WE ARE A WEDDING AGENCY. DREAM FACTORY

Your right hand and best friend at every step to the perfect wedding.

Now that you have decided to spend the rest of your life together, it's time to celebrate - to celebrate you! Therefore, to enjoy this magical time before the wedding, you have us to help you.

We draw inspiration all around us, anytime, anywhere. But you are our biggest inspiration. It is your story that we tell through design, from the first flower you see to the last candle that burns.
We connect your dreams with our experience. In order to smooth the whole wedding, we organize every element of the wedding from the program, through dealing with caterers and other suppliers, all to create the perfect setting for your wedding.

About us

About us

Dvě těla, jedna duše, tisíce nápadů a společná láska ke svatebnímu tvoření. Každá jsme úplně jiná a občas se také hned napoprvé na všem neshodneme, ale právě proto se tak dobře doplňujeme a tvoříme tak téměř vzorové „manželství“ 🙂

We do our work with love…

What our happy couples say about us

Zuzka & Tom
"Naladí se na Vás tak, že je ve výsledku vše ještě mnohem krásnější, než jste si kdy vysnili. Je až neuvěřitelné, jak holky dokáží být naprosto všude a zároveň se mezi svatebčany absolutně začlení, veškerá organizace probíhá tak nenásilně, že ji ani nezaregistrujete, ale jakmile se otočíte s nějakým přáním, jsou Vám v pikosekundě po ruce."
Terka & Honza
"Holky vyslyšely každé naše (ehm moje :)) přání. Až v ten den člověk zjistí, kolik za tím vším stojí práce a že to není jen o rozmístění několika kytek :)"
Sába & Niky
"Holky se po hlavě vrhly do příprav a i když to s námi nebylo jednoduché, dokázaly vytvořit dokonale uvolněnou atmosféru a božskou výzdobu. Celý team, který daly holky dohromady, byl naprosto famózní, sehraný a rozhodně ho doporučujeme všem."
Péťa & Peťa
"Marťa, Lucka a jejich Wedding Factory si Vás zkrátka něčím přitáhnou. Stačila první schůzka s Martí a byla ruka v rukávě. Děkuji - za to, s jakou energií svou práci děláte, jaký kus sebe do toho dáváte a především za to, jakou krásnou svatbu jsme i vám nim mohli mít!!!"
Helenka & Andrea
"Nevím ani kde začít, ale asi tím, že “děkuji” v tomto případě nestačí. Nápady holek mi byly tak blízké, že jsem jim v podstatě mohla nechat s přípravami volnou roku a věděla jsem, že vše bude perfektní. WF nám připravily nám svatbu našich snů, nezměnila bych vůbec nic."
Dáda & Tom
"Už od prvního setkání nám bylo jasné, že s vámi to dopadne skvěle. Přejme vám spoustu dalších ujetých svateb a tak spokojených novomanželů jako jsme byli my dva. Máme vás rádi :-)"
Hanička & Lukáš
"Obdivuji jejich nenapodobitelný cit uspořádat detaily v neopakovatelně krásný celek. V průběhu příprav Marťa navrhla, že výzdoba pro nás bude překvapením. A bylo to jedno z nejhezčích překvapení dne. Holky, dojaly jste mě!" (Hanička)
"...a jestli nějaký problém na naší svatbě nastal, my o něm nevěděli...a to chceš!!!" (Luky)
Katka & Josef
"Na holkách bylo při každém setkání i během příprav vidět, jak to co dělají, milují. Ať jsme na ně vychrlili jakýkoliv bláznivý nápad, nikdy jsme od nich neslyšeli odpověď – tohle nepůjde. Naopak:). Na svatbě jsme holky už brali spíše jako kamarádky a svatební hosty než jako koordinátorky."
Míša & Štěpán
"Chceli by sme dievčatám, (teda hlavne Lucke, ktorá si poctivo vyslyšala všetky moje výmysly a snažila sa ich previesť zo sna do reality- čo sa aj podarilo:)), strašne poďakovať, že boli počas nášho svadobného dňa s nami, zvládli korigovať 150 ľudí, plno detí, mnoho dodávateľov, zmenu lokalít, atď. -jednoducho, sami by sme to nezvládli! :)"
Pája & Honza
"Holky z Wedding Factory se nám postaraly o doslova dokonalou svatbu přes výzdobu, organizaci, komunikaci až po výborný dort! Všechno bylo skvělé a my moc moc děkujeme! Kdybychom mohli, hned si celou svatbu zopakujeme"
Brita & Vítek
"S holkama se osobně známe, a tak rozhodování, komu svatební den svěřit, nebylo vůbec těžké:-) Martinka s Luckou jsou neskutečně milé a pohodové, a tak jsem správně vytušila, že taková bude i svatba, kterou zorganizují."
Simona & Daniel
"Pro holky není nic nemožné, mají skvělý smysl pro detail, vyslyší a zrealizují jakékoliv nevěstino (či ženichovo) přání 😀 a jako bonus srší pozitivní energií."
Helena & Filip
"Pro nás i svatebčany to byl pohodový den bez starostí a stresů 🙂 A já si stále říkám, jak jsem ráda, že jsem si vybrala právě vás."
Veru & honza
"Marťa se nám stala velkou inspirací a své nápady nám nevnucovala, byla citlivá a myslím, že přesně věděla, jak to udělat, aby byli spokojení všichni. V osudný den byla všude, kde bylo potřeba, byla nám oporou, bez ní by se snad i rozpršelo, ale ono ne." (Verunka)
Marta & Petr
"Je radost potkat se s lidmi, kteří dělají to, pro co byli "vyrobeni", a to jste přesně Vy. Já osobně jsem na lepší svatbě zatím nebyla (a to myslím nejen ty vlastní, ale i cizí :-)) Marti a Lucko, ještě znovu a opakovaně moc moc díky!“
Ludmila & Richard
"I would like to say that Lucie & Martina did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special!" (Richard)
Previous
Next
This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for weddingfactory.cz is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.