Jak vznikla naše svatební agentura?

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Kdo jsme a proč máme v Praze svatební agenturu?

Znáte ten pocit, když vše co jste celý život dělali, vše o co jste se snažili a o čem jste snili do sebe najednou dokonale zapadne? Přesně to se stalo, když jsme se my dvě potkaly.

Seznámily jsme se před pár lety vlastně úplnou náhodou – obě jsme pracovaly ve “svatebním průmyslu“ a na jedné svatební akci v Praze jsme se daly do řeči. A jak se říká, byla to láska na první pohled 🙂 Naprosto jsme si sedly jak v oblasti přátelství, tak – jak jsme velmi brzy zjistily – i profesně.

Jsme jednoduše perfekcionalistky!

Fungujeme vlastně jako ideální pár – navzájem se doplňujeme i v tom nejmenším detailu. Obě jsme perfekcionalistky a musíme mít vše dokonalé. Na druhou stranu, každá trochu jiným způsobem. Lucka je efektivní detailistka – naplánuje každou maličkost a v daném termínu zvládne všechno a vždycky i něco navíc. Marťa naopak miluje výzvy a “překvapení na poslední chvíli”. Řešení krizových situací je její parketa, stejně tak jako schopnost mít vše dokonale pod kontrolou.

Obě jsme nebyly zcela šťastné v práci, ve které jsme byli. Chyběl nám osobní kontakt se snoubenci, pocit prožívat to štěstí spolu s nimi. A tak vznikla myšlenka vlastní “tak trochu jiné” svatební agentury Wedding Factory Praha. 

Tak trochu jiná – naše svatební agentura

A proč tak trochu jiná? Jednoduše proto, že nechceme být stejné jako ostatní koordinátorky. Nepovažujeme se za profesionálky se zkušenostmi z 1000 svateb. Každá svatba je jedinečná a někdy se jednoduše stane něco, co předpokládat nelze a ani těch 1000 zkušeností Vám s tím nepomůže. Na takové situace buď jste anebo nejste přirozeně stavění. 

Řekly jsme si, že na vlastní svatbě bychom si přály koordinátorku, která jen nebude štěkat povely a bude nám cizí. Ale chtěly bychom mít na svatbě další kamarádku, která nám s lidským přístupem se svatbou pomůže a přebere zodpovědnost nad vším, co se může pokazit. Někoho, kdo zapadne do naší rodiny a na koho se můžeme stoprocentně spolehnout. A právě proto se snažíme být přesně takovou pravou rukou pro Vás.

S láskou, Vaše svatební koordinátorky Martina a Lucie

Svatební agentura Praha

Foto: Tomáš Loutocký

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.