Domča a Vojta: Únorová industriální svatba

Milujeme zimní svatby. A milujeme industriál. A taky milujeme, když se toho nebojíte! Pak to totiž vždycky stojí za to! A my měly to štěstí, že to Domča s Vojtou přesně takhle měli taky.

Tak se stalo, že nám přišel mail s předmětem „Svadba a vyrocie raz za styri roky“ – vtipné datum svatby 29.února, boží industriální prostor Loftu BubNY a tahle dvojka? Tak tím nás měli hned omotané kolem prstu 🙂

Městská svatba bez příkras

Jste městské typy? Proč tedy dělat svatbu jinde, než tam, kde je vám fajn? Mít svatbu v přírodě a v létě tak, jak jí chce každý, přece není jediná možnost. Od Domči s Vojtou jsme slyšeli krásnou větu „nechceme být prostě jen další svatbou v letním svatebním maratonu všech kamarádů“. A my s tím souhlasíme – svatbu dělají lidi a atmosféra. Na ročním období vůbec nezáleží. Pokud si romantickou svatební atmosféru zvládnete vyčarovat, můžete se vzít doslova kdekoli a kdykoli. Klidně v únoru, klidně s výročím jednou za 4 roky a klidně to celé indoor, navíc ještě v industriálu. 

Svatební agentura Praha - Domča a Vojta

Pohoda, pohoda a zase jen pohoda

Takhle jednoduše bychom celou tuhle krásnou svatbu shrnuli. Domi s Vojtou se od rána připravovali ve svém bytě s přáteli a rodinou. Vojta hrál s kámošema na kytaru, Domča se se ségrama smála u líčení a všichni byli jednoduše „v pohodě“ 🙂 Za to udělujeme naší agenturní hvězdičku – takovou pohodu si totiž nedokáže dopřát každý! A tihle dva si to zvládali užívat už od samého rána a úplně bez stresu!

Asi 2 hoďky před obřadem se oba potkali už v šatech a plné parádě v parku. Užili si chvilku soukromí, zašli si se svědky a oddávajícím na pivo do Lokálu a nechali hosty, aby se zatím v Loftu zabydleli a seznámili, než začne obřad. No není tohle ideální svatební dopoledne?

Slzy dojetí u obřadu a slzy smíchu až do rána

Říct si svatební sliby rozhodně nedokáže každý pár, ale i tak vás prosíme – zvažte je. Je to ta nejvíc osobní část celého dne, na kterou budete do smrti vzpomínat – ať už je dojemná, veselá, nadlehčená, nebo srdcervoucí – jste to vy v té nejčistší podobě. A u obřadu přesně o tyhle chvilky jde. Domče s Vojtou se podařilo spojit vše dohromady a rozplakat jak sebe navzájem, tak i hosty a klasicky nás (jsme už hold takové – profesionální plačky 🙂 )

Svatební agentura Praha - Domča a Vojta

Celá svatba v jedné místnosti

Pokud neznáte Loft BubNY, trochu Vám tento prostor přiblížíme – je to jedna velká místnost rozdělená do 3 částí – vstupní pokoj, hlavní sál a lounge – o celkové ploše jen necelých 200m2. A my tam i při 80 ti hostech vměstnaly obřad, kulaté stoly, taneční parket, šatnu i rautové stoly s barem.

Ano, i v jedné místnosti, při šikovném nakládání s prostorem, se dá vymyslet spousta zón a sekcí, kde se hosté mohou bavit. Pár takových zábavných stanovišť jsme udělaly i pro Domču s Vojtou. Zaručeně největší úspěch na téhle svatbě měl fotokoutek, který jsme zrecyklovaly z obřadu. Daly jsme do něj pohodlnou sedačku, na které v průběhu večera organicky přibývalo stále víc a víc lidí a zábava jednoduše proudila 🙂

Musíme uznat, že všichni hosté do jednoho byli úplně stejní pohodáři jako naši novomanželé a právě tahle kombinace vytvořila z celé svatby nezapomenutelnou párty, kterou bychom přáli opravdu každému páru.

Video: Kluci z Mangoshake Studio

Domi, Vojto, děkujeme!

Děkujeme, že jsme si díky Vám mohly znovu uvědomit, že přesně díky párům jako jste vy tuhle práci děláme! A taky jste nám připomněly, jak je důležité se v životě smát 🙂

Fotogalerie z únorové industriální svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka