Brita & Vítek: Kouzlo vintage svatby v srdci Prahy

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

… aneb jaké to je, mít za nevěstu produkční

 

Život je nevyzpytatelný stejně jako naše svatby. Často se musíme smát tomu, co všechno za takovou svatbou stojí. S Britou se známe už dlouho ze všech možných projektů, které společně vymýšlíme. Proto víme, jaký živel Brita je. Stejně tak ona ví, co všechno jsme schopné my z Wedding Factory na svatbách vymyslet.

A tak se tak nějak stalo, že se nám pár měsíců před svatbou Brita ozvala s tím, že po všech zkušenostech věří, že právě my jsme ty pravé pro uřízení její svatby. A jak všichni dobře víme, není nic těžšího, než plánovat svatbu někomu známému, navíc ze svatební branže a ještě k tomu pečlivé Britě-produkční, která má vždy vše v malíku. To pro nás byla jednoduše neodmítnutelná výzva 🙂

Video: Puf Creatif

Pro ty, kteří Britu a Vítka znáte, víte, jak jedineční a originální jsou. Oba milují design a svou svatbu plánovali pojmout v jedinečném vintage stylu, kde každý kousek musel být originální a dohromady měly vytvářet romantickou atmosféru, která by jen podtrhla jejich nezapomenutelný den. A tak jsme společně začali kouzlit..

 

Síla každé svatby je v detailu

Staré knihy, gramofon, kufry, starožitné svícny, rámy a květiny – to ve vintage svatbě Brity a Vítka nesmělo chybět. Vše v barvách olivově zelené, zlaté a vínové, doplněné o romantickou starorůžovou a bílou.

 

Fotogalerie z vintage svatby Brity a Vítka

Foto: Honza Martinec

Briti a Vítku,

především přejeme hodně štěstí ve společném životě. Jste skvělá dvojka, která k sobě perfektně ladí. Neuvěřitelně nás to s Vámi bavilo a na tu Vaší veselici jen tak nezapomeneme 🙂

S láskou,

Marťa a Lucka

Svatba na Praze 6 Brita & Vítek

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.