Lorraine & Vojta: a jejich pohodová česko-irská svatba

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Ženich z Čech a nevěsta z Irska. Vojta a Lorraine – první, co mě napadne, když je mám popsat je, že je to dvojka, která nám dala jednu velkou životní lekci a zároveň jejich svatba odstartovala to, k čemu jsme se chystaly už dlouho! Co se vlastně stalo? Vezmu to od začátku.

Už nějaký ten pátek, si s Lůcou všímáme toho, že se každé z nás ozývají různé tipy párů – Lůca přitahuje serióznější nevěsty, které dodržují každý deadline a já ty bláznivější, divočejší, které to moc neřeší.

Přípravy svatby pro Vojtu a Lorraine i pro mě byly celkem oříšek, zaprvé to byl přesně „můj typ páru“ a navíc jsme dělaly kompletně celou přípravu na dálku a po Skypu, oba byli superbusy a díky tomu se mi těžko nutili do toho, aby se mi včas k něčemu vyjádřili. Jak řekla sama Lorraine „nedělali jsme domácí úkoly“ 😀 (To ale neznamená, že je nemilujem i tak – je musíte milovat i když nechcete, jsou prostě hrozně dobří :))

Svatební agentura Praha - Vojta a Lorraine

Co je ale důležité – oba to jsou ti největší pohodáři na světě. Víte, na svatbách se vždycky něco pokazí a vždycky je něco, čím se můžete vynervovat. Na téhle svatbě se objevilo pár karambolů, které by spoustu dvojic úplně rozebraly, u Lorraine a Vojty to tak ale nebylo ani v nejmenším – myslím, že Lorraine a Vojta jsou pár, který by měl jít ostatním příkladem v tom, proč vlastně svatbu děláte – chcete si ji užít, chcete se bavit a nechcete prostě nic řešit. Ta chvíle se vám znova nevrátí a šance na opravy v ní nejsou.

Ta neskutečná pohoda, která sršela ze snoubenců i ze všech hostů, vtipné a nezapomenutelné momenty, které vznikaly právě díky těm nenaplánovatelným situacím a hlavně smích, který se celou svatbou nesl. To je něco, co nám připomnělo, proč tuhle práci tak milujeme. Takže MOC DĚKUJEME a shrnutě – lekce ze svatby Vojty a Lorraine zní „pokazit se může vždycky něco (a to si pište, že pokazí) a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Buď z toho budou nervy nebo vtipné nezapomenutelné historky. Hlavně se z toho neposerte“ 😀

Odstartování svatební revoluce

A co že to v nás odpálilo? Právě díky téhle svatbě jsme si uvědomily, že v českém rybníčku je spousta věcí úplně špatně! Místo, kde se konala tahle svatba by mělo získat svatební malinu – kandiduje totiž na nejhorší svatební místo roku. A my se na tohle prostě dívat nechceme 😉 Těšte se na Wedding fuck-ups! Knihu, která se podívá pod pokličku českým svatebním dodavatelům a všem možným svatebním průserům. Již brzy odstartujeme naši veřejnou Svatební revoluci.

Fotogalerie

Foto: Jan Hromádko

A co o nás tihle dva řekli?

We cannot speak highly enough of the two ladies from the Wedding Factory! They made our wedding day a dream for us. We are both living in Dublin, Ireland so planning a wedding in Czech Repbulic was tricky. Lucie and Martina came to our rescue and all we had to do was sit back, relax, reply to a few emails with our preferences and they did EVERYTHING else. They were so far ahead with the planning that any time we had questions, they had already actioned it! It was complete stress free with the Wedding Factory! The day of the wedding went so smoothly and it was 100% because of them. Apart from organising an amazing day and making it stress free for us, they are sooo nice, friendly and funny. We had a lot of laughs!! We would recommend them to anyone getting married in Czech Republic, especially if you are not living in the country. We will miss our interactions with them and would love to get married again just to work with them  🙂  <3 Thank you so much, Martina and Lucie, from the bottom of our hearts for giving us the most magical, beautiful and PERFECT wedding day

xxx Lorraine & Vojta

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.