & Ota


"Je to už téměř rok, co nám Marťa s Luckou zorganizovaly tu nejlepší svatbu, kterou jsme si mohli představit. Dalo by se říci, že holkám z WF vděčíme za to, že jsme naši svatbu vůbec uskutečnili a nešli jen na radnici. Když jsme se po deseti letech vztahu a jedné malé dračici rozhodli, že to naše soužití uděláme oficiální, ukázalo, že to není tak snadné. Začalo to tím, že jsme nemohli najít žádné vhodné místo, které by mělo volno. Nechtěli jsme se brát až za rok či dva, chtěli jsme ještě ten rok 🙂 Navíc jsme chtěla svatbu tak trochu mimo tradice. Po dnech googlování a emailování, jsem si vzpomněla na WF, které jsem dříve někde zahlídla a líbily se mi jejich svatby, které nebyly ty „klasické“. Zkusili jsme je oslovit, i když jsme měli obavu, zda to není už moc. Vždyť svatební koordinátorky si najímají jen ve filmech. Asi je jasné, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme udělali. Nejen, že nám Marťa a Lucka pomohly vše vymyslet, pohlídat a zajistit, ale našli nám krásné místo, ze kterého svými kouzly udělali ještě krásnější. Do toho přišel Covid a termín se 3x přesouval. Bez WF bychom to už zabalili a zaběhli si říct ANO na radnici. Naštěstí se postarali o všechny přesuny termínů včetně dodavatelů a zajistili i případnou náhradu těch, kteří nemohli. Nejlepší samozřejmě byl samotný svatební den, během kterého se tým WF postaral úplně o vše a my jsme nemuseli vůbec nic řešit, nemuseli jsme se stresovat absolutně s ničím! Jako nejlepší zpětnou vazbu doteď považuji nejen to, že se vše povedlo a my s manželem jsme si to náramně užili, ale že si to užili i všichni svatebčané. Na svatbě se uvolnili i ti, u kterých to není běžné a dodnes od mnohých slýcháváme: tehdy ta vaše svatba byla skvělá. Takže my bychom nic neměnili, snad jen, že bychom si to zopakovali, ale jedině, když by do toho s námi šli zase Marťa, Lucka a jejich tým WF:)"

Káťa & Pája


"Martina s Luckou jsou prostě boží. Pro nás, to byla volba srdcem. Na začátku jsme si ani nedovedly představit, co všechno příprava svatby vlastně obnáší. Myslely jsme si, že máme docela jasnou představu a konkrétní plán. Ha ha:) Jak už to bývá, poměrně záhy se ukázalo, jak prozíravé bylo, nechat si pomoct od profesionálů. Jsme tak rády, že jsme do toho šly společně, protože jsme v holkách získaly nejen inspiraci, ale taky hluboký pocit důvěry a spolehnutí se, že s nima to prostě dopadne dobře. Ony byly jako takový ten deštník, který na nás nenechal spadnout žádné problematické věci, nutné změny nebo prostě jen nepodstatné detaily, které ale bylo potřeba rozhodnout a zařídit. Vždycky našly řešení. A my to prostě mohly pustit z hlavy, užívat si ty hezké části příprav a těšit se... A náš velký den? Když si ho dnes vybavujeme, tak se nám skládá taková hezká mozaika příjemných momentů. Byl to úžasný, pohodový a veselý den v nádherném prostředí, který jsme si obě užily fakt naplno. A vlastně nejen my, ale i naše rodina, přátelé a kamarádi (aspoň podle toho, co říkali). Marti, Lucko a celý týme... znovu vám chceme od srdce poděkovat, že jste v tom byli s námi a že i díky vám na náš svatební den nikdy nezapomeneme. Hned bychom si ho daly znovu:) Děkujeme, Káťa a Pája"

Lenka & Lukáš


"Dobrý den Marti a Luci, konečně jsem se dostala k emailu pro Vás:-). Chtěla bych Vám tímto velice poděkovat za svatební konzultaci a za veškeré rady, které jste nám dali. Opravdu nám to moc pomohlo při přípravě na náš velký den. Vše probíhalo v klidu a během příprav jsme nenarazili téměř na nic, co by nešlo vyřešit a konečný výsledek byl naprosto úžasný. Svatbu jsme měli v sobotu 26.6.2021 na Kozlově. Vyšlo nám krásné počasí, tudíž jsme témeř celý den (kromě svatebního oběda) strávili venku, což bylo perfektní. Paní oddávající byla nakloněná tomu, aby svatební řeč byla ušitá na nás. Jednou jsme se potkaly, já jsem ji pověděla náš příběh a ona nám připravila řeč, která byla vtipná a dojemná. Dokonce jsme si vyšli i na rozhlednu. Vše tak krásně plynulo, až nás to oba překvapilo. Dokonce jsme měli hodinu k dobru:-D Byli jsme tam ubytovaní od pátku do neděle a zarezervovali jsme si nakonec celou chatu. Měli jsme tam vše pro sebe - to jsme si také užívali 🙂 Celý den jsme si moc užili a rádi na to vzpomínáme. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek. Děkujeme Vám za všechny skvělé nápady a rady, diky kterým to vše dopadlo na jedničku. Přeji Vám ať se Vám daří a ať uspořádáte mnoho krásných svateb plné smíchu a krásných okamžiků. Lenka a Lukáš Hauptovi "

Lucka

"Obrátila jsem se na holky z WF kvůli službě MENTORING. A bylo to skvělé rozhodnutí. Marťa i Lucka jsou milé, usměvavé baby, a zároveň upřímné a férové. Což je v tomhle případě potřeba. Protože člověk dostane opravdu otevřenou reálnou zpětnou vazbu. Daly si práci s tím, že připravily analýzu na konkrétně mou situaci, firmu, a na mě. Jako majitelka svatební agentury jsem je požádala o pomoc proto, že jsem chtěla dělat věci ještě lépe a posunout se dále. A nadšená jsem byla především z toho, že mi pomohly a motivovaly k tomu, si přijít si na tu správnou cestu a směr, kterým se vydat. Nakoply mě k přemýšlení nad dalšími nápady, kam svou agenturu posouvat. Nebylo to žádné čtení z prezentace, vykládání teoretických pouček, ale DISKUZE o konkrétních problémech aplikovatelných a „šitých na míru“ mé situaci. Byly mi koučem. Ale také mi předaly mnoho osobních zkušeností z praxe, na co si dat pozor. A mentoringem to nekončí. Poznala jsem fajn parťačky, které když mohou, tak poradí a doporučí. Díky holky za vše a už se těším, až všechny novinky, které teď připravuju, budu moci vypustit do světa. Vaše práce, motivace a navedení člověka na správnou cestu má smysl. Jen tak dál"

Terka & Domča

"Holky z wedding factory jsou opravdový zlatíčka! Tak pozitivní a vždycky tak usměvavý! Nejenom, že Vám poradí a zařídí, cokoliv si přejete, ale jsou tu pro vás kdykoliv jako psychická podpora. Svatební den byl pod jejich vedením opravdu na jedničku, hosté věděli co kde a jak a sami si nemohli holky vynachválit. Díky nim máme za sebou opravdu kouzelnou svatbu, jakou jsme si vždycky přáli. Je vidět, že svoji práci opravdu milují a dělají to z celého svého srdíčka."

Majda & Honza

"Díky Lucce a Martě a celému týmu WF jsme zažili naprosto pohodový rok příprav a nádherný svatební den. Díky nim jsme si my i naše rodina a přátelé mohli užít celý den naplno! Bylo opravdu úžasné s nimi spolupracovat a klobouk dolů za to, jak vše zvládali v pohodě a se smíchem 😊 Jsme hrozně rádi, že jsme našli právě holky, se kterými jsme si tolik rozuměli a padli do noty! 😊 Bylo to opravdu skvělé! Luci a Marti, jste naše hvězdy a my vám budeme ještě dlouho vděční! ❤️"

Veru & Michael

"Moc děkujeme Lucii a Martině za skvělou a pečlivou organizaci naší svatby. Přijaly všechny naše nápady, ve všem nás maximálně podpořily a pomohly nám. Komunikace byla od začátku skvělá, děvčata mají skvělý tým, jsou sehraní, nenápadní a přitom maximálně užiteční i v detailech, které na první pohled nevidíte. Palec nahoru za osobní přístup, není to svatba na klíč, ale přesně taková, jakou si představujete vy. Velký dík a doporučení."

Janča & David

"Nikdy bych nevěřila, že zrovna my budeme mít tak nádhernou svatbu. S holkama z WF jsme se sešli už loni kvůli několika konzultacím. Po přesouvání dubnové svatby jsme je ale požádali, zda by nám znovu nepomohly a svatbu nevzaly do své režie. A můžu říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Na každou schůzku s nimi jsme se těšili, protože jde o neskutečně pozitivní osoby s úžasnými nápady. Holky nás každým detailem naprosto vystihly a odrovnaly. Všichni, s kterými jsme se díky jejich radám spojili (fotografové, kadeřnice, DJ,...), nám opravdu sedli a náš den jsme si ještě o to víc užili. Když se během svatby objevil problém, dozvěděli jsme se o tom až dávno poté, co byl vyřešen. Ráda bych řekla, že nám holky seslalo samo nebe, ale ony to nejsou žádní andílci. Takže děkuji peklu, že nám seslalo tyhle osoby s ďábelským a neutuchajícím elánem."

Anežka & Luky

"Marťa s Luckou jsou profesionálky každým coulem. Vše měly pečlivě zorganizované, naplánované a pro jistotu třikrát potvrzené, takže jsem se nemuseli bát, že by se na něco zapomnělo či se cokoliv nestihlo. Osobně jsem jako nevěsta v den svatby nebyla vůbec nervózní, protože jsem věděla, že holky jakýkoliv problém bez sebemenšího zaváhání vyřeší a já se tak mohla soustředit plně jen ty opravdu podstatné a důležité věci. Za to holkám z Wedding Factory patří velké díky! ❤️"

Šárka & Víťa

"Díky Wedding Factory jsme měli naprosto boží podzimní svatbu.❤️Vše, na co holky sáhly, se povedlo a my i naši hosté si celý den naplno užili. Počasí bylo sice proti nám a kvůli neustávajícímu dešti jsme museli z venkovního obřadu udělat obřad uvnitř. Martinka s Luckou to ale zvládly bez chybičky, a tak po příchodu na svatební místo přišel kýžený wow efekt.😲Během příprav byla komunikace s holkami naprosto plynulá, vše se stíhalo v termínech a nad naše očekávání. Vyzdvihnout musíme i dekorace, květinovou výzdobu a osvětlení. Je vidět, že to holky už nějakou dobu dělají, mají velké zkušenosti a spoustu věcí v malíku. Nebudou se na vás učit, ale přijdou s domyšlenými a hlavně originálními nápady. Perfektní koordinace v den svatby nám hodně ulevila a vlastně jsme se nemuseli starat o nic.🙂 Vše nám bylo naservírováno na podnose a my se tak mohli věnovat tomu, čemu jsme skutečně chtěli a pořádně si náš den užít. Holky, ještě jednou moc děkujeme za perfektní svatební den!❤️"

Zůza & Tomáš

"Když jsme začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum a nemuset se o cokoliv starat. Proto jsme potřebovali k sobě někoho, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 🙂 Jsme proto šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Jak zhodnotila má manželka: „Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám mluví z duše a Vy se až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná "zhmotňovat" a že je to ještě mnohem krásnější, než jste si vysnili.“ Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde, a to už je v dnešní době pořádná vzácnost! V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce. Jak to ty holky dělají, nechápeme, ale pokud si chcete svůj den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat. @ Luci, Marti, moc Vám se Zuzkou za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako legendární a je to i Vaše zásluha - díky! Zuzka & Tom"

Markéta & Jirka

"Holky Martinka a Lucka jsou prostě úžasné, nemohli jsme narazit na nikoho lepšího kdo by nás a naše svatební plány pochopil a zrealizoval lépe. Od začátku komunikace holky vyzařovaly optimismem a dobrou náladou a tak to celé plánování a nakonec svatební den probíhal. Nic nebyl problém, holky neměly žádný seznam povinných aktivit a položek co se na svatbě musí nebo by se rozhodně mělo. Vyslechly si nás, naladily se na naší notu a vše co jsme si vymyslely zrealizovaly. V den svatby jsem si byla jistá jen jediným a to, že holky z Wedding Faktory to všechno zvládnou naprosto s přehledem. A přesně tak to bylo. Myslím, že jedna z věcí, kterou nevěsta ve svůj velký den chce slyšet je "všechno je ok, dole panuje naprostá harmonie". A ano, holky měly všechno pod palcem, byly vždy tam kde je bylo potřeba a neustále se usmívaly. Vlastně mi bylo líto, když odpoledne odjížděly. Děkujeme ❤️"

Adéla & Láďa

"Děkujeme, naše svatba byla díky Wedding Factory dokonalá! Obě holky jsou profesionálky a kompletně nám pomohly s celým naším pohádkovým dnem. Díky nim byla příprava naší svatby bez komplikací a nervů. Oba s manželem jsme si jak přípravy, tak samotný den mohli jen vychutnávat a užívat si a nemuseli jsme vůbec nic řešit. Pro mě, coby nevěstu, bylo úžasné, mít komu kdykoliv zavolat s každým nápadem, připomínkou, či jakoukoliv obavou. Naše svatba byl krásný a zamilovaný mejdan! 🙂 Dekujeme mnohokrát!"

Lucka & Zdeněk

"Holky, mockrát děkujeme, především tedy Martině, díky které jsme měli krásnou a hlavně naprosto pohodovou svatbu. Bravurně zvládla skloubení bílé funcionalistické vily s našimi trochu šílenými požadavky na barevnost a pestrost. Zvládla i naši nervozitu kvůli počasí a zařizování stanů na poslední chvíli, když nám hrozilo asi 15 stupňů a déšť celý den. Nakonec vše dobře dopadlo, bouře i déšť nás minuly o 500m a my jsme si vše dokonale užili. Nikdy nemůžete naplánovat a mít pod kontrolou vše. Ve finále to je hlavně o pozitvním přístupu, energii a náladě, kterou ten den vyzařují lidé okolo vás. A to vše Marťa splňuje na sto procent. Děkujeme a ať se vám daří."

Terka & František

„Počasí si neobjednáte... ale zbytek holky zařídí! Lucka nám pomohla ujasnit si představy, ucelit koncept a design, sestavila harmonogram a načrtla rozpočet. Hodně věcí jsme si následně zařizovali sami po vlastní ose a holky pak měly hlavně na povel svatební den: výzdobu a koordinaci. Jako nevěsta jsem nejvíc ocenila, že jsem svůj svatební den měla skutečně pro sebe a už jsem nemusela nic řešit. Výzdoba předčila naše představy - holky dokázaly skloubit všechny naše výmysly/přání a naše předměty s vlastními dekoracemi a úžasnými květinami, hlídaly čas a aktivity, aby odpoledne plynulo. Najmout si agenturu není levná záležitost, ale je to něco, čeho určitě nebudete litovat. Ušetří Vám to čas, energii, sílu... a holky budou pořád orientované na detail, plné nápadů na záložní řešení, i když Vám už půjde ze všeho hlava kolem. Jsme moc rádi, že jsme si Vás, holky, vybrali. Protože i díky Vám to bylo pohádkový, přestože byla zima a pršelo!“

Helenka & Andrea

"Nevím ani kde začít, ale asi tím, že “děkuji” v tomto případě nestačí. Team WF nám splnil sen. Na začátku příprav naší mezinárodní svatby (Česka-Ital) a k tomu ještě na dálku (bydlíme v Abu Dhabi) jsem měla pomale noční můry a hned brzy jsem zjistila, že bez odborné pomoci to nepůjde. Když jsem holky oslovila s tím, že většina naší komunikace bude muset být přes e-mail nebo Whatsapp jelikož tady Emirátech jsou zablokováné videohovory, bála jsem se, že odmítnou. Naopak se toho ale chopily a hned od začátků mě uklidňovaly, že vše bude v pořádku a vše se zvládne. Jejich profesionální přístup mě zbavil veškerých obav a stresu, hned jsem věděla, ze s WF to bude svatba mých snů. Martinka s Luckou přesně vystihly styl co se nám líbí, veškerá dekorace a jejich nápady mi byly tak blízké, že jsem jim v podstatě mohla nechat s přípravami volnou roku a věděla jsem, že vše bude perfektní. I přesto, že jsme se s Martinou poprvé viděly osobně jen měsíc před svatbou, dokázala splnit naši představu a pomohla mi vše zařídit do posledního detailu. Budeme vděčni Wedding Factory teamu celý život. Připravily nám tu nejkrásnější svatbu našich snů, nezměnila bych vůbec nic. Holky jste úžasné a přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů."

Brita & Vítek

"S holkama se osobně známe, a tak rozhodování, komu svatební den svěřit, nebylo vůbec těžké:-) Martinka s Luckou jsou neskutečně milé a pohodové, a tak jsem správně vytušila, že taková bude i svatba, kterou zorganizují. Zároveň jsou velmi precizní, skvěle dekorují a mají dobré nápady, kterými naši svatbu ještě vylepšily. Jejich služby mohu vřele všem doporučit!

A vám, holky, přeji, abyste udělaly ještě mnoho krásných a originálních svateb jako byla ta naše:-)"

Eva & Gerd

"Holky byly naprosto úžasné! Krásně všechno připravily a postaraly se o to, aby si to na svatbě opravdu každý užil. Zvládly skvěle i situaci s nemocným dítětem jednoho z hostů, aniž bychom o tom vůbec věděli! Hosté byli také nadšení z toho, jak bylo vše skvěle zorganizované. A my neměli stres a mohli jsme si celou svatbu užít naplno. Jak nádherně vše vypadalo asi nemusím popisovat, nechám raději mluvit fotky 🙂 Mockrát děkujeme! Eva & Gerd"

Lucka & Tuan

"Díky Wedding Factory jsme měli svatbu přesně podle našich představ 💖 Holky nás skvěle odhadly a doporučily perfektní lidi, kteří s námi byli ve svatební den, od fotografky až po oddávajícího. Místo připravily jako z pohádky, dokonce do kytek promítly i mech, který jsem jednou zmínila jen tak mezi řečí. Ve svatební den jsme neměli jedinou starost, vše proběhlo jako po másle. Marťa byla vždy tam, kde jsem jí potřebovala, jako kdyby uměla číst myšlenky 😊 Wedding Factory jsou lidi na svém místě, milounký osoby, které chtějí snoubencům splnit, co jím na očích vidí."

Lenka & Dmitry

"Když jsme začali plánovat svatbu, tři roky nazpět, rozhodli jsme se oslovit holky z Wedding Factory a když jsme si společně s Luckou a Marťou plácli, ještě jsme neměli tušení, jak moc je budeme potřebovat. Žijeme oba v zahraničí a tak pro nás svatba s koordinátorkami byla jasná volba. Na holky jsem dostala doporučení a jsem za to moc ráda, mimo to, že se postaraly vlastně úplně o všechno, tak pro nás, hlavně teda pro mě byly velkou psychickou oporou. Naše svatba se totiž dvakrát odkládala a plánování se dost zkomplikovalo. Pokaždý, když už jsem to chtěla vzdát mi dodaly vnitřní klid a víru v to, že to zvládnem. Pod křídla si naši svatbu vzala Lucka, a tímto Luci, chci ještě jednou moc poděkovat, za osobní, laskavý přístup, a za to, že díky Tobě náš den byl opravdu nezapomenutelným zážitkem hlavně pro nás, ale taky pro rodinu a kamarády. Co se týče domluvy od začátku, úprav a přesunů v průběhu až po den D, i po něm, všechno proběhlo hladce i přesto, že to nebylo vždycky jednoduchý. Určitě velký dík patří celému týmu WF je to až neuvěřitelný, v podstatě jsme o nich celý den skoro nevěděli, ale právě díky nim všechno běželo jak na drátkách. Pokud si chcete svůj den opravdu užít, obraťte se na holky. Nedokážeme si náš den představit jinak."

Mimka & Filip

"S Marťou a Luckou sme plánovaním svadby strávili asi 10 mesiacov. Začalo to stretnutím, keď sme ešte netušili čo vlastne chceme, ale tušili sme, že vlastnými silami to nepôjde. Na prvom stretnutí sme vedeli, že do toho chceme ísť práve s Wedding Factory a dnes sa veľmi tešíme ako to celé dopadlo. Marťa nám pri rozhodovaní bola veľkou oporou a vždy sa snažila nájsť riešenie vhodné práve pre nás dvoch. Celá svadba tak bola podľa nášho gusta a nič by sme na nej spätne nemenili. Proces prípravy svadby bol zábavný a príjemný. Vďaka WF sa na svadbe podieľali sami príjemní, profesionálni dodávatelia, ktorí svoje úlohy zvládli perfektne. Počas svadby sme my s manželom nemuseli nič riešiť vďaka WF a zostalo nám viac času na zábavu a hostí, na čo nikdy nezabudneme. 😊Už pri výbere WF sme tušili (na základe ich portfólia), že majú silný cit pre detail a design a aj tak sme boli nadmieru prekvapení, ako krásne celý priestor Vily K10 a kostola vyzdobili. Vďaka ich dlhoročným skúsenostiam nám poradili a navrhli mnoho vecí, ktoré by nás samých nenapadli. Dievčatá z WF nám veľmi sadli aj povahovo a dúfame, že zažijeme nimi organizovanú svadbu aj ako hostia"

Ivča & Lukáš

"Nevím, zda slova vyjádří vše, co cítíme… Musíme říct, že bez Lucky a Marti bychom neměli za sebou ten nejkrásnější víkend našeho života. Přišli jsme za nimi téměř jako vyplašené děti. Věděli jsme akorát, že se chceme vzít, bližší představu jsme vlastně téměř vůbec neměli… Holky ale dokázaly rozpoznat naše povahy, odhalily naše podstaty, a nakonec jsme společně vytvořili opravdu snovou svatbu, pro nás jak stvořenou. Žádná svatba na klíč, nic, co by nám bylo nepříjemné, vše s odborným nadhledem a láskou. Troufám si říci, ze profesionalita a láska ke své práci (a ke svým svatebčanům), je to největší plus jaké od svých koordinatorek můžete dostat. Věříme tomu, ze profesionalita holek nám ušetřila nejen rozpočet, ale i nervy - především za dodavatele - nám se o takových ani nezdálo, věděli jsme, ze je mají holky už odzkoušené a to je lepší, než trnout nad tím, zda vše klapne. Přišlo nám, že pro ně není nic nemožné, a že nám splní každé přání. Tato profesionalita nám dopřála mnoho klidných a bezstarostných měsíců, mohli jsme si v klidu odjet na předsvatební dovolenou, užívat si, a vědět, že jsme zezadu jištěni proti pádu bez lana. Tak to bylo i v den D! Proto holkám nekonečně mnoho děkujeme, že se nás ujaly, a věřím, ze zůstanou v našich srdcích už navždy. 🙏🌸 Ivča a Lukáš"

Terka & Tom

"Wedding Factory pro nás byla od začátku jasná volba - chtěli jsme krásnou, pohodovou a zároveň originální svatbu a to se podařilo na jedničku. Lucka s Martinou velmi rychle pochopily, co od nich chceme a ušetřily nám při přípravě spoustu práce, času a starostí s výběrem místa a dodavatelů (všichni byli absolutně skvělí). Připravily detailní koncept tak, aby do sebe všechno skvěle zapadlo a na místě se pak postaraly o hladký průběh celého dne - náš největší dík za to, že jsme ve svatební den nemuseli nic řešit, hlídat časy apod. Vše šlo podle plánu a my si to perfektně užili. Sami máme s organizací eventů dost zkušeností, takže holky byly pod naším drobnohledem, ale zvládly to výborně (organizaci i drobnohled :)). Pokud hledáte kreativní a zároveň profesionální služby svatebních organizátorek, můžeme vřele doporučit! Náš svatební den byla absolutní pohoda - přesně taková, jakou jsme si představovali a za to moc děkujeme! "

Štěpánka

"Marťa s Luckou jsou moc milá děvčata, která stále srší pozitivní energií a úsměvem. I přes zkušenosti, které jako floristka mám, pro mě byl mentoring s nimi velice přínosný. Společně jsme se zaměřily na má slabá místa a obě se mi upřímně snažily pomoci je odbourat ... a to všechno stále s úsměvem 🙂 Navíc jsem si díky nim uvědomila, jakým směrem chci jít dál. Děvčátka díky, jsem Vám za to moc vděčná 😉 "

Elvira & Vagif

"We are so glad that our choice fell on Wedding Factory since the whole organization was perfect! Every wedding is special so the organization must be special as well. Lucie and Martina made our 'D-day' went smooth and with smiles; a wedding date requires precision planning, attention to detail, proper equipment and making sure two brave souls not panicking and still lead from the front 🙂 Due to COVID19 our wedding was moved from year 2020 to year 2021 - this was very challenging we faced several issues with vendors, but all went good with support from Lucie. Highly recommended! 🙂 V+E"

Verča & Adam


"Oslovit holky z WF bylo určitě jedno z nejlepších rozhodnutí ohledně naší svatby! Díky Martě a Lucce jsme nemuseli skoro nic řešit a v klidu se těšit na náš den. Řekli jsme, že chceme svatbu „prostě na pohodu“ a tak se taky stalo. To, co holky na statku vykouzlily, bylo něco neskutečného. Opravdu vysněná svatba, přesně podle našich představ, která  proběhla bez jediného problému (teda aspoň o žádném nevíme, takže dobrá práce holky :D). Všichni nám říkali, že jsou jak tajné agentky s těmi sluchátky 😀Nejen, že jsou M a L profesionálky, které mají všechno vyšperkované do každičkého detailu, od tabulek až po nejkrásnější výzdobu, ale jsou to hlavně skvělý, pozitivní a věčně vysmátý lidi.

Do ničeho nás nenutily a vyhověly nám s každým přáním a blbostí, co jsme si vymysleli a hlavně díky nim proběhl náš den v klidu a naprosto nenuceně Je to investice, která rozhodně stojí za to! Ještě jednou děkujeme za nejkrásnější a pohodovou svatbu!"

Julia & Filip

"In short: Simply amazing 🎉 In Long: We had to plan our wedding long distance from Germany during a pandemic and multiple lockdowns, closed border etc. It would have been an absolute nightmare but luckily we came across the wedding factory. From the beginning until the end, Lucia always shared a clear and quick communication and the costs were very transparent and totally fair. She gave us non stop support and we were always met with nothing but kindness and the biggest patience. Even when you know that the girls plan so many weddings, it feels like they are your close friends and want to make the day special just for you. The wedding day itself exceeded our expectations. The decor was beautiful, everything very harmonic and with love to the detail. All vendors fit exactly to our wedding and did a great job. We were helpless with no wedding experience but Wedding factory turned our ideas into a beautiful reality. Lucia, Martina & the whole WF Team, you are our stars and we will be forever grateful to you"

Rendl & Brambor

"Spojení se s Marťou s Luckou z WF bylo rozhodně nejlepší rozhodnutí, co jsme od zásnub udělali :)) chtěli jsme originální a ne zrovna tradiční svatbu a zároveň nevěděli vůbec nic o dodavatelích, kytkách, ani tom, co vlastně všechno musíme zařídit. Holky se nás skvěle ujaly, hned pochopopily naše představy, netlačily nás do žádných nevyžádaných tradic, hlídaly za nás všechny položky a deadliny. Všichni dodavatelé, co nám sehnali byli stejně pohodoví a profesionální zároveň jako holky samy. O nevěstu s nervama na dranc pečovaly až do posledního momentu a ta nádhera, co nám tam vyrobily mě fakt dojala. Předčily už tak vysoký očekávání, fakt díky holky (zas a znova) :))"

Terka & Marek

"Holky doporučuju všema deseti! Když jsme začali přemýšlet o svatbě, věděli jsme hlavně to, že chceme, abychom si jí spolu s hosty mohli pořádně užít, nestresovat a aby tam byla celkově “chill” atmosféra. Proto jsme se rozhodli, že bez koordinátorek to nepůjde. Po prohledání internetu jsem narazila na holky z WF - nejen, že vypadaly sympaticky a rozesmátě na každé fotce, ale hlavně bylo jasné jedno - každá jejich svatba je jedinečná a dělají si věci po svém. Obojí se potvrdilo už při prvních schůzkách. Holky nás vyzpovídaly, podporovaly nás v tom, abychom si udělali svatbu úplně podle sebe a dodaly nám neuvěřitelný klid a pocit, že je vše v dobrých rukou. Zařídily vše, od doporučení všech (úžasných) dodavatelů, vymyšlení celé výzdoby jen na základě naší obecné představy, komunikace se svatebním místem, poradily s množstvím jídla...až po přípravu a koordinaci svatebního dne. Díky tomu byla naše svatba přesně, jak jsme chtěli - plná pohody, smíchu, lásky a “och-ání” a “ach-ání” nad výzdobou, která předčila naše nejdivočejší sny ❤️"

Domča & Vojta

"Najlepsie rozhodnutie pri organizacii nasej svadby bolo spolupracovat s holkami z Wedding Factory❣️ Mata a Lucia si vypoculi nasu predstavu, obzreli s nami lokaciu, odporucili super dodavatelov, s ktorymi za nas komunikovali, zkoordinovali cely svadobny den a urobili milion dalsich skvelych veci, o ktorych ani nevieme 😊 Vdaka nim sme si svoju svadbu a celu pripravu uzili na pohodu a bez stresu 👰🏻👨🏻💃🏼🕺🏻 Asi po milionty krat DAKUJEME 💛🧡 Boli ste SKVELE!!! 👯‍♀️"

Lorraine & Vojta

"We cannot speak highly enough of the two ladies from the Wedding Factory! They made our wedding day a dream for us. We are both living in Dublin, Ireland so planning a wedding in Czech Repbulic was tricky. Lucie and Martina came to our rescue and all we had to do was sit back, relax, reply to a few emails with our preferences and they did EVERYTHING else. They were so far ahead with the planning that any time we had questions, they had already actioned it! It was complete stress free with the Wedding Factory! The day of the wedding went so smoothly and it was 100% because of them. Apart from organising an amazing day and making it stress free for us, they are sooo nice, friendly and funny. We had a lot of laughs!! We would recommend them to anyone getting married in Czech Republic, especially if you are not living in the country. We will miss our interactions with them and would love to get married again just to work with them 🙂 <3 Thank you so much, Martina and Lucie, from the bottom of our hearts for giving us the most magical, beautiful and PERFECT wedding day xxx"

Zuzka & Honza

"11 hvězdiček z 10! Nevím, jak jinak bychom mohli vše popsat! Chtěli bychom touto cestou Lucii a Martině z Wedding factory poděkovat a zároveň je doporučit všem, kteří možná ještě stále váhaji, komu svatbu svěřit do rukou 🙂 Díky holkám z WF byla naše svatbě přesně taková, jakou jsme si ji vysnili, jakou jsme si ji přáli... Holky nám moc pomohly s veškerou organizací a zařizováním, díky nim jsem ve svatební den mohla být klidná, uvolněná a jen si užívat všechnu tu nádheru a lidi kolem sebe 🙂 Moc děkujeme za splnění našeho snu! "

Míša & Štěpán

"Chceli by sme dievčatám, (teda hlavne Lucke, ktorá si poctivo vyslyšala všetky moje výmysly a snažila sa ich previesť zo sna do reality- čo sa aj podarilo:)), strašne poďakovať, že boli počas nášho svadobného dňa s nami, zvládli korigovať 150 ľudí, plno detí, mnoho dodávateľov, zmenu lokalít, atď. Aj vďaka Vám, Wedding Factory, to bol jeden krásny, dokonalý a super naplánovaný deň, na ktorý budeme celý život spomínať! -jednoducho, sami by sme to nezvládli! 🙂 "

Míša & Lukáš

"Naše milé koordinátorky,  Těžko uvěřit, že už je to více jak dva týdny, co proběhla naše svatba.    Chtěli bychom vám oběma s Lukášem poděkovat za vaši píli, ochotu, smysl pro detail a obětavost vrhnout se na naše výmysly.    Energie a nadšení s jakým vše vytváříte je úžasné a my jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali zrovna vás a že jste pomohly udělat z našeho dne ten nezapomenutelný i díky výzdobě, vašemu přístupu a všem dalším detailům.    Jsme moc rádi, že jsme nemuseli řešit v den svatby například další osobu u stolu a vše proběhlo naprosto hladce.    Výzdoba, grafika i květiny byly naprosto nádherné a slyšeli jsme na vše slova chvály i od našich hostů.    Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že se s vámi ještě někdy setkáme. "

Kamila & Jirka

"S Jirkou jsme si přáli mít svatbu na hradě nebo zámku. A nechtělo se nám čekat do období "sezóny", kdy jsou všechny přístupné, otevřené. A tak Jirka objevil zámek Kačina s jeho úžasnou kaplí a navíc nedaleko Kutné Hory, kde se nám oběma tolik líbí. A pak jsme objevili vás, Martino a Lucko! A tak se stalo, že vše bylo hezké, bezproblémové, pohodové....Začalo to už vaším tipem, kde pořídit secesní svatební kostýmy - no ano, ano, ve fundusu barrandovských ateliérů jsme si to zkoušení a vybírání oba moc užili. Stejně tak i vybírání krému do pidi svatebního dortu a krabiček na svatební koláčky pro hosty a dekorace a květinové výzdoby do kaple i do salónku pro svatební hostinu. A že pak byla jak kaple, tak i salónek vyzdobené nad naše očekávání...to tedy byly! Nic pro vás nebyl problém a váš optimistický a pohodový přístup by musel ocenit úplně každý, i ten největší nervóza. Jste prostě nejenom profesionálky na 1 s hvězdičkou, ale i moc príma holky a bylo nám ctí vás poznat a vašich služeb si dopřát. Moc a moc děkujeme a přejeme, ať se vám vždy vše daří jen podle vašich přání a představ. A ano, děkujeme i panu fotografovi Radkovi Lavičkovi, kterého jste nám doporučili, je to moc příjemný člověk, se kterým bylo focení po obřadu bez jakékoli křeče - a to já fotografování své osoby upřímně nesnáším! Martino a Lucko - díky, díky díky a ať je to vaše srdíčko i nadále značkou pohody a spokojenosti."

Pája & Honza

"Holky z Wedding Factory se nám postaraly o doslova dokonalou svatbu přes výzdobu, organizaci, komunikaci až po výborný dort! Všechno bylo skvělé a my moc moc děkujeme! Kdybychom mohli, hned si celou svatbu zopakujeme "

Ludmila & Richard

"Milé Wedding Factory! Děkujeme Vám, milá Lucie a Martinko, za Vaši úžasné profesionální práci a splnění všech našich přání a za záchranu našeho kouzelného svatebního dne :o) Dokázaly jste pro nás nemožné, velmi ochotně a samy od sebe jste nám pomohly úplně se vším a my po celém světě vzpomínáme na tu krásu kolem nás a dobrůtky ... Jste prostě nejlepší a nejmilejší ... Všem doporučujeme a těšíme se na příští oslavu, samozřejmě jedině s Vámi :o) Ludmila a Richard, Curich" (Ludmila)

"I would like to say that Lucie & Martina did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special! We will always highly recommend them both and hope to see them again one day in Czech Republic! All our best wishes to the great Wedding Factory girls!" (Richard)

Dáda & Tom

"Ještě jednou holky, vám moc děkujeme za úžasně zařízenou svatbu a nové přátelství. Už od prvního setkání nám bylo jasné, že s vámi to dopadne skvěle. Dokázali jste se zcela vžít do naší představy, komunikovali jste, vyptávali a zařizovali a v den svatby jste nám to tam udělali prostě kouzelné i přes počasí jaké nastalo. A požadavek oddat nás, si Martinko zvládla na jedničku, bylo to krásné a měla jsem co dělat, abych nebrečela. Oba dva jsme s Tomem ten den zářili spokojeností a to díky vašemu talentu, nadšení, skvělým organizačním dovednostem, ale hlavně kvůli tomu, že jste zůstali s námi a bavili se. Ještě jednou velké děkujeme 🙂 Přejme vám spoustu dalších ujetých svateb a tak spokojených novomanželů jako jsme byli my dva. Máme vás rádi :-)"

Helena & Filip

"Lucie a Martino, chtěli bychom vám oběma moc poděkovat za perfektní a profesionální koordinaci našeho svatebního dne! Pro nás i svatebčany to byl pohodový den bez starostí a stresů:-) Všichni vás dodnes moc chválí! A já si stále říkám, jak jsem ráda, že jsem si vybrala právě vás:-) A samožřejmostí už byl jen parádní dort a koláčky! Ještě jednou moc a moc děkujeme!:-)"

Liv & Vuk

"Oslovit Marťu a Lucku (a spolu s nimi i zbytek WF týmu) bylo jednoznačně to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme po zásnubách udělali! Holky jsou profesionálky s obrovským srdcem a věčně dobrou náladou, pro které nic není nemožné 😊 Už v průběhu plánování předčil jejich přístup veškerá naše očekávání: holky měly po celou dobu pod palcem i ty nejmenší detaily, sestavily kolem nás tým naprosto božích dodavatelů, a navrhly do puntíku vyladěný design celé svatby. Celou svatbu naplánovaly s předstihem, a my jsme tak mohli s klidem odjet na spontánní předsvatební dovolenou. Úplně nejvíc nás ale holky podržely právě ve svatební den, kdy nás všechny překvapil (čti: zaplavil 😅) silný déšť, který ne a ne přestat... WF tým však neváhal a ještě před příchodem hostů kompletně přeskládal místo svatby tak, aby byli všichni v suchu a pohodlí! Slovy se nedá vyjádřit, jak jsme holkám vděční za jejich podporu - jen díky nim jsme si mohli užít naprosto dokonalý, bezstarostní svatební den plný štěstí, smíchu, lásky a pohody ❤ Marti, Lucko, celý WF týme - NEJVÍC DĚKUJEME! ❤"

Emilie & Jakub

"Naše svatba organizovaná Marťou a Luckou byla boží. Největší přidanou hodnotu vidím v cool dekoracích co dokážou vymyslet, ve srandičkách co by člověka ani nenapadly (typu cukrová vata :)) a zcela racionálně (mužský pohled na věc) i v doporučení dodavatelů kteří jsou kvalitní, ale za na dnešní dobu rozumné peníze = při rozumném přístupu si myslím, že jsme s nimi ještě ušetřili oproti tomu, kdybychom svatbu řešili sami. Zároveň holky vyřeší 90% věcí a ušetří spoustu času a stresu což FAKT doporučuji (i těch zbylých 10% úplně stačí). Měli jsme na komplet přípravu cca 1-2 měsíce a v pohodě jsme to zvládli (byla low season, ale stejně impresivní výkon)."

Livia & Tomáš

"Hiring Martina and Lucie was one of the best things we did in our wedding planning process. It saved us so much stress and money by doing research, recommending things and vendors, and listening to all our random requests and requirements. What initially drew us was that they had many different couples and weddings, each with their own look and beautiful. That's exactly what we wanted and Wedding Factory delivered! All the things that would have been extremely overwhelming and stressful to do, especially from abroad, they took care of. We were still making the decisions and choices, but it was much more manageable. And throughout, they listened to us, they got excited with us, and they were extremely open to our opinions as well. It didn't feel like they were just paying lip service to whatever we wanted, but really like they were also looking forward to it and also into it. In the end, it was a wonderful day. Everybody enjoyed themselves, the food was delicious, the photographers were lovely, the decorations looked wonderful. Many guests commented on the decorations, the flowers, how lovingly it was put together, how cohesive it all looked. We got so many compliments, still a month later! Our wedding day was amazing, and beautiful, and we have many new wonderful memories. It wouldn't have been nearly as great without Lucie and Martina. Even if we had managed to put together something as nice - it would have cost us so much time and stress to do so. We really cannot recommend them enough!"

Klárka & Luke

"To nejlepší rozhodnutí, které jsme při plánování naší svatby udělali, bylo sejít se s Luci a Marti z Wedding Factory. Od prvního momentu jsme věděli, že to musí být právě ony kdo vykouzlí naši svatbu:) A protože my neměli ani tušení kde začít, natož jak naplánovat svatbu s půlkou hostů ze zahraničí, holky nás doslova zachránily. A to v každém ohledu. Nejenže vybraly ty nejlepší dodavatele a profíky ve svém oboru, držely se naší představy a hlídaly za nás i ty nejmenší detaily, ale pomohly nám i s papírováním (které jsme nakonec stihli jen díky nim:D) a byly pro nás (no dobře, hlavně pro mě) psychickou podporou, kterou ocení každá nevěsta. Naše přípravy díky holkám proběhly hladce a bezproblémově a o samotném svatebním dni bylo o vše postaráno, my se mohli věnovat rodině a přátelům a ta nádhera, kterou pro nás připravily dojala nejen nás, ale i naše hosty, od kterých do teď slýcháme jak perfektní den to byl. Je vidět, že holky milují svou práci♥ A rada pro budoucí snoubence? Na svatbě nepotřebujete mít všechno, ale jestli něco potřebujete tak je to Wedding Factory! Luci a Marti a celý týme WF, mockrát vám děkujeme za nejhezčí den v našem životě, k naším vzpomínkám už neodmyslitelně patří vaše úsměvy, pozitivní energie, Marti slzička při naší cestě od oltáře a rychlé pobíhání sem a tam při organizovaní 😀 milujeme vás! K+L"

Zuzka & Marek

"Holky jsou zlatíčka, jinak se to napsat nedá. Sice se na naší svatbě tolik nevyřádily (čti - nemohly se kreativně vyblbnout), ale splnily nám přání, které bylo pro nás velmi důležité❣️. Měli jsme tajnou svatbu a to doslova🙈 a potřebovali jsme svědky. A vzhledem k tomu, že v WF není nic nemožné ŠLY NÁM HOLKY ZA SVĚDKYŇKY. Profesionální přístup se nezapřel, tak jsme si díky nim SVŮJ DEN užili tak neskutečně báječně ❤❤❤ až to predčilo naše očekávání. Doporučily nám i skvělou fotografku, takže jsme se nemuseli starat ani o to, jestli to nepraskne dřív, než se vezmeme. Děkujeme, že jste byly s námi😘"

Markét & Federico


"Me and my fiance had a consultation with Lucie from Wedding Factory and I simply cannot put into words just how incredible the experience was. We are a couple that somehow ended up putting together two weddings (one in Argentina and one in the Czech Republic) and as both of us only attended one wedding (and that was in Argentina) in our lives, we were absolutely clueless about how to go about our Czech event. Also we are a couple with absolutely non-standard ideas and with guests from 22 different countries. The approach and communication style Lucie showed us was so heartwarming, openminded and lovely, yet extremely professional and experienced. Lucie gave us so many useful tips starting from budget and vendors to ceremony and agenda inspiration, as well as advices on how to incorporate our internationality into our day, it was absolutely amazing. We left the consultation feeling inspired, optimistic and with a sense of direction. I wholeheartedly recommend Wedding Factory!! 🙂"

Vláďa & Ráďa

"Chtěl bych děvčatům moc poděkovat za velice profesionální služby od A po Z. Za nás se náš den velice vydařil a vše bylo perfektní když by to šlo dal bych to ještě jednou. Velice se mi líbila informovanost a kreativní myšlení. Vřele doporučuji holky z Wedding Factory. :)"

Áďa & Honza


"Honza Holky mé zlaté.💚 Obrovsky děkujeme za pomoc s naší veselkou. Učinily jste ji tak nádhernou a kouzelnou, že jsem ani nemohla uvěřit, že je to pravda. ; ) Po celou dobu během příprav mě strašily vlastní obavy, že se něco nestihne, nebo pokazí, ale Vy jste mne vždy uklidnily, každou mou nejistotu dokázaly utišit, vždy jste nalezly řešení nebo odpověď i na sebemenší problém, který mě vyplašil. Díky Vašemu milému a profi přístupu a zkušenostem, jsem se nemusela bát, že na něco zapomeneme nebo zanedbáme. Pěkný, čistý, ale poněkud holý a prázdný statek jste proměnily v pohádkové, útulné zákoutí, kde bych si přála bydlet nejen já, ale i Víla Amálka 21. století a celá Říše Pohádek včetně Rumburaka. : ) Mou posedlost kapradinami jste dokázaly skvěle propojit i s (údajně nesehnatelným) chmelem a doplnily dekoracemi tak nápaditě a vkusně, že nám všem jen padaly brady. : ) Moc moc děkujeme i senzačním koordinátorkám, bez kterých bychom stěží ukočírovaly tak početnou skupinu našich ctěných hostů. Díky nim jsme mohli být celý den v klidu, že nebudeme muset řešit případné pohromy a věděli jsme, že nám stále 'kryjí záda' a kdykoli pomohou s čímkoli. Martinko, Lucí a celý týme WF, děkujeme za nespoutanou, ale zároveň pohodovou, krásnou a nezapomenutelnou veselku! Vaši Šebestovi"

Klárka & Tom

"Holky z Wedding Factory jsou nejen strašně milé a kreativní, ale také profesionální a všechno dotáhnou i do těch nejmenších detailů! My jsme se s holkami domluvili, že nám na naši svatbu vytvoří dekorace. Měli jsme poměrně netradiční a neučesané představy, ale holky našim představám daly hlavu a patu a o vše se postaraly. Dokonce se popraly i s tím, že se svatba přesouvala a tak koncept jarní svatby krásně upravily do letní tropické. Svatba byla úplně dokonalá a nevěděli jsme, nad čím se kochat dřív. Právě slova jako "krásné, netradiční, nebo úžasné" používali naši hosté nejčastěji. WF bych určitě doporučila všem co chtějí něco netradičního, těm co nemají jasnou představu nebo prostě těm, kteří chtějí být nadšení!"

Káťa & Martin

"Spojit se s holkama z Wedding Factory bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Díky Martě s Luckou jsme mohli týdny před naší svatbou trávit těšením se, bez stresu a v pohodě, i když situace kolem plánování svateb nám nehrála zrovna úplně do karet. Holky jsou nejen úžasné profesionálky, pro které snad není nic problém nebo překážka, ale hlavně jsou obě nesmírně příjemné, lidské a fajn. V den svatby jsme tak mohli strávit veškerý čas spolu s našimi kamarády a rodinou, holky se postaraly úplně o vše a podle mě jsou takové kouzelnice, že nakonec zařídily i sluníčko, i když měl podle předpovědi celý den propršet. Byl to prostě den jako ze sna a všechno bylo ještě stokrát krásnější, než bychom si kdy dovedli představit. Luci a Marti, ještě jednou MOC děkujeme! K+M"

Baru & Jirka

"Sešla jsem se s pár koordinátorkama, než jsem si vybrala Wedding Factory. A to právě kvůli tomu, jak umí udělat z obyčejného prostředí neobyčejné. Výzdoba, mít svatbu podle sebe a být celý den bez starostí to bylo pro mě jako nevěstu nejdůležitější a všechno dopadlo ještě lépe, než jsem si myslela. Výzdoba byla dech beroucí a den krásně plynul. Každý věděl, co má dělat a kde má byt. Nenásilné a přirozené. Děkujeme. Bara a Jirka"

Nikča & Milan

"Oslovit holky z Wedding Factory bylo nejlepší rozhodnutí při plánování svatby, jaké jsme udělali. Kromě toho, že jsou holky sympaťandy, tak jsou neskutečně šikovný, kreativní a při plánovaní nic není problém. Díky nim jsme si svatbu opravdu užili a nemuseli se vůbec o nic starat! Výzdoba na svatbě byla nádherná! Zorganizovaní a koordinace celého dne na jedničku. Doporučili nám snad všechny dodavatele co jsme na svatbě měli a nemohli jsme narazit na lepší. Jak lidsky tak profesionálně. Sami bychom nikdy takovou svatbu zorganizovat nezvládli. Trochu mě mrzí, že už je to za námi, klidně bych si ten den zopakovala. ❤️"

Marťa & Michal

"15.6.2019 byl náš kouzelný den- a to doslova. Měli jsme svatbu ve stylu Harry Potter a pokud jste již nějakou dobu fanynkami holek z Wedding Factory musí Vám být jasné, že to bylo hodně V.Y.M.A.Z.L.E.N.E. Od výzdoby kde jste se opravdu cítili jako ve Velké síni, či na nádvoří Bradavic tak i po super doplněk všech členů WF v podobě tetování Smrtijedů (Draco Malfoy Yay!) Celkově vedení bylo na jedničku, přípravy také, takže mě teď docela mrzí, že těch svateb nebudu mít více😔😭 Holky nám pomohly i s cateringem a DJ Jídlo od Royal Catering bylo vynikající DJ Jirka Votava taky! Místo - bylo pro holky poprvé co jej použily, bylo krásné a moc ultulné, ale příště bych si možná vybrala něco jiného ( z důvodu zrušení původní lokace, jsme byly v časovém pressu na výběr náhradního místa). Kytičky- opravdu překrásné 🤩 📸by Khiria Takzě ještě jednou VELKÉ DÍKY holky❤️ Marťa+Michal+Nelča"

Daniela & Simon

"Žijeme s manželem ve Švýcarsku a tak bylo plánování svatby v Čechách docela oříškem. Holky z Wedding Factory nás ale zachránily a s obrovskou energií a nasazením nás na celé cestě doprovázely. A tak to dopadlo tak, že jsme vše, od prstýnků, přes dekorace až po organizaci domlouvaly po e-mailu. Až jsem si občas říkala, že ze mě holky musejí bláznit 🙂 Ale jejich přístup byl vždy super a celá svatba byla jedna úzasná a dojemná párty, na kterou budeme nadosmrti vzpomínat. :)) Děkujeme! děkujeme moc a za všechno. Bez vás bychom to nezvládli! ❤️"

Hanča & Luky

"Nebýt Wedding Factory, nikdy by naše svatba nebyla takhle skvělá. Martinko, Lucko, děkuju vám oběma! ❤ Jsem vděčná, že vás známe a máme, a že jste nám pomohly vykouzlit ten nejlepší den v životě. Holky přišly s originálními nápady, které by nás ani ve snu nenapadly. Po pár schůzkách a ujasnění si představ nás s manželem dokázaly odhadnout tak dokonale, že jsme se nemuseli ničeho bát. Obdivuji jejich nenapodobitelný cit uspořádat detaily v neopakovatelně krásný celek. V průběhu příprav Marťa navrhla, že výzdoba a uspořádání prostoru pro nás bude překvapením. A hned po zpěvu mého manžela s kapelou to bylo jedno z nejhezčích překvapení dne. 😊 Všechno bylo dokonalé a perfektní. Chvály přicházejí od hostů dodnes, půl roku po svatbě. 😉 Holky dojaly jste mě. Jste neuvěřitelné. Děkuju. Děkuju, že jste!"

Jitka & Elvin

"Naší srpnovou svatbu jsme s holkama z Wedding Factory začali domlouvat v březnu. Měli jsme docela jasnou představu o tom, že si chceme náš den užít a nechceme nic moc řešit 🙂 A přesně tak to bylo. Holky nám doporučily restauraci, svatební salon, tlumočnici, DJ, fotografku, kameramana, kadeřnici, maskérku... prostě všechno, co bylo potřeba. Tím nám ušetřily nekonečné hledání dodavatelů na internetu. V den svatby pak od 8 od rána vše připravovaly a zdobily, zatímco my jsme elegantně vstali v 10, posnídali s rodinou a v půl 1 pozvolna zahájili naše zkrášlování na obřad. Holky z Wedding Factory mají talent na originální výzdobu - kostel, venkovní nádvoří i restauraci vyzdobili nádherně! Wedding Factory můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásnou a originální výzdobu na svatbě, ale hlavně - HLAVNĚ!! - těm, kteří chtějí mít svatbu v klidu a pohodě :)"

Zuzka & Tom

"Když jsme s Tomem začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum. Tudíž jsme nechtěli, abychom se my nebo naši nejbližší museli o cokoliv starat. Věděli jsme proto, že potřebujeme někoho k sobě, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 🙂 Jsme proto neskutečně šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám pak mluví z duše a Vy se pak až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná "zhmotňovat" a že je to vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde a to už je v dnešní době pořádná vzácnost! V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce. Jak to ty holky dělají, nechápu, ale pokud si chcete tento den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat. Luci, Marti, moc Vám s Tomem za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako KURVA LEGENDÁRNÍ a je to i Vaše zásluha - díky!"

Marta & Petr

"Je radost potkat se s lidmi, kteří dělají to, pro co byli "vyrobeni", a to jste přesně Vy. Manžel měl určitě pravdu, když říkal, že je sice fajn, že jste super příjemné, ale že nehledáme nové kamarádky, ale někoho, kdo nám dobře zorganizuje a uřídí svatbu. A to se Vám povedlo dokonale. Za mimořádný až nadlidský výkon pak považuji to, že jste do puntíku vystihly představu designu, který jsem měla zcela jasně v hlavě, ale ani v nejmenším jsem ho nedokázala popsat. Já osobně jsem na lepší svatbě zatím nebyla (a to myslím nejen ty vlastní, ale i cizí :-)) Marti a Lucko, ještě znovu a opakovaně moc moc díky!“

Verunka & Honza

"Marťa, jelikož je mou dlouholetou kamarádkou, mi pomohla při výběru svatebních šatů a zorganizovala nezapomenutelnou rozlučku se svobodou! Pokud to vezmu hodně do historie, byla vlastně i u „schválení“ žádost o ruku mého drahého – teď už manžela. Chtěla bych jí tímto moc poděkovat za pomoc při koordinaci naší svatby. Už od prvního okamžiku, kdy jsme ji poprosili o pomoc, se stala neocenitelnou součástí příprav. Navštívila s námi svatební veletrh, kde jsme se inspirovali a společně začali vymýšlet, jak přenést nápady do našeho dne a to i v rámci rozpočtu. Z profesionální stránky věci byl její osobní přístup nenahraditelný. Marťa se nám stala velkou inspirací a své nápady nám nevnucovala, byla citlivá a myslím, že přesně věděla, jak to udělat, aby byli spokojení všichni svatební hosté, ale především my. Jeden z jejich nápadů byl např. svatební fotokoutek, což se ukázalo jako skvělá věc, výzdoba zahrady pomocí balonků a spoustu dalšího. Když jsme neměli čas, byla ochotná spojit se pomocí skypu. V osudný den byla všude, kde bylo potřeba, byla nám oporou, bez ní by se snad i rozpršelo, ale ono ne. Děkujeme." (Verunka)

"V jednom filmu s Johnem Travoltou se říká, že úkolem tatínka je udržovat maminku šťastnou, aby nepřiváděla děti k šílenství. Myslím, že úkolem koordinátorky je udržovat nevěstu šťastnou, aby nepřiváděla ženicha k šílenství. A to se Martince moc povedlo. Je vážně nadaná. A teď už je to na mě. Díky!" (Honza)

Anna & Stanislav

"Chci poděkovat Martině za to, že pomohla udělat náš den báječným a nezapomenutelným! Květiny, dárky hostům, výzdoby - všechno bylo perfektní! Dosud si vzpomínám na ten den s úsměvem na tváři :)"

Pojďme spolu vykouzlit něco nezapomenutelného!