Romantické zásnuby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

aneb. Jaké to je, když se mají brát holky?

Mýlí se ten, kdo říká, že na každé svatbě musí být jak nevěsta, tak ženich – dvě nevěsty jsou totiž dvakrát taková legrace. Dvoje šaty, kytice, střevíčky, ale také dvoje názory a možnosti, jak požádat o ruku.

Romantická žádost o ruku Praha

Pokud k sobě někdo patří – je to právě Sabča s Niki. Vzájemné dokončování vět, stejná velikost oblečení a neuvěřitelně sladěný smysl pro humor je to, co by jim většina párů mohla jen závidět. Když se holky zasnoubily a začaly s námi plánovat blížící se svatbu, nemohly jsme se dočkat až začneme. Možná i proto jsme to nevydržely až do léta a připravily jsme jim malé zásnubní překvapení, které jsme pro Vás nafotili s Ryanem Sweeneym.

Romantika, kterou jsme se pro ně snažily vyčarovat měla být přesně taková, jako jsou ony dvě – prostá, osobitá a za srdce beroucí. Na první pohled se vše zdálo nenápadné a trošku tajemné. Holkám jsme připravily malý piknikový koš a poslaly je na výlet. To ale ještě netušily, jaké překvapení je čeká na konci výletu a co všechno je schované v košíku… ?

A jak to dopadlo? Podívejte se sami! 

 

S láskou ❤

Vaše Marťa a Lucka

 

Na projektu „Romantická žádost o ruku“ se podíleli:

Lokace Vila Lanna
Organizace a výzdoba Wedding Factory
Vizáž Markéta Schorník
Vlasový styling Dominika Podubecká
Doplňky CarbickovaBijoux
Žárovky – Edisonky Bluma Lights
Catering LUMI Dobroty
Fotograf Ryan Sweeney
Kameraman Petr Hervíř
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.