Anne & Karol: Vánoční zimní svatba

Když za námi Anne a Karol na začátku prosince přišli s tím, že mezi vánočními svátky plánují uspořádat mezinárodní slovensko-německou svatbu v Praze a potřebují pomoc s jejím zařízením, asi tušíte, že i když to bylo takzvaně za pět dvanáct, nemohly jsme je v tom nechat 🙂

Svatba mezi Vánoci a Silvestrem? Žádný problém

Zorganizovat vánoční svatbu v Praze pro 70 zahraničních hostů a ještě navíc mezi svátky nebylo nic jednoduchého. Zvlášť, když zjistíte, že všechny firmy už fungují jen tak napůl a veškeré ceny, které mají snoubenci domluvené jsou s nesmyslnou vánoční přirážkou. Navíc v místě hostiny nejsou povolené téměř žádné dekorace. Jak tedy splnit představu nevěsty a vyčarovat kouzelnou vánoční atmosféru?

Zimní svatební pohádka v Praze

I když jsme měli na historické Novoměstské radnici zakázáno cokoli lepit, špendlit a věšet, nesměli jsme zapalovat svíčky, dostupný konferenční nábytek byl pro naše představy nepoužitelný a personál nebyl příliš nadšený svatbou po Vánocích, poradili jsme si 🙂 Chtělo to trochu stěhování a hodně improvizace, ale výsledek byl přesně podle představ.

Moc jsme si to s Vámi užili,

Anne a Karole!

Galerie z vánoční svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka