Služby

Sužby

S námi si svůj vysněný den skutečně užijete

Přípravy

Přípravy

Protože to jde i bez stresu

Teď, když jste dospěli k rozhodnutí strávit společně zbytek života, je čas na oslavu – oslavu Vás! Proto, abyste si užili tenhle kouzelný čas před svatbou, máte nás.

A co všechno zařídíme? Jednoduše úplně všechno, co na nás necháte – ať už je to sehnání svatebních profíků a vyjednání podmínek, formální náležitosti, sestavení budgetu, harmonogramu svatby nebo ohlídání i těch nejmenších svatebních detailů.

Design

Design

Vy jste naší múzou

Inspiraci čerpáme všude kolem nás, kdykoli a kdekoli. Největší múzou jste pro nás ale Vy. Je to Váš příběh, který vyprávíme skrze design a to od první květiny, kterou spatříte, až po poslední svíčku, která dohoří.

Každá svatba je pro nás svým způsobem umělecké dílo šité Vám na míru. Na začátku je vždy nápad – důležité pro nás je z něj udělat konkrétní vizi, kterou propojíme s realitou.
Protože dokonalá atmosféra vzniká díky malým detailům.

Koordinace

Koordinace

Oslavte svou lásku

Propojujeme Vaše sny s našimi zkušenostmi. Aby celá svatba plynule hladce, pečlivě propojujeme a organizujeme každý její element – od programu, přes dodavatele až po výslednou atmosféru.

Víme totiž, že štěstí přeje připraveným. O to se ale v zákulisí postaráme my – Vy si zasloužíte společně užít Váš den – protože jen na tom záleží. A pokud se přece jen objeví nějaký zádrhel, my ho vyřešíme – a vy o něm nebudete vědět 🙂

Často kladené otázky

Až si poslechneme, jak si ji představujete, dokážeme se od toho odrazit. Nejsou to jen řeči, když tvrdíme, že každá svatba je jiná a každý pár má jiné požadavky. Některou svatbou strávíme 20hodin, jinou 70. Pojďme se potkat a zjistíme, kde se potkávají představy s realitou a jestli nám to bude společně klapat. Po schůzce budete cenu služeb znát naprosto přesně 🙂 Cena dekorací a jednotlivých dodavatelů záleží na Vašich představách a možnostech svatebního trhu.

Samozřejmě. Rády Vás připravíme o nepříjemné starosti spojené se svatebními přípravami, vždy ale počítejte s tím, že jste to vy, kdo vše musí schválit 🙂

Máme kolem sebe rodinku ověřených profíků, za které se můžeme zaručit a rády Vám je doporučíme. Nicméně pokud máte už vyzkoušeného např. fotografa, prověříme si ho a upozorníme na jeho klady a zápory. Nikoho Vám ovšem nezakazujeme. Jediný dodavatel, na kterém si opravdu důrazně trváme je florista, kterého vždy bereme jako součást naší výzdoby a jehož práce je i naší vizitkou.

Ano i ne. V sezóně, tj. víkendy od května do září, zajišťujeme jen kompletní svatby. Je Vás tolik, že s výzdobou nás oslovujete většinou na poslední chvíli a v těchto „žhavých termínech“ už bohužel není možné Vám vyčarovat výzdobu, která by u nás prošla s čistým svědomím. Zkuste nás na výzdobu poptat se svatbami mimo sezonu nebo na všední dny 😊

Samotná koordinace u nás, bohužel, možná není. Nedílnou součástí svatby pro nás je i sestavování „svatebního týmu“ a vytváření harmonogramu tak, aby den plynul.

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.