We will transform wedding... decoration... anything...

Mimořádný Live stream!

Téma: Korona virus a svatby

Kdy: 2. dubna 18:00

Kde: Live stream na Instagramu @WeddingFactory.cz

Začínáme za:
Dnů
Hodin
Minut
Sekund
Live stream právě probíhá na Instagramu Wedding Factory: https://bit.ly/IG-WeddingFactory

WE ARE A WEDDING AGENCY. DREAM FACTORY

...................................

Skvrna - Svatební agentura Praha

Your right hand and best friend at every step to the perfect wedding.

Now that you have decided to spend the rest of your life together, it's time to celebrate - to celebrate you! Therefore, to enjoy this magical time before the wedding, you have us to help you.

We draw inspiration all around us, anytime, anywhere. But you are our biggest inspiration. It is your story that we tell through design, from the first flower you see to the last candle that burns.
Skvrna - Svatební agentura Praha

We connect your dreams with our experience. In order to smooth the whole wedding, we organize every element of the wedding from the program, through dealing with caterers and other suppliers, all to create the perfect setting for your wedding.

You want to arrange the wedding yourself. You have no ideas or you have many of them. Maybe you simply got stuck or lost your way. We will guide you within 2 hours in what bothers you the most. We will give you tips & tricks and find your way.

wedding-factory-svatebni-agentura-sluzby-04
New

They say every beginning entrepreneur must make a looooot of mistakes. But we don't think so. We have reached the point where we want to share our successes and experiences and pass them on. Those of you who are planning to soak in a wedding pond we will teach how to swim in it and not drown. Whether you are planning to open a wedding location, a florist or want to become a coordinator.

O nás

About Us

Two bodies, one soul, thousands of ideas and a common love for wedding creation. Each of us is completely different and sometimes we do not agree first time, however we have one thing in common and that is to create the wedding of your dreams. :)

We do our work with love…

What our happy couples say about us

Barča & Jirka
"Všechno dopadlo ještě lépe, než jsem si myslela. Výzdoba byla dech beroucí a den krásně plynul. Každý věděl, co má dělat a kde má byt. Nenásilné a přirozené."
Janča & David
"Ráda bych řekla, že nám holky seslalo samo nebe, ale ony to nejsou žádní andílci. Takže děkuji peklu, že nám seslalo tyhle osoby s ďábelským a neutuchajícím elánem."
Nikča & Milan
"Díky holkám jsme si svatbu opravdu užili a nemuseli se vůbec o nic starat! Výzdoba na svatbě byla nádherná! Zorganizovaní a koordinace celého dne na jedničku. "
Terka & Marek
"Díky holkám byla naše svatba přesně, jak jsme chtěli - plná pohody, smíchu, lásky a “och-ání” a “ach-ání” nad výzdobou, která předčila naše nejdivočejší sny ❤️."
Domča & Vojta
"Zkoordinovali cely svadobny den a urobili milion dalsich skvelych veci, o ktorych ani nevieme 😊 Vdaka nim sme si svoju svadbu a celu pripravu uzili na pohodu a bez stresu. Asi po milionty krat DAKUJEME 💛🧡 Boli ste SKVELE!!! 👯‍♀️""
Šárka & Víťa
"Je vidět, že to holky už nějakou dobu dělají, mají velké zkušenosti a spoustu věcí v malíku. Vše nám bylo naservírováno na podnose a my se tak mohli věnovat tomu, čemu jsme skutečně chtěli a pořádně si náš den užít."
Anežka & Luky
"Osobně jsem jako nevěsta v den svatby nebyla vůbec nervózní, protože jsem věděla, že holky jakýkoliv problém bez sebemenšího zaváhání vyřeší a já se tak mohla soustředit plně jen ty opravdu podstatné a důležité věci."
Marťa & Michal
"Měli jsme svatbu ve stylu Harry Potter a pokud jste již nějakou dobu fanynkami holek z Wedding Factory musí Vám být jasné, že to bylo hodně V.Y.M.A.Z.L.E.N.E. Od výzdoby kde jste se opravdu cítili jako ve Velké síni, či na nádvoří Bradavic tak i po super doplněk všech členů WF v podobě tetování Smrtijedů."
Lorraine & Vojta
"It was complete stress free with the Wedding Factory! The day of the wedding went so smoothly and it was 100% because of them. Apart from organising an amazing day and making it stress free for us, they are sooo nice, friendly and funny."
Daniela & Simon
"Jejich přístup byl super a celá svatba byla jedna úžasná a dojemná párty, na kterou budeme nadosmrti vzpomínat. :)) "
Markéta & Jirka
"Holky Martinka a Lucka jsou prostě úžasné, nemohli jsme narazit na nikoho lepšího kdo by nás a naše svatební plány pochopil a zrealizoval lépe. "
Zuzka & Tom
"Naladí se na Vás tak, že je ve výsledku vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, jsou Vám v pikosekundě po ruce."
Terka & Honza
"Holky vyslyšely každé naše (ehm moje :)) přání. Až v ten den člověk zjistí, kolik za tím vším stojí práce a že to není jen o rozmístění několika kytek :)"
Míša & Lukáš
"Energie a nadšení s jakým vše vytváříte je úžasné a my jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali zrovna vás."
Sába & Niky
"Holky se po hlavě vrhly do příprav a i když to s námi nebylo jednoduché, dokázaly vytvořit dokonale uvolněnou atmosféru a božskou výzdobu. Celý team, který daly holky dohromady, byl naprosto famózní, sehraný a rozhodně ho doporučujeme všem."
Péťa & Peťa
"Marťa, Lucka a jejich Wedding Factory si Vás zkrátka něčím přitáhnou. Stačila první schůzka s Martí a byla ruka v rukávě. Děkuji - za to, s jakou energií svou práci děláte, jaký kus sebe do toho dáváte a především za to, jakou krásnou svatbu jsme i vám nim mohli mít!!!"
Helenka & Andrea
"Nevím ani kde začít, ale asi tím, že “děkuji” v tomto případě nestačí. Nápady holek mi byly tak blízké, že jsem jim v podstatě mohla nechat s přípravami volnou ruku a věděla jsem, že vše bude perfektní. WF nám připravily nám svatbu našich snů, nezměnila bych vůbec nic."
Terka & František
„Počasí si neobjednáte... ale zbytek holky zařídí! Jako nevěsta jsem nejvíc ocenila, že jsem svůj svatební den měla skutečně pro sebe a už jsem nemusela nic řešit."
Dáda & Tom
"Už od prvního setkání nám bylo jasné, že s vámi to dopadne skvěle. Přejme vám spoustu dalších ujetých svateb a tak spokojených novomanželů jako jsme byli my dva. Máme vás rádi :-)"
Katka & Josef
"Na holkách bylo při každém setkání i během příprav vidět, jak to co dělají, milují. Ať jsme na ně vychrlili jakýkoliv bláznivý nápad, nikdy jsme od nich neslyšeli odpověď – tohle nepůjde. Naopak:). Na svatbě jsme holky už brali spíše jako kamarádky a svatební hosty než jako koordinátorky."
Míša & Štěpán
"Chceli by sme dievčatám, (teda hlavne Lucke, ktorá si poctivo vyslyšala všetky moje výmysly a snažila sa ich previesť zo sna do reality- čo sa aj podarilo:)), strašne poďakovať, že boli počas nášho svadobného dňa s nami, zvládli korigovať 150 ľudí, plno detí, mnoho dodávateľov, zmenu lokalít, atď. -jednoducho, sami by sme to nezvládli! :)"
Pája & Honza
"Holky z Wedding Factory se nám postaraly o doslova dokonalou svatbu přes výzdobu, organizaci, komunikaci až po výborný dort! Všechno bylo skvělé a my moc moc děkujeme! Kdybychom mohli, hned si celou svatbu zopakujeme"
Brita & Vítek
"S holkama se osobně známe, a tak rozhodování, komu svatební den svěřit, nebylo vůbec těžké:-) Martinka s Luckou jsou neskutečně milé a pohodové, a tak jsem správně vytušila, že taková bude i svatba, kterou zorganizují."
Marta & Petr
"Je radost potkat se s lidmi, kteří dělají to, pro co byli "vyrobeni", a to jste přesně Vy. Já osobně jsem na lepší svatbě zatím nebyla (a to myslím nejen ty vlastní, ale i cizí :-)) Marti a Lucko, ještě znovu a opakovaně moc moc díky!“
Ludmila & Richard
"I would like to say that Lucie & Martina did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special!" (Richard)
Previous
Next

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.