Eva & Jonathan: Svatba v září na nejkrásnější zámecké zahradě

Svatba v září má neskutečné kouzlo. Osobně tenhle měsíc milujeme, příroda totiž začíná hrát všemi barvami, je stále teplo (né nesnesitelné horko) a večery jsou ještě dlouhé – což je pro svatbu snad ta úplně nejlepší kombinace. 

Eva s Jonathanem si přáli přesně takovou úchvatnou podzimní svatbu, která bude moci být celá venku – jak obřad, tak hostina. A vybrali si pro to naprosto perfektní svatební lokaci – Chateau Třebešice – zámek s tou nejkrásnější zahradou v ČR (za nás ve Wedding Factory jednoznačně). 

Svatební agentura Praha - Eva a Jonathan

Zářijová svatba venku? Proč ne!

Svatby pod širým nebem jsou velice riskantní záležitostí, ale pokud vyjdou, tak vážně stojí za to. V září je ten risk jednoznačně větší, ale právě o to lepší je výsledek. Stačí se jen dobře připravit na variantu kdy prší, nebo je zima. Což se na druhou stranu může lehce stát i u svatby v létě. Základem je, mít se kam schovat před deštěm – zahradní altán, nebo před zimou – vnitřní prostor. 

Evě s Jonathanem počasí přálo, obřad byl proto přímo na zahradě u malého rybníku, hostina byla skrytá před slunečními paprsky v zahradním altánu a večerní párty později v teple uvnitř zámku.

Svatební agentura Praha - Eva a Jonathan

Podzimní svatby mají sílu

Svatby v září a říjnu jsou pořád neokoukané a díky tomu velmi vyhledávané odvážnými páry hledající něco výjimečného. Podzimní atmosféra má sílu, sama o sobě a je proto pro svatby jako stvořená. Hra slunečních paprsků a ty barvy? Pro fotografa splněný sen, pro snoubence dvojnásob. A když nestíháte září, zkuste alespoň svatbu v říjnu – dny jsou sice chladnější, ale stejně kouzelné 🙂

Svatba v magické zahradě Chateau Třebešice

Třebešice jsou jednou z nejkrásnějších svatebních lokací v republice. A o tom není pochyb, elegantní budova s galerií moderního umění, netradičně vybavené pokoje a překrásná divoká zahrada. Zahrada, která skrývá tolik tajemných koutů na prozkoumávání i na focení a která v každém měsíci v roce vypadá úplně jinak. Zahrada, která je upravovaná a přesto stále na první pohled divoká, magická.

Když místo vidíte poprvé, připadáte si jak na zahraniční dovolené. Podobná chateau jsou velmi běžná na francouzských či italských venkovech, ale i v Čechách? To se jen tak nevidí. A za nás jednoznačně kandiduje na místo roku! Pokaždé, když jsme tady, najdeme zde něco nového, překvapivého a ten pocit příjemného tajemna je návykový. Tohle místo jo opravdový klenot a rozhodně ho nemáme okoukané ani po všech svatbách, které jsme tady měly možnost připravovat.

Svatební agentura Praha - Eva a Jonathan

A protože Chateau Třebešice opravdu milujeme, budeme moc rády, pokud vás nalomíme k tomu o něm alespoň přemýšlet – stojí jednoduše za to! O to víc, když ochutnáte Albertovo domácí italské hříbkové rizoto 😉

Svatební agentura Praha - Eva a Jonathan

Evo, Jonathane,

děkujeme, že jsme u Vaší pohádkové svatby mohly být s Vámi. Byla pro nás jednoduše nezapomenutelná. 

Vaše Lucka a Marťa 

Fotogalerie ze svatby v září

Svatební agentura Praha - Eva a Jonathan
Svatební agentura Praha - Wedding Factory a Chateau Třebešice
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka