O nás

O nás

Prozradíme na sebe vše

Vize

Vize

Naše původní myšlenka byla prostá – přistupovat k nevěstám tak, jak bychom chtěly, aby koordinátorka přistupovala k nám. Tedy ne z pozice svatebního obchodníka, ale z pozice profesionální nejlepší kamarádky.

S tím souviselo nabourat zajeté koleje, které se v českých svatbách ustálily. Ze svateb se stal business v podobě pásové výroby, kde už není prostor na plnění snů a přání snoubenců. Popravdě nám z toho bylo smutno a rozhodly jsme se české svatby posunout na světovou úroveň a dopřát Vám den, který bude jen o Vás, v moderním pojetí, s přátelským přístupem a hlavně s láskou. Napořád! Protože tak to prostě jde a jinak nám to nedává smysl.

A tak jsme vybudovaly Wedding Factory – naší “zakázkovou továrnu”, kde stavíme svatební sny a kde chceme vrátit svatbám duši. Protože každá svatba, kterou vytvoříme, bude jediná na světě, šitá přesně vám na míru. Už čtvrtou sezónu se nám daří Vám plnit i takové sny, o kterých vůbec netušíte, že je máte a Vám se naopak daří nás neustále přesvědčovat o tom, že stojí za to si plnit sny 🙂

Rozum a cit

Jsme dvě duše, které se vzájemně doplňují. Jsme tím, kým jsme, díky té druhé.
Marťa o Lucce

Lucie

Rozum

Marťa o Lucce:

Lucka. Asi ten největší dříč a nejvíc inspirativní člověk, kterého jsem v životě potkala. Její tempo je těžko stíhatelné – je to jedním slovem motor, a to nejen sama pro sebe, ale i pro všechny kolem, včetně mě. Je zodpovědná, spolehlivá, rozumná (z nás dvou je vždycky ta rozumnější) a neuvěřitelně efektivní. Jednoduše profík po všech stránkách. Občas je ale právě tahle její vlastnost ta, díky které si drží od lidí odstup, ale celkem úspěšně se mi daří jí ho odbourávat – mnohdy proti její vůli ;). Wedding Factory by nikdy nebylo tam, kde je teď, kdyby se Lůca neustále neptala “a jakej máme teď další cíl?” 🙂

Víc, než kdokoli jiný si váží svého soukromí a prostředí, které si kolem sebe buduje, sdílí jen s několika málo lidmi – zato o to hlouběji! A kdy je nejšťastnější? Když už si konečně najde čas sama na sebe, se svým Michalem na nekonečných procházkách se psem, nebo vyjížďce na jejich koních (fakt má dvě kobyly!).
Když se totiž dostanete za její introvertní slupku, pochopíte, jak moc za to stojí!

P.S.: Pokud ji uvidíte na svatbě, a nebo vlastně kdekoli jinde, buďte si jistí, že ji téměř nikdy neuvidíte v pozici “v sedě” a to dokonce ani když se má najíst – potřebuje mít totiž neustále všechno pod kontrolou i za cenu vlastního pohodlí, a proto kolem ní vždycky vše šlape jako hodinky 🙂

Martina

Cit

Lucka o Martě:

V práci je Marťa svědomitá, cílevědomá, pracovitá, přesvědčivá, veselá, zábavná a společenská. To jsou vlastnosti, které na ní bezmezně obdivuji a zároveň mi občas drnkají na nervy.

Každá jsme úplně jiná, proto se dokážeme tak dobře doplňovat a tvoříme téměř dokonalý pár. Jedna bez druhé jsme sice silné, ale ve dvou jsme ještě silnější. Přirovnala bych nás ke dvojici Rozum a Cit – přičemž z téhle dvojice je Marťa ten cit. A proto když říkáme, že něco děláme srdcem – tak je to především její zásluha. Srdečnějšího člověka neznám.

V soukromém životě je to snílek, ekoložka, cestovatelka, ráda poznává nové věci, místa a lidi. Žije zdravě, sportuje a překonává svoje hranice. Žije naplno. Lásku rozdává všude kudy chodí. A když se jí dostanete pod kůži, rozdala by se pro Vás.

P.S.: Moc mě baví ji využívat jako „zlýho poldu“ – to jí jde dokonale 😀 je to větší drsňák než já a nenechá se tak snadno odbýt.

Lucka o Martě

Další z WF CREW

Petr

Naše hlava

Od našeho úplného začátku je to hlavně on, kdo převádí naší realitu do online podoby. Udělal z Wedding Factory to, co můžete nyní vidět. Největším jeho milníkem je náš web.

Michal

Naše svaly

Asi všechno, co pro Vás Wedding Factory vyrábí projde přes Michala – našeho technického šikulu, který i přes naše věčně nereálná zadání, dokáže vymyslet způsob, kterým to ono vždy jde vyrobit. 

Stručná historie v číslech

5
Počet akcí, veletrhů, seminářů, svateb a konzultací, které jsme společně spáchaly ještě předtím, než jsme do toho praštily
2001
je rok R. Ten, kdy jsme daly Wedding Factory jméno a začaly čarovat
1 v 17
rok se s počtem svateb sešel
1
Počet svateb a akcí, které v roce 2018 proběhly pod naší taktovkou
1 .2.2018
Den, kdy jsme obě pověsily minulost na hřebík a začaly se věnovat jen Vám 🙂
0
Aktuální sestava WF Crew

V médiích

Svatební agentura Wedding Factory v médiích - Mile Magazín
Svatební agentura Wedding Factory v médiích - Lux life magazine - best wedding planning agency Czech republic

Naši kamarádi

Spolupracujeme s těmi, kteří dávají do práce srdce, baví je a mají z ní radost ❤

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.