Pochvaly

Testimonials

Words from your heart

Janča & David

"Nikdy bych nevěřila, že zrovna my budeme mít tak nádhernou svatbu. S holkama z WF jsme se sešli už loni kvůli několika konzultacím. Po přesouvání dubnové svatby jsme je ale požádali, zda by nám znovu nepomohly a svatbu nevzaly do své režie. A můžu říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Na každou schůzku s nimi jsme se těšili, protože jde o neskutečně pozitivní osoby s úžasnými nápady. Holky nás každým detailem naprosto vystihly a odrovnaly. Všichni, s kterými jsme se díky jejich radám spojili (fotografové, kadeřnice, DJ,...), nám opravdu sedli a náš den jsme si ještě o to víc užili. Když se během svatby objevil problém, dozvěděli jsme se o tom až dávno poté, co byl vyřešen. Ráda bych řekla, že nám holky seslalo samo nebe, ale ony to nejsou žádní andílci. Takže děkuji peklu, že nám seslalo tyhle osoby s ďábelským a neutuchajícím elánem."

Anežka & Luky

"Marťa s Luckou jsou profesionálky každým coulem. Vše měly pečlivě zorganizované, naplánované a pro jistotu třikrát potvrzené, takže jsem se nemuseli bát, že by se na něco zapomnělo či se cokoliv nestihlo. Osobně jsem jako nevěsta v den svatby nebyla vůbec nervózní, protože jsem věděla, že holky jakýkoliv problém bez sebemenšího zaváhání vyřeší a já se tak mohla soustředit plně jen ty opravdu podstatné a důležité věci. Za to holkám z Wedding Factory patří velké díky! ❤️"

Šárka & Víťa

"Díky Wedding Factory jsme měli naprosto boží podzimní svatbu.❤️Vše, na co holky sáhly, se povedlo a my i naši hosté si celý den naplno užili. Počasí bylo sice proti nám a kvůli neustávajícímu dešti jsme museli z venkovního obřadu udělat obřad uvnitř. Martinka s Luckou to ale zvládly bez chybičky, a tak po příchodu na svatební místo přišel kýžený wow efekt.😲Během příprav byla komunikace s holkami naprosto plynulá, vše se stíhalo v termínech a nad naše očekávání. Vyzdvihnout musíme i dekorace, květinovou výzdobu a osvětlení. Je vidět, že to holky už nějakou dobu dělají, mají velké zkušenosti a spoustu věcí v malíku. Nebudou se na vás učit, ale přijdou s domyšlenými a hlavně originálními nápady. Perfektní koordinace v den svatby nám hodně ulevila a vlastně jsme se nemuseli starat o nic.🙂 Vše nám bylo naservírováno na podnose a my se tak mohli věnovat tomu, čemu jsme skutečně chtěli a pořádně si náš den užít. Holky, ještě jednou moc děkujeme za perfektní svatební den!❤️"

Zůza & Tomáš

"Když jsme začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum a nemuset se o cokoliv starat. Proto jsme potřebovali k sobě někoho, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 🙂 Jsme proto šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Jak zhodnotila má manželka: „Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám mluví z duše a Vy se až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná "zhmotňovat" a že je to ještě mnohem krásnější, než jste si vysnili.“ Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde, a to už je v dnešní době pořádná vzácnost! V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce. Jak to ty holky dělají, nechápeme, ale pokud si chcete svůj den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat. @ Luci, Marti, moc Vám se Zuzkou za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako legendární a je to i Vaše zásluha - díky! Zuzka & Tom"

Markéta & Jirka

"Holky Martinka a Lucka jsou prostě úžasné, nemohli jsme narazit na nikoho lepšího kdo by nás a naše svatební plány pochopil a zrealizoval lépe. Od začátku komunikace holky vyzařovaly optimismem a dobrou náladou a tak to celé plánování a nakonec svatební den probíhal. Nic nebyl problém, holky neměly žádný seznam povinných aktivit a položek co se na svatbě musí nebo by se rozhodně mělo. Vyslechly si nás, naladily se na naší notu a vše co jsme si vymyslely zrealizovaly. V den svatby jsem si byla jistá jen jediným a to, že holky z Wedding Faktory to všechno zvládnou naprosto s přehledem. A přesně tak to bylo. Myslím, že jedna z věcí, kterou nevěsta ve svůj velký den chce slyšet je "všechno je ok, dole panuje naprostá harmonie". A ano, holky měly všechno pod palcem, byly vždy tam kde je bylo potřeba a neustále se usmívaly. Vlastně mi bylo líto, když odpoledne odjížděly. Děkujeme ❤️"

Adéla & Láďa

"Děkujeme, naše svatba byla díky Wedding Factory dokonalá! Obě holky jsou profesionálky a kompletně nám pomohly s celým naším pohádkovým dnem. Díky nim byla příprava naší svatby bez komplikací a nervů. Oba s manželem jsme si jak přípravy, tak samotný den mohli jen vychutnávat a užívat si a nemuseli jsme vůbec nic řešit. Pro mě, coby nevěstu, bylo úžasné, mít komu kdykoliv zavolat s každým nápadem, připomínkou, či jakoukoliv obavou. Naše svatba byl krásný a zamilovaný mejdan! 🙂 Dekujeme mnohokrát!"

Lucka & Zdeněk

"Holky, mockrát děkujeme, především tedy Martině, díky které jsme měli krásnou a hlavně naprosto pohodovou svatbu. Bravurně zvládla skloubení bílé funcionalistické vily s našimi trochu šílenými požadavky na barevnost a pestrost. Zvládla i naši nervozitu kvůli počasí a zařizování stanů na poslední chvíli, když nám hrozilo asi 15 stupňů a déšť celý den. Nakonec vše dobře dopadlo, bouře i déšť nás minuly o 500m a my jsme si vše dokonale užili. Nikdy nemůžete naplánovat a mít pod kontrolou vše. Ve finále to je hlavně o pozitvním přístupu, energii a náladě, kterou ten den vyzařují lidé okolo vás. A to vše Marťa splňuje na sto procent. Děkujeme a ať se vám daří."

Terka & František

„Počasí si neobjednáte... ale zbytek holky zařídí! Lucka nám pomohla ujasnit si představy, ucelit koncept a design, sestavila harmonogram a načrtla rozpočet. Hodně věcí jsme si následně zařizovali sami po vlastní ose a holky pak měly hlavně na povel svatební den: výzdobu a koordinaci. Jako nevěsta jsem nejvíc ocenila, že jsem svůj svatební den měla skutečně pro sebe a už jsem nemusela nic řešit. Výzdoba předčila naše představy - holky dokázaly skloubit všechny naše výmysly/přání a naše předměty s vlastními dekoracemi a úžasnými květinami, hlídaly čas a aktivity, aby odpoledne plynulo. Najmout si agenturu není levná záležitost, ale je to něco, čeho určitě nebudete litovat. Ušetří Vám to čas, energii, sílu... a holky budou pořád orientované na detail, plné nápadů na záložní řešení, i když Vám už půjde ze všeho hlava kolem. Jsme moc rádi, že jsme si Vás, holky, vybrali. Protože i díky Vám to bylo pohádkový, přestože byla zima a pršelo!“

Helenka & Andrea

"Nevím ani kde začít, ale asi tím, že “děkuji” v tomto případě nestačí. Team WF nám splnil sen. Na začátku příprav naší mezinárodní svatby (Česka-Ital) a k tomu ještě na dálku (bydlíme v Abu Dhabi) jsem měla pomale noční můry a hned brzy jsem zjistila, že bez odborné pomoci to nepůjde. Když jsem holky oslovila s tím, že většina naší komunikace bude muset být přes e-mail nebo Whatsapp jelikož tady Emirátech jsou zablokováné videohovory, bála jsem se, že odmítnou. Naopak se toho ale chopily a hned od začátků mě uklidňovaly, že vše bude v pořádku a vše se zvládne. Jejich profesionální přístup mě zbavil veškerých obav a stresu, hned jsem věděla, ze s WF to bude svatba mých snů. Martinka s Luckou přesně vystihly styl co se nám líbí, veškerá dekorace a jejich nápady mi byly tak blízké, že jsem jim v podstatě mohla nechat s přípravami volnou roku a věděla jsem, že vše bude perfektní. I přesto, že jsme se s Martinou poprvé viděly osobně jen měsíc před svatbou, dokázala splnit naši představu a pomohla mi vše zařídit do posledního detailu. Budeme vděčni Wedding Factory teamu celý život. Připravily nám tu nejkrásnější svatbu našich snů, nezměnila bych vůbec nic. Holky jste úžasné a přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů."

Brita & Vítek

"S holkama se osobně známe, a tak rozhodování, komu svatební den svěřit, nebylo vůbec těžké:-) Martinka s Luckou jsou neskutečně milé a pohodové, a tak jsem správně vytušila, že taková bude i svatba, kterou zorganizují. Zároveň jsou velmi precizní, skvěle dekorují a mají dobré nápady, kterými naši svatbu ještě vylepšily. Jejich služby mohu vřele všem doporučit!

A vám, holky, přeji, abyste udělaly ještě mnoho krásných a originálních svateb jako byla ta naše:-)"

Terka & Marek

"Holky doporučuju všema deseti! Když jsme začali přemýšlet o svatbě, věděli jsme hlavně to, že chceme, abychom si jí spolu s hosty mohli pořádně užít, nestresovat a aby tam byla celkově “chill” atmosféra. Proto jsme se rozhodli, že bez koordinátorek to nepůjde. Po prohledání internetu jsem narazila na holky z WF - nejen, že vypadaly sympaticky a rozesmátě na každé fotce, ale hlavně bylo jasné jedno - každá jejich svatba je jedinečná a dělají si věci po svém. Obojí se potvrdilo už při prvních schůzkách. Holky nás vyzpovídaly, podporovaly nás v tom, abychom si udělali svatbu úplně podle sebe a dodaly nám neuvěřitelný klid a pocit, že je vše v dobrých rukou. Zařídily vše, od doporučení všech (úžasných) dodavatelů, vymyšlení celé výzdoby jen na základě naší obecné představy, komunikace se svatebním místem, poradily s množstvím jídla...až po přípravu a koordinaci svatebního dne. Díky tomu byla naše svatba přesně, jak jsme chtěli - plná pohody, smíchu, lásky a “och-ání” a “ach-ání” nad výzdobou, která předčila naše nejdivočejší sny ❤️"

Domča & Vojta

"Najlepsie rozhodnutie pri organizacii nasej svadby bolo spolupracovat s holkami z Wedding Factory❣️ Mata a Lucia si vypoculi nasu predstavu, obzreli s nami lokaciu, odporucili super dodavatelov, s ktorymi za nas komunikovali, zkoordinovali cely svadobny den a urobili milion dalsich skvelych veci, o ktorych ani nevieme 😊 Vdaka nim sme si svoju svadbu a celu pripravu uzili na pohodu a bez stresu 👰🏻👨🏻💃🏼🕺🏻 Asi po milionty krat DAKUJEME 💛🧡 Boli ste SKVELE!!! 👯‍♀️"

Lorraine & Vojta

"We cannot speak highly enough of the two ladies from the Wedding Factory! They made our wedding day a dream for us. We are both living in Dublin, Ireland so planning a wedding in Czech Repbulic was tricky. Lucie and Martina came to our rescue and all we had to do was sit back, relax, reply to a few emails with our preferences and they did EVERYTHING else. They were so far ahead with the planning that any time we had questions, they had already actioned it! It was complete stress free with the Wedding Factory! The day of the wedding went so smoothly and it was 100% because of them. Apart from organising an amazing day and making it stress free for us, they are sooo nice, friendly and funny. We had a lot of laughs!! We would recommend them to anyone getting married in Czech Republic, especially if you are not living in the country. We will miss our interactions with them and would love to get married again just to work with them 🙂 <3 Thank you so much, Martina and Lucie, from the bottom of our hearts for giving us the most magical, beautiful and PERFECT wedding day xxx"

Zuzka & Honza

"11 hvězdiček z 10! Nevím, jak jinak bychom mohli vše popsat! Chtěli bychom touto cestou Lucii a Martině z Wedding factory poděkovat a zároveň je doporučit všem, kteří možná ještě stále váhaji, komu svatbu svěřit do rukou 🙂 Díky holkám z WF byla naše svatbě přesně taková, jakou jsme si ji vysnili, jakou jsme si ji přáli... Holky nám moc pomohly s veškerou organizací a zařizováním, díky nim jsem ve svatební den mohla být klidná, uvolněná a jen si užívat všechnu tu nádheru a lidi kolem sebe 🙂 Moc děkujeme za splnění našeho snu! "

Míša & Štěpán

"Chceli by sme dievčatám, (teda hlavne Lucke, ktorá si poctivo vyslyšala všetky moje výmysly a snažila sa ich previesť zo sna do reality- čo sa aj podarilo:)), strašne poďakovať, že boli počas nášho svadobného dňa s nami, zvládli korigovať 150 ľudí, plno detí, mnoho dodávateľov, zmenu lokalít, atď. Aj vďaka Vám, Wedding Factory, to bol jeden krásny, dokonalý a super naplánovaný deň, na ktorý budeme celý život spomínať! -jednoducho, sami by sme to nezvládli! 🙂 "

Míša & Lukáš

"Naše milé koordinátorky,  Těžko uvěřit, že už je to více jak dva týdny, co proběhla naše svatba.    Chtěli bychom vám oběma s Lukášem poděkovat za vaši píli, ochotu, smysl pro detail a obětavost vrhnout se na naše výmysly.    Energie a nadšení s jakým vše vytváříte je úžasné a my jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali zrovna vás a že jste pomohly udělat z našeho dne ten nezapomenutelný i díky výzdobě, vašemu přístupu a všem dalším detailům.    Jsme moc rádi, že jsme nemuseli řešit v den svatby například další osobu u stolu a vše proběhlo naprosto hladce.    Výzdoba, grafika i květiny byly naprosto nádherné a slyšeli jsme na vše slova chvály i od našich hostů.    Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že se s vámi ještě někdy setkáme. "

Kamila & Jirka

"S Jirkou jsme si přáli mít svatbu na hradě nebo zámku. A nechtělo se nám čekat do období "sezóny", kdy jsou všechny přístupné, otevřené. A tak Jirka objevil zámek Kačina s jeho úžasnou kaplí a navíc nedaleko Kutné Hory, kde se nám oběma tolik líbí. A pak jsme objevili vás, Martino a Lucko! A tak se stalo, že vše bylo hezké, bezproblémové, pohodové....Začalo to už vaším tipem, kde pořídit secesní svatební kostýmy - no ano, ano, ve fundusu barrandovských ateliérů jsme si to zkoušení a vybírání oba moc užili. Stejně tak i vybírání krému do pidi svatebního dortu a krabiček na svatební koláčky pro hosty a dekorace a květinové výzdoby do kaple i do salónku pro svatební hostinu. A že pak byla jak kaple, tak i salónek vyzdobené nad naše očekávání...to tedy byly! Nic pro vás nebyl problém a váš optimistický a pohodový přístup by musel ocenit úplně každý, i ten největší nervóza. Jste prostě nejenom profesionálky na 1 s hvězdičkou, ale i moc príma holky a bylo nám ctí vás poznat a vašich služeb si dopřát. Moc a moc děkujeme a přejeme, ať se vám vždy vše daří jen podle vašich přání a představ. A ano, děkujeme i panu fotografovi Radkovi Lavičkovi, kterého jste nám doporučili, je to moc příjemný člověk, se kterým bylo focení po obřadu bez jakékoli křeče - a to já fotografování své osoby upřímně nesnáším! Martino a Lucko - díky, díky díky a ať je to vaše srdíčko i nadále značkou pohody a spokojenosti."

Pája & Honza

"Holky z Wedding Factory se nám postaraly o doslova dokonalou svatbu přes výzdobu, organizaci, komunikaci až po výborný dort! Všechno bylo skvělé a my moc moc děkujeme! Kdybychom mohli, hned si celou svatbu zopakujeme "

Ludmila & Richard

"Milé Wedding Factory! Děkujeme Vám, milá Lucie a Martinko, za Vaši úžasné profesionální práci a splnění všech našich přání a za záchranu našeho kouzelného svatebního dne :o) Dokázaly jste pro nás nemožné, velmi ochotně a samy od sebe jste nám pomohly úplně se vším a my po celém světě vzpomínáme na tu krásu kolem nás a dobrůtky ... Jste prostě nejlepší a nejmilejší ... Všem doporučujeme a těšíme se na příští oslavu, samozřejmě jedině s Vámi :o) Ludmila a Richard, Curich" (Ludmila)

"I would like to say that Lucie & Martina did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special! We will always highly recommend them both and hope to see them again one day in Czech Republic! All our best wishes to the great Wedding Factory girls!" (Richard)

Dáda & Tom

"Ještě jednou holky, vám moc děkujeme za úžasně zařízenou svatbu a nové přátelství. Už od prvního setkání nám bylo jasné, že s vámi to dopadne skvěle. Dokázali jste se zcela vžít do naší představy, komunikovali jste, vyptávali a zařizovali a v den svatby jste nám to tam udělali prostě kouzelné i přes počasí jaké nastalo. A požadavek oddat nás, si Martinko zvládla na jedničku, bylo to krásné a měla jsem co dělat, abych nebrečela. Oba dva jsme s Tomem ten den zářili spokojeností a to díky vašemu talentu, nadšení, skvělým organizačním dovednostem, ale hlavně kvůli tomu, že jste zůstali s námi a bavili se. Ještě jednou velké děkujeme 🙂 Přejme vám spoustu dalších ujetých svateb a tak spokojených novomanželů jako jsme byli my dva. Máme vás rádi :-)"

Helena & Filip

"Lucie a Martino, chtěli bychom vám oběma moc poděkovat za perfektní a profesionální koordinaci našeho svatebního dne! Pro nás i svatebčany to byl pohodový den bez starostí a stresů:-) Všichni vás dodnes moc chválí! A já si stále říkám, jak jsem ráda, že jsem si vybrala právě vás:-) A samožřejmostí už byl jen parádní dort a koláčky! Ještě jednou moc a moc děkujeme!:-)"

Baru & Jirka

"Sešla jsem se s pár koordinátorkama, než jsem si vybrala Wedding Factory. A to právě kvůli tomu, jak umí udělat z obyčejného prostředí neobyčejné. Výzdoba, mít svatbu podle sebe a být celý den bez starostí to bylo pro mě jako nevěstu nejdůležitější a všechno dopadlo ještě lépe, než jsem si myslela. Výzdoba byla dech beroucí a den krásně plynul. Každý věděl, co má dělat a kde má byt. Nenásilné a přirozené. Děkujeme. Bara a Jirka"

Nikča & Milan

"Oslovit holky z Wedding Factory bylo nejlepší rozhodnutí při plánování svatby, jaké jsme udělali. Kromě toho, že jsou holky sympaťandy, tak jsou neskutečně šikovný, kreativní a při plánovaní nic není problém. Díky nim jsme si svatbu opravdu užili a nemuseli se vůbec o nic starat! Výzdoba na svatbě byla nádherná! Zorganizovaní a koordinace celého dne na jedničku. Doporučili nám snad všechny dodavatele co jsme na svatbě měli a nemohli jsme narazit na lepší. Jak lidsky tak profesionálně. Sami bychom nikdy takovou svatbu zorganizovat nezvládli. Trochu mě mrzí, že už je to za námi, klidně bych si ten den zopakovala. ❤️"

Marťa & Michal

"15.6.2019 byl náš kouzelný den- a to doslova. Měli jsme svatbu ve stylu Harry Potter a pokud jste již nějakou dobu fanynkami holek z Wedding Factory musí Vám být jasné, že to bylo hodně V.Y.M.A.Z.L.E.N.E. Od výzdoby kde jste se opravdu cítili jako ve Velké síni, či na nádvoří Bradavic tak i po super doplněk všech členů WF v podobě tetování Smrtijedů (Draco Malfoy Yay!) Celkově vedení bylo na jedničku, přípravy také, takže mě teď docela mrzí, že těch svateb nebudu mít více😔😭 Holky nám pomohly i s cateringem a DJ Jídlo od Royal Catering bylo vynikající DJ Jirka Votava taky! Místo - bylo pro holky poprvé co jej použily, bylo krásné a moc ultulné, ale příště bych si možná vybrala něco jiného ( z důvodu zrušení původní lokace, jsme byly v časovém pressu na výběr náhradního místa). Kytičky- opravdu překrásné 🤩 📸by Khiria Takzě ještě jednou VELKÉ DÍKY holky❤️ Marťa+Michal+Nelča"

Daniela & Simon

"Žijeme s manželem ve Švýcarsku a tak bylo plánování svatby v Čechách docela oříškem. Holky z Wedding Factory nás ale zachránily a s obrovskou energií a nasazením nás na celé cestě doprovázely. A tak to dopadlo tak, že jsme vše, od prstýnků, přes dekorace až po organizaci domlouvaly po e-mailu. Až jsem si občas říkala, že ze mě holky musejí bláznit 🙂 Ale jejich přístup byl vždy super a celá svatba byla jedna úzasná a dojemná párty, na kterou budeme nadosmrti vzpomínat. :)) Děkujeme! děkujeme moc a za všechno. Bez vás bychom to nezvládli! ❤️"

Hanča & Luky

"Nebýt Wedding Factory, nikdy by naše svatba nebyla takhle skvělá. Martinko, Lucko, děkuju vám oběma! ❤ Jsem vděčná, že vás známe a máme, a že jste nám pomohly vykouzlit ten nejlepší den v životě. Holky přišly s originálními nápady, které by nás ani ve snu nenapadly. Po pár schůzkách a ujasnění si představ nás s manželem dokázaly odhadnout tak dokonale, že jsme se nemuseli ničeho bát. Obdivuji jejich nenapodobitelný cit uspořádat detaily v neopakovatelně krásný celek. V průběhu příprav Marťa navrhla, že výzdoba a uspořádání prostoru pro nás bude překvapením. A hned po zpěvu mého manžela s kapelou to bylo jedno z nejhezčích překvapení dne. 😊 Všechno bylo dokonalé a perfektní. Chvály přicházejí od hostů dodnes, půl roku po svatbě. 😉 Holky dojaly jste mě. Jste neuvěřitelné. Děkuju. Děkuju, že jste!"

Jitka & Elvin

"Naší srpnovou svatbu jsme s holkama z Wedding Factory začali domlouvat v březnu. Měli jsme docela jasnou představu o tom, že si chceme náš den užít a nechceme nic moc řešit 🙂 A přesně tak to bylo. Holky nám doporučily restauraci, svatební salon, tlumočnici, DJ, fotografku, kameramana, kadeřnici, maskérku... prostě všechno, co bylo potřeba. Tím nám ušetřily nekonečné hledání dodavatelů na internetu. V den svatby pak od 8 od rána vše připravovaly a zdobily, zatímco my jsme elegantně vstali v 10, posnídali s rodinou a v půl 1 pozvolna zahájili naše zkrášlování na obřad. Holky z Wedding Factory mají talent na originální výzdobu - kostel, venkovní nádvoří i restauraci vyzdobili nádherně! Wedding Factory můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásnou a originální výzdobu na svatbě, ale hlavně - HLAVNĚ!! - těm, kteří chtějí mít svatbu v klidu a pohodě :)"

Zuzka & Tom

"Když jsme s Tomem začali plánovat svatbu, měli jsme od začátku jasno, že si ji chceme s rodinou a přáteli užít na maximum. Tudíž jsme nechtěli, abychom se my nebo naši nejbližší museli o cokoliv starat. Věděli jsme proto, že potřebujeme někoho k sobě, na koho se budeme moci 100% spolehnout, kdo bude mít vše pod palcem a navíc to zvládne s úsměvem. 🙂 Jsme proto neskutečně šťastní a vděční, že jsme náš láskyden svěřili do rukou právě holkám z WF. Lucka i Marťa jsou neuvěřitelně pozitivní, empatické osoby. Naladí se na Vás, tudíž všechny jejich nápady Vám pak mluví z duše a Vy se pak až chvějete nedočkavostí, když vidíte, jak se to vše začíná "zhmotňovat" a že je to vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Navíc od holek nikdy neuslyšíte, že něco nejde a to už je v dnešní době pořádná vzácnost! V samotný den běželo díky holkám vše jak po másle. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň nikde – myšleno tak, že holky se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, Lucka nebo Marťa je Vám v pikosekundě po ruce. Jak to ty holky dělají, nechápu, ale pokud si chcete tento den opravdu užít a vychutnat si naplno tyhle neopakovatelné okamžiky s milovanou osobou a svými nejbližšími, svěřte se do rukou Wedding Factory a určitě nebudete litovat. Luci, Marti, moc Vám s Tomem za vše děkujeme! Jsme šťastní, že jsme Vás poznali a že jste u toho byli s námi! Všichni naši hosté zhodnotili svatbu jako KURVA LEGENDÁRNÍ a je to i Vaše zásluha - díky!"

Marta & Petr

"Je radost potkat se s lidmi, kteří dělají to, pro co byli "vyrobeni", a to jste přesně Vy. Manžel měl určitě pravdu, když říkal, že je sice fajn, že jste super příjemné, ale že nehledáme nové kamarádky, ale někoho, kdo nám dobře zorganizuje a uřídí svatbu. A to se Vám povedlo dokonale. Za mimořádný až nadlidský výkon pak považuji to, že jste do puntíku vystihly představu designu, který jsem měla zcela jasně v hlavě, ale ani v nejmenším jsem ho nedokázala popsat. Já osobně jsem na lepší svatbě zatím nebyla (a to myslím nejen ty vlastní, ale i cizí :-)) Marti a Lucko, ještě znovu a opakovaně moc moc díky!“

Verunka & Honza

"Marťa, jelikož je mou dlouholetou kamarádkou, mi pomohla při výběru svatebních šatů a zorganizovala nezapomenutelnou rozlučku se svobodou! Pokud to vezmu hodně do historie, byla vlastně i u „schválení“ žádost o ruku mého drahého – teď už manžela. Chtěla bych jí tímto moc poděkovat za pomoc při koordinaci naší svatby. Už od prvního okamžiku, kdy jsme ji poprosili o pomoc, se stala neocenitelnou součástí příprav. Navštívila s námi svatební veletrh, kde jsme se inspirovali a společně začali vymýšlet, jak přenést nápady do našeho dne a to i v rámci rozpočtu. Z profesionální stránky věci byl její osobní přístup nenahraditelný. Marťa se nám stala velkou inspirací a své nápady nám nevnucovala, byla citlivá a myslím, že přesně věděla, jak to udělat, aby byli spokojení všichni svatební hosté, ale především my. Jeden z jejich nápadů byl např. svatební fotokoutek, což se ukázalo jako skvělá věc, výzdoba zahrady pomocí balonků a spoustu dalšího. Když jsme neměli čas, byla ochotná spojit se pomocí skypu. V osudný den byla všude, kde bylo potřeba, byla nám oporou, bez ní by se snad i rozpršelo, ale ono ne. Děkujeme." (Verunka)

"V jednom filmu s Johnem Travoltou se říká, že úkolem tatínka je udržovat maminku šťastnou, aby nepřiváděla děti k šílenství. Myslím, že úkolem koordinátorky je udržovat nevěstu šťastnou, aby nepřiváděla ženicha k šílenství. A to se Martince moc povedlo. Je vážně nadaná. A teď už je to na mě. Díky!" (Honza)

Anna & Stanislav

"Chci poděkovat Martině za to, že pomohla udělat náš den báječným a nezapomenutelným! Květiny, dárky hostům, výzdoby - všechno bylo perfektní! Dosud si vzpomínám na ten den s úsměvem na tváři :)"

Let's create an unforgettable together!

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.