Svatba v Manifestu

Je to už taková naše klasika. Když je práce hodně a času málo, tak proč to ještě neumocnit? No protože bez toho by to nemělo ten správný drive. Zastáváme totiž názor, že pod tlakem vzniká diamant – proto nás nezastavilo několikanásobné přesunutí termínu, špatné počasí, ani časový press ze všech stran. A tak jsme v úplném finále letošního svatebního maratonu ještě připravily pro inspiraci focení toho, jak můžou vypadat odvážné svatby pod naší taktovkou – odvážné, streetové a s nádechem city atmosféry naší nádherné matičky Prahy!

Manifest(o) za stylové svatby

Není to totiž jenom New York, Paříž a Milano, odkud se k nám dostávají ty nejodvážnější nápady. Praha totiž není jen historická, ale v určitých oblastech vysoce moderní a inspirativní, plná neuvěřitelných míst – jako je třeba Manifesto Market, jehož atmosféra nás nadchla a dala vzniknout tomuto inspirativnímu svatebnímu city editorialu. Ke spolupráci jsme si povolaly naše módní guru svatebního vkusu a nechaly jsme je obléknout celou svatební crew – nevěstu a družičky měly pod taktovkou holky z OUI boutique, ženicha s družby obléklo naše milované krejčovství MANEMO.

Pro atmosféru téhle odvážné streetové svatby jsme nemohly o zachycení poprosit nikoho lepšího, než Jakuba z Puf Creatif a Peťu Hervíře, kteří do naší Wedding Factoří rodiny patří od začátku. A skrze jejich umělecké oko totiž nevznikl jen super výsledek, ale i báječná pracovní atmosféra!

Focení v Manifestu

A kdo za tímhle vším stojí?

Kdo? No přece naše úžasná Wedding Factoří rodinka.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka