Jarní svatba na rozkvetlé louce

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Jaro a tak trochu jiná svatba

Co si vybavíte když se řekne jaro? První dny tepla, ale ještě není potřeba slunečník?  Pro nás je jaro jednoznačně spojené s láskou. Jak by také jinak 🙂 A protože jsme nezmaři, vymysleli jsme koncept zamilovaného jarního fotoeditorialu a Vám dali možnost být v hlavní roli. O naši nevěstu a ženicha soutěžilo více jak 60 párů a i když jsme se u vybírání opravdu zapotili, myslíme si, že výsledek stál za to.

Svatební profesionálové opět v akci

Éterická Edita a charismatický Jirka tvořili naprosto úžasný pár. Hned jak jsme ty dva viděli spolu, vše nám dalo smysl a začali jsme čarovat. Celý koncept svatby byl prostý – jaro, louka, láska, jednoduchost a nic víc. A přesně takové to bylo!

Už když jsme s Editkou vybírali svatební šaty v salonu Naive, tušili jsme, že vznikne něco výjimečného. A v den focení se to jen potvrdilo. O vizáž nevěsty se postarala Markéta Schorník, o sweetbar a svatební dort LUMI dobroty, o famózní květiny Bianca Flowers a o zbytek jednoduše my 🙂 Nic z toho byste ale neviděli, nebýt nejprofesionálnějšího svatebního fotografa, kterého známe – Honzy Dikovského. Díky němu jsme celý den posunuli na ještě vyšší úroveň a bavili jsme se od začátku do konce. Sledovat Honzu, který z každé obyčejné situace vykouzlí nezapomenutelný zážitek, je prostě zážitek 🙂

Práce, kterou nejde nemilovat

S Editou a Jirkou byla radost spolupracovat. Díky tomuto krásnému inspiračnímu svatebnímu focení jsme se opět ujistili v tom, že práce pro Vás, pro radost a s Vámi je přesně ta, kterou tak milujeme, a proto ji děláme srdcem. Děkujeme za podporu, děkujeme za Vás!

❤S láskou ❤,

Martina a Lucie ❤ Wedding Factory

Na jarní svatbě se podíleli:

 

Jan Dikovský FOTO www.jandikovsky.cz
Wedding Factory PŘÍPRAVA, VÝZDOBA, KOORDINACE www.weddingfactory.cz
Petr Hervíř VIDEO, GRAFIKA www.petrhervir.com
LUMI dobroty SWEETBAR, DORT www.svatebnikolackypraha.cz
BIANCA Flowers KVĚTINY www.bianca-flowers.cz
Naive SVATEBNÍ ŠATY www.naive.cz
Markéta Schorník VIZÁŽ www.facebook.com/kosmetikajinak
Svítící písmena DEKORACE www.sviticipismena.cz
GP Jewellery NÁRAMKY www.gpjewellery.cz

 

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.