Podzimní svatba ve stodole

Pozdní babí léto, teplé sluneční paprsky a vůně podzimu – mít svatbu v říjnu už je sice trošku riskantní, ale pokud počasí vyjde, stojí to opravdu za to 🙂

My jsme si to letos vyzkoušely nanečisto v podobě podzimního inspiračního focení, které jsme spáchaly spolu s Jitkou z Férovek. Výsledek stojí za to, co říkáte?

Boho, stodola a skvělá parta

Úkol pro nás byl tentokrát trošku nezvyklý, většinou si totiž editorialy pořádáme samy a celkově vymýšlíme úplně všechno. S Jíťou jsme se tentokrát o zařizování „šábly“ a tak jsme si projednou užívaly jen vymýšlení dekorace s drobným zadáním. Měly jsme skloubit luxusní barvy – černou a zlatou, romantický styl boho spolu s rustikální stodolou – že je to vcelku nevšední kombinace? V první chvíli jsme si to řekly také, ale pak nás to začalo bavit!

Pozvaní byli samí super profíci, se kterými jsme se hecovali navzájem, proto byl také výsledek takový, jaký byl. Všechno se odehrávalo v Tak trochu jiné stodole, kde nám Andrea s manželem poskytli doslova domácí pohodičku a stále ještě neokoukaný prostor jejich krásné stodoly. O dokumentaci se postaral Vítek Malina. Karavan VIVI nám vytvořil příjemné zákoutí ve formě baru k naší chill zóně, jejíž atmosféru dotvořila Svítící písmena. Sladkosti a svatební dort dodal Cakeland, v limo baru nechyběla brčka ze slámy, o květiny a květinovou výzdobu se postarala Lucka z Atelieru 26, šatičky pro nevěstu dodala Jitka z Férovek, oblek propůjčilo Manemo, šaty pro družičky byly od Mayda, šperky zase z klenotnictví Eppi, vizáž doladila Elena. No úplně málo nás nebylo 😉

Fotogalerie ze svatby ve stodole

svatební agentura praha - Svatba na podzim

Foto: Vítek Malina

Mohlo by Vás dále zajímat