Služby

Sužby

S námi si svůj vysněný den skutečně užijete

Přípravy

Přípravy

Protože to jde i bez stresu

Teď, když jste dospěli k rozhodnutí strávit společně zbytek života, je čas na oslavu – oslavu Vás! Proto, abyste si užili tenhle kouzelný čas před svatbou, máte nás.

A co všechno zařídíme? Jednoduše úplně všechno, co na nás necháte – ať už je to sehnání svatebních profíků a vyjednání podmínek, formální náležitosti, sestavení budgetu, harmonogramu svatby nebo ohlídání i těch nejmenších svatebních detailů.

Design

Design

Vy jste naší múzou

Inspiraci čerpáme všude kolem nás, kdykoli a kdekoli. Největší múzou jste pro nás ale Vy. Je to Váš příběh, který vyprávíme skrze design a to od první květiny, kterou spatříte, až po poslední svíčku, která dohoří.

Každá svatba je pro nás svým způsobem umělecké dílo šité Vám na míru. Na začátku je vždy nápad – důležité pro nás je z něj udělat konkrétní vizi, kterou propojíme s realitou.
Protože dokonalá atmosféra vzniká díky malým detailům.

Koordinace

Koordinace

Oslavte svou lásku

Propojujeme Vaše sny s našimi zkušenostmi. Aby celá svatba plynula hladce, pečlivě propojujeme a organizujeme každý její element – od programu, přes dodavatele až po výslednou atmosféru.

Víme totiž, že štěstí přeje připraveným. O to se ale v zákulisí postaráme my – Vy si zasloužíte společně užít Váš den – protože jen na tom záleží. A pokud se přece jen objeví nějaký zádrhel, my ho vyřešíme – a vy o něm nebudete vědět 🙂

Konzultace

Konzultace

Svatba s námi a přitom bez nás

Svatbu si chcete zařizovat sami, nemáte nápady, nebo jich naopak máte moc. Jednoduše jste se zasekli, nebo ztratili směr.
Provedeme vás během 2 hodin tím, co vás nejvíc trápí a Vaši svatbu “učešeme naším hřebenem”.

Pomůžeme se odrazit na úplném začátku nebo doladíme to, co už máte a kde tápete. Doporučíme dodavatele – srdcaře, najdeme místo, sestavíme budget, vyladíme harmonogram. Jednoduše projdeme celou svatbu pod drobnohledem, předáme tipy&triky a prozradíme vám naše know how – tedy, co udělá vaši svatbu jedinečnou.
A jelikož víme, že ve 2 hodinách je to velká spousta informací, dostanete na závěr náš guide – sepsaný pomocníček plný rad, slev, nápadů na svatební hry a všeho, co se nám osvědčilo.

2 hod – 5500,-Kč

Svatební agentura Praha - Kristý a Martin

Mentoring

Mentoring

Oblíbené

Cesta nemusí být jen trnitá

Říká se, že každý podnikatel začátečník musí udělat moře chyb. My si to nemyslíme.
Došly jsme do bodu, kdy se o svoje úspěchy a zkušenosti chceme dělit a předávat je dál.
Ty z vás, kteří se plánují namočit do svatebního rybníčku, naučíme, jak v něm plavat a neutopit se.
Ať už plánujete otevřít svatební lokaci, květinářství nebo se chcete stát koordinátorkou.

Projdeme si s vámi všechny naše karamboly a řekneme vám, jak se jim v začátcích vyhnout.
Jednoduše vám ukážeme, jak to děláme my, jak jsme začínaly a časem vybudovaly úspěšnou značku.
Otevřeme vám naší workflow i naše “know how”. Podíváme se na budování značky, vytvoření funkčního webu, prezentaci na sociálních sítích, business plán, cenotvorbu a vlastní síť s obchodními kontakty.

wedding-factory-svatebni-agentura-sluzby-04

Často kladené otázky

Až si poslechneme, jak si ji představujete, dokážeme se od toho odrazit. Nejsou to jen řeči, když tvrdíme, že každá svatba je jiná a každý pár má jiné požadavky. Některou svatbou strávíme 20hodin, jinou 70. Pojďme se potkat a zjistíme, kde se potkávají představy s realitou a jestli nám to bude společně klapat. Po schůzce budete cenu služeb znát naprosto přesně 🙂 Cena dekorací a jednotlivých dodavatelů záleží na Vašich představách a možnostech svatebního trhu.

Samozřejmě. Rády Vás připravíme o nepříjemné starosti spojené se svatebními přípravami, vždy ale počítejte s tím, že jste to vy, kdo vše musí schválit 🙂

Máme kolem sebe rodinku ověřených profíků, za které se můžeme zaručit a rády Vám je doporučíme. Nicméně pokud máte už vyzkoušeného např. fotografa, prověříme si ho a upozorníme na jeho klady a zápory. Nikoho Vám ovšem nezakazujeme. Jediný dodavatel, na kterém si opravdu důrazně trváme je florista, kterého vždy bereme jako součást naší výzdoby a jehož práce je i naší vizitkou.

Ano (více najdete v našich službách) a to hned ve dvou směrech:

  • děláme jednorázové KONZULTACE pro páry, kteří si svatbu zařizují sami a jen potřebují popostrčit tím správným směrem….
  • a MENTORING pro nově vznikající firmy i zavedené svatební dodavatele, kterým pomáháme s konkrétní problematikou nebo celkovou strategií.

Ano i ne. V sezóně, tj. víkendy od května do září, zajišťujeme jen kompletní svatby. Je Vás tolik, že s výzdobou nás oslovujete většinou na poslední chvíli a v těchto „žhavých termínech“ už bohužel není možné Vám vyčarovat výzdobu, která by u nás prošla s čistým svědomím. Zkuste nás na výzdobu poptat se svatbami mimo sezonu nebo na všední dny 😊

Samotná koordinace u nás, bohužel, možná není. Nedílnou součástí svatby pro nás je i sestavování „svatebního týmu“ a vytváření harmonogramu tak, aby den plynul.