Brita & Vítek: Výročí ve stylu orientu

Pamatujete si Britu s Vítkem? Svatbu jsme jim dělaly už v roce 2017. Byla pro nás nezapomentulená! Dokonale vintage a naprosto dotažená do detailu – vše zásluhou především samotné nevěsty. 

Briťule je už dlouho naší kamarádkou a tak nás nedávno napadlo, že bychom mohly dát Britě s Vítkem takový malý dárek k výročí a udělat jim společný manželský zážitek. Svatbu jsme jim udělali v tak „trochu“ jiném kabátě! A co nám na exotickou a odvážnou Britu a pohodového Vítka tolik pasuje? Orient, chill a k tomu ještě vodní dýmka!

V době plánování focení nás oslovil hotel MAMA Shelter a my jsme opět spojily neslučitelné. Funky barevné prostředí hotelu se svatbou ve stylu orientu? No, proč ne 🙂 Za nás naprosto ulítlý, ale božíííí… jednoduše celé my 🙂

Funky orient a tým snů

Jak už to tak bývá – vymýšlíme čím dál bláznivější projekty, čím dál víc šokující svatby a sestavujeme čím dál širší bandu bláznů, kteří do toho jsou s námi. 

Takhle barevná paví verze orientu byla něčím, co skoro všichni zúčastnění okomentovali slovy „To jako vážně?“. Je to totiž opravdu na hranici toho, co je vkusné a co je kýč a velmi těžko se to vysvětluje. 

Přesně jsme věděly, koho si k tomuhle focení přizvat – a to ty nejodvážnější. Ať už to byla Jíťa z Férovek, se kterou jsme napojené na stejně ulítlé představy,  Luka:SH Florist, který se nikdy neděsí našeho sebeděsivějšího zadání, Kristý Dušková – jedna z nejvšestrannějších vizážistek ever, nebo Markét Šindler s Peťou Hervym za objektivy. O doladění detailů se postarala Svítící písmena, Manemo a Eppi a především ten boží prostor pro odvážné – MAMA Shelter!

Musíme říct, že v tomhle složení vůbec nezáleželo na tom, že nám polovinu focení propršelo – bavili jme se tou nakažlivou atmosférou, u poslechu Orientální hudby, kouření vodnice a popíjení ginu s tonikem…. Hlavně teda k večeru, kdy jsme se značně rozrostli a zapařili na našem každoročním FACTORIALU, ale to je příběh do úplně jiného článku 🙂

Svatební agentura Praha - Brita a Vítek

Svatba na tisíc způsobů

Kdo by nechtěl zažít vlastní svatbu v tisíci různých variantách? Když jsme letos obě ve WF zažily vlastní svatby tak jsme si říkaly, jaká je škoda, že ten den uteče tak rychle a je jen jeden! Chtěly bychom si vyzkoušet být elegantní nevěstou, boho nevěstou, industriální nevěstou a tak dále.. Při zkoušení šatů to určitě napadne každou 🙂 Takže za nás je „druhá“ svatba se stejným chlapem něco, co si my – ženský (ať už romantický, nebo ne) prostě zasloužíme zkusit. 

 Takže co nám z toho vychází? Jestli máte podobný pocit a chcete zařídit takové focení i pro Vás, napište a něco spolu vymyslíme 🙂

Vaše Lucka a Marťa!

Fotogalerie

Na focení se podíleli

Dekorace, koncept, organizace: Wedding Factory

Lokace: MAMA Shelter Prague

Foto: Markét Šindler

Video: Petr Hervy

Šaty a šperky: Férovky

Oblek: Manemo

Květiny: LukaSH

MUAH: Kristýna Dušková

Prsteny: EPPI

Svítící písmena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka