Zimní svatba v Praze

Jak se dělá zimní svatba?

Mrzne. Chumelí. Venku je -7°. Je neděle. 8 hodin ráno. Podle nás je to ideální čas na svatbu 🙂 A protože je takových víc, jednoduše se stalo, že se sešel kameraman, florista, svatební koordinátorka, fotograf, vizážistka, cukrářka, zpěvák a dekoratérka a vyrobili v Praze společně zimní svatbu.

Wedding Factory Svatební agentura Praha Zimní svatba koláž

Recept na svatbu aneb. Když dva dělají totéž, není to totéž

Když jsme se rozhodly, že uděláme inspirační zimní svatbu, bylo nám hned jasné, koho poprosíme o pomoc. Všechny, kteří mají stejnou filosofii. Všechny, kteří dělají svou práci srdcem a které za to tolik milujeme. Tak jednoduché to bylo. A právě díky tomu se nám opět podařilo vyčarovat něco mimořádného.

A jak to probíhalo?

Brzy ráno jsme se všichni sešli na místě činu v pražské Troji a rovnou jsme se vrhli na věc. Markétka líčila nevěstu, zatímco my koordinátorky z Wedding Factory jsme aranžovaly výzdobu, květiny a sladký koutek. Brita zprovozňovala svítící písmena, DUO Martina Ševčíka nám ke všemu hrálo a Radek a Luboš měli co dělat, aby všechno stíhali fotit a natáčet.

Po tom, co jsme si zatančili, připili a najedli se, jsme v Hummeru převezli nevěstu Renču s ženichem Filipem na nedalekou vinici, kde s nimi čaroval Luboš s kamerou a  Radek s foťákem. Opět jsme si ověřili, že když se věci dělají srdcem, vše je možné. Dokonce i přivolat v tom mrazu sluníčko, chytit makronku do pusy ze dvou metrů, nebo vyjet Hummerem po ledovce až do vinice. A když se vše spojí s tím nepopsatelným pocitem, že vše má smysl, jsou to momenty, které nám dokazují, proč to vlastně všichni děláme.

Moc děkujeme za půjčení nádherných šatů, jak svatebních, tak družičkovských salonu Naive a Jane Bond, za květiny Bianca Flowers, Britě s Terezkou za svítící písmena, za dřevěné doplňky Optysu a za poskytnutí Hummeru H2 panu Havlíkovi.

Těšíme se na příští kouzelnou akci s Vámi a pro Vás ❤

Martina & Lucie

Vaše svatební koordinátorky

Svatba v zimě

Na zimní svatbě se podíleli:

FOTO www.radeklavicka.cz

VIDEO www.forpix.cz

DORT, SWEETBAR www.svatebnikolackypraha.cz

SVÍTÍCÍ PÍSMENA www.sviticipismena.cz

VÝZDOBA, KOORDINACE, GRAFIKA   www.weddingfactory.cz

Martin Ševčík DUO  www.martin-sevcik.cz

BIANCA KVĚTINY www.bianca-flowers.cz

SVATEBNÍ ŠATY www.naive.cz

ŠATY PRO DRUŽIČKY www.facebook.com/JANEBONDspecial

VIZÁŽ www.facebook.com/kosmetikajinak

HUMMER H2 www.pronajem-hummer.cz

DŘEVĚNÉ DOPLŇKY www.optys.cz

Mohlo by Vás dále zajímat