Pája & Tom: Indiánská svatba na louce

Představte si nádhernou zelenou louku uprostřed lesů, kde není vůbec nic. Stín, voda, elektřinaa a ni záchody… Prostě nic. A přesto na tom místě chcete mít svatbu? Žádný problém, i s tímhle si umíme poradit! Pája a Tom měli svatbu už v září 2020, ale k sepsání reportu jsme se dostaly až teď (pardon, Lůca rodila a Marťa převzala celé WF…). Původně se měli brát kousek od Prahy, ale měsíc před termínem svatby jsme to musely celé přeorganizovat a byla z toho svatba u Plzně. Zase jsme to stihly v šibeničním termínu! 😀 Ale jak už o nás víte, my se jen tak něčeho nezalekneme. Challenge accepted! 😀 

Co si nepřivezete, to nemáte

Svatba na louce znamená místo absolutně bez zázemí, kam se musí všechno dovézt. A teď nejde jenom o jídlo, nábytek a dekorace, to je brnkačka. Tentokrát jsme totiž musely zajistit i to, co většinou máme bez přemýšlení po ruce:

  • vodu – dostatečné množství na pití, na mytí, pro potřeby cateringu
  • elektřinu – generátor, který nehlučí a utáhne osvětlení, lednice a další spotřebiče cateringu i ozvučení kapely
  • toalety – kadibudky se naštěstí dají pronajmout 😀
  • zázemí pro personál – na přípravu jídla, ale i místo, kam schovat, co má zůstat neviděné
  • ubytování pro hosty – táborové stany s podsadou to jistí
indiánská svatba na louce

Připraveni na nepředvídatelné

Při přípravách svatby v přírodě, daleko od lidí, musíme vždycky počítat úplně se vším, co by nás mohlo potrápit, zpravidla v tu nejméně vhodnou chvíli.
V první řadě jde o povolení od majitelů a od obce, že tam svatbu můžete uspořádat a pak už jen zařídit počasí 😀 Pro Páju a Toma jsme připravily suchou i mokrou variantu – prostorný beduínský stan poskytl v horkém počasí příjemný stín a kdyby přišel déšť, všichni hosté by se pod ním v pohodě schovali. Sweet bar jsme umístily pod stříšku do stánku pro trhovce a dětský koutek jsme vytvořily ve stylovém týpíčku, které se k indiánské tematice parádně hodí. 🙂

! Důležité: Máte-li svatbu v lese, na louce nebo prostě kdekoliv v přírodě, nezapomeňte na repelent. Vážně, věřte nám! 😀

Svatba ohleduplná k přírodě

Jistě víte, že nám záleží na životním prostředí a pojmy jako udržitelnost a zero waste jsou nám velice blízké. Takže veledůležitým bodem našeho plánování svatby na zelené louce byl i závěrečný úklid. Daly jsme si s naším týmem HODNĚ záležet, aby po našem odjezdu na místě nezůstalo absolutně nic a louka vypadala stejně jako před svatbou, ne-li líp. 

svatba na louce

Svatba pro dva božany

Pája a Tom si nás našli úplnou náhodou – chtěli od nás konzultaci, poradit se nad některými věcmi. Nicméně když jsem s nimi já (Marťa) byla na rande, nemohli jsme se jen tak rozloučit, nešlo to a bylo to vzájemné. Jejich příběh mě chytnul za srdce a oni už nechtěli svatbu jinak než pod naší taktovkou.

Malinká, roztomilá a srdečná nevěsta Pája s ohromným potetovaným hipsterem ženichem Tomem a tématem indiánské svatby na louce – to prostě zní přesně jako naše vzorová svatba 😀 Navíc přípravy byly opravdu velmi náročné, ale těm dvěma bychom snesly i modré z nebe. Svatba Páji a Toma pro nás byla srdcovka, neskutečně jsme si ji s nimi užili a mrzí nás, že se to nedá opakovat aspoň jednou ročně. Takhle s odstupem téměř jednoho celého roku – děcka, stýská se nám po Vás!

Foto: Tez photo

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka