Péťa & Peťa : Svatba na horách a v kruhu

Péťa a Peťa – dvě nejčistší duše, které jsme kdy potkaly! Ani nevíme, jak u jejich svatby začít… Byla jednoduše úplně ve všem jiná a výjimečná.

Ve správný čas na správném místě

Vše začalo, když nám Péťa poslala krásný email, kde nás žádala o pomoc se svatbou na horách. Bohužel se trefili do termínu, který už jsme neměly volný, proto jsem jim na schůzku (tentokrát bez Lucky) šla vysvětlit, jak to s námi je. Přesto, když mě po dvou proklábosených hodinách společného vymýšlení alternativ a řešení na tomto našem prvním rande oba objali (naráz!), nešlo už jim utéct, získali si mě a začali jsme plánovat jejich svatbu.

Vymýšleli jsme společně jak v Jeseníku na horách uspořádat komunitní svatbu postavenou na principu lásky, upřímnosti a lidské sdílnosti, která bude odrážet je a zároveň ty, kteří jsou pro ně tak důležití. Ono se to může zdát jako velké svatební klišé, v jejich případě to ale přesně odrazilo jejich podstatu a hodnoty.

svatba na horách

Obřad v kruhu, protože v kruhu jsme si všichni rovni

Obřad se konal uprostřed divokých luk a polí, ve vysoké trávě vysekané do kruhu a byl jedním z těch, které mají úplně jinou váhu. Neměl totiž jen potvrdit to, že jsou Péťa a Peťa už oficiálně manželi, ale hlavně před celým světem stvrdit, jakou povahu jejich vztah má a k čemu se společně zavazují ve všech rovinách. Možná to bylo tím místem, sliby, které řekli společně sobě i svým blízkým, proslovy všech, kteří jim je u obřadu chtěli říct, nebo možná tím, že ve chvíli, kdy si řekli ANO, začalo magicky pršet, ale tahle svatba v nás ještě dlouho zůstane! Byla totiž připomínkou toho, jak moc lásky mezi námi lidmi je a jak moc hluboká je práce, kterou s Luckou děláme a proč ji tak milujeme.

Svatba na horách

Za fotografie děkujeme Eli K

Peťata, Svatba (opravdu s velkým S!), kterou jsme s Vámi mohly prožít, v nás budí spoustu optimismu, protože lidi jako Vy dělají tenhle svět jednoduše lepší a navíc k tomu motivují všechny kolem sebe!

S láskou, Vaše Marťa

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka