Jarní svatba v industriální kavárně

Další foto editoriál? ANO!

To, že poslední rok nevíme kam dřív skočit a reálné svatby nás velmi zaměstnávají, musely jsme projekty, na kterých se podílíme, začít pečlivě vybírat. Tenhle editoriál byl jednoznačně jedním z nich. Naše srdcová Jíťa z Férovek dala dohromady báječnou partu lidí a naše designérské oko u toho prostě nemohlo chybět – zvlášť s tak lákavými podmínkami sloučení neslučitelného 🙂

Něžné jaro a drsný industriál - co s tím?

Industriální prostor Kavárny co hledá jméno a svatba na jaře – to pro nás byla neodolatelná kombinace. Daly jsme se do vymýšlení celého konceptu. I když je kavárna zdánlivý opak romantického svatebního prostředí, my chtěly její drsný betonový feel vyzdvihnout. A protože nám k jaru neodmyslitelně patří veselost a hravost, propojily jsme hořčicově žlutou a emeraldově zelenou s černo zlatými doplňky. Drsné a příliš odvážné? Pro nás právě naopak 🙂 Při propojování detailů, které k sobě zdánlivě nejdou, se totiž ve výsledku dějí zázraky!

Sasanky, whiskey a betonový dort

Abychom tomu všemu dodali trochu šmrnc, zaměřili jsme se všichni na detail – spojili jsme se s Michalem z Privatnibar.cz – ten nám vybavil pánský koutek broušenými lahvemi, gentlmanskými drinky a doutníky. Květiny, které dostaly svůj osobitý šmrnc díky sasankám a pryskyřníku se postarala Jana z Viju Viju.  Betonový dort (který nejenom, že dokonale vypadal, ale taky skvěle chutnal) a sweetbar připravila Lucka z Delu Cake. Dekorace jsme doplnili kým jiným než Eterle a Svítícími písmeny. V roli nevěsty a ženicha se vyřádili Aneta Dobešová a Ondra Bohata. Za vizáž nevěsty a ženicha vděčíme Eleně Zipaj a Šárce StrnadovéFérovkám a krejčovství MANEMO. Prsten byl z dílny Michal Kadaník a náušnice od Michaely Gorcové.

Za video pod taktovkou Petra z Perky Pug Films a za neuvěřitelně strhující fotky děkujeme Víťovi MalinaPHOTO.

Tentokrát to byla jízda a těšíme se na další 😉

Fotogalerie z jarní industriální svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka