Ledová BOHO svatba u rybníka

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Je únorová neděle, pár dní po Valentýnu, venku je taková ta zima, která zalézá pod svetr a ve které po chvilce necítíte prsty u nohou. Že to není ideální doba na svatební tvoření? A navíc venku? Právě naopak – zase jsme si řekly, že vytvoříme nemožné a i přes šedivé počasí a neuvěřitelný mráz jsme přivolaly naše svatební posily a vykouzlily jsme moderní boho svatbu, která rozzáří každý ošklivý den 🙂

Místo zimní boho svatby, zmrzlá bahno svatba

Samozřejmě nikdy nic není jen tak. Na svatbách vysvětlujeme nevěstám, že občas něco na svatbě nedopadne přesně tak, jak si vysnily – především kvůli počasí. A dodáváme, že je to právě plán B, díky kterému je jejich den nakonec tak výjimečný a nezapomenutelný.

Když jsme začaly toto svatební boho focení vymýšlet, představovaly jsme si, jak budeme řádit v zasněžené krajině u zamrzlého rybníka. Romantika pozdní zimy, scény jako z pohádky. Ale místo toho na nás čekalo šedivo, -6 stupňů a bláto kam se podíváš. Chtělo to úplně přepracovat koncept, trochu improvizovat a hodně se hýbat, abychom všichni nezmrzli. Jak jsme vše připravovaly a viděly výsledky, více a více se nám změna počasí líbila. Nakonec se nám podařilo vše skloubit přesně v duchu nepříznivých okolností.

Jak už jsme říkaly, nikdy není nic jen tak a právě díky plánu B je výsledek tak výjimečný. A co na něj říkáte vy?

Obrovské díky patří našim svatebním kamarádům:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.