Ledová BOHO svatba u rybníka

Je únorová neděle, pár dní po Valentýnu, venku je taková ta zima, která zalézá pod svetr a ve které po chvilce necítíte prsty u nohou. Že to není ideální doba na svatební tvoření? A navíc venku? Právě naopak – zase jsme si řekly, že vytvoříme nemožné a i přes šedivé počasí a neuvěřitelný mráz jsme přivolaly naše svatební posily a vykouzlily jsme moderní boho svatbu, která rozzáří každý ošklivý den 🙂

Místo zimní boho svatby, zmrzlá bahno svatba

Samozřejmě nikdy nic není jen tak. Na svatbách vysvětlujeme nevěstám, že občas něco na svatbě nedopadne přesně tak, jak si vysnily – především kvůli počasí. A dodáváme, že je to právě plán B, díky kterému je jejich den nakonec tak výjimečný a nezapomenutelný.

Když jsme začaly toto svatební boho focení vymýšlet, představovaly jsme si, jak budeme řádit v zasněžené krajině u zamrzlého rybníka. Romantika pozdní zimy, scény jako z pohádky. Ale místo toho na nás čekalo šedivo, -6 stupňů a bláto kam se podíváš. Chtělo to úplně přepracovat koncept, trochu improvizovat a hodně se hýbat, abychom všichni nezmrzli. Jak jsme vše připravovaly a viděly výsledky, více a více se nám změna počasí líbila. Nakonec se nám podařilo vše skloubit přesně v duchu nepříznivých okolností.

Jak už jsme říkaly, nikdy není nic jen tak a právě díky plánu B je výsledek tak výjimečný. A co na něj říkáte vy?

Obrovské díky patří našim svatebním kamarádům:

Mohlo by Vás dále zajímat