Brita & Vítek: Kouzlo vintage svatby v srdci Prahy

... aneb jaké to je, mít za nevěstu produkční

 Život je nevyzpytatelný stejně jako naše svatby. Často se musíme smát tomu, co všechno za takovou svatbou stojí. S Britou se známe už dlouho ze všech možných projektů, které společně vymýšlíme. Proto víme, jaký živel Brita je. Stejně tak ona ví, co všechno jsme schopné my z Wedding Factory na svatbách vymyslet.

A tak se tak nějak stalo, že se nám pár měsíců před svatbou Brita ozvala s tím, že po všech zkušenostech věří, že právě my jsme ty pravé pro uřízení její svatby. A jak všichni dobře víme, není nic těžšího, než plánovat svatbu někomu známému, navíc ze svatební branže a ještě k tomu pečlivé Britě-produkční, která má vždy vše v malíku. To pro nás byla jednoduše neodmítnutelná výzva 🙂

Pro ty, kteří Britu a Vítka znáte, víte, jak jedineční a originální jsou. Oba milují design a svou svatbu plánovali pojmout v jedinečném vintage stylu, kde každý kousek musel být originální a dohromady měly vytvářet romantickou atmosféru, která by jen podtrhla jejich nezapomenutelný den. A tak jsme společně začali kouzlit..

Síla každé svatby je v detailu

Staré knihy, gramofon, kufry, starožitné svícny, rámy a květiny – to ve vintage svatbě Brity a Vítka nesmělo chybět. Vše v barvách olivově zelené, zlaté a vínové, doplněné o romantickou starorůžovou a bílou.

Fotogalerie z vintage svatby Brity a Vítka

Foto: Honza Martinec

Briti a Vítku,

především přejeme hodně štěstí ve společném životě. Jste skvělá dvojka, která k sobě perfektně ladí. Neuvěřitelně nás to s Vámi bavilo a na tu Vaší veselici jen tak nezapomeneme 🙂

S láskou,

Marťa a Lucka

Svatba na Praze 6 Brita & Vítek

Mohlo by Vás dále zajímat