Jackie & Thu: Vietnamská svatba jinak

A zase ta výzva! Už několikrát jsme si s Marťou řekly, že bychom měly slovíčko „NE“ zařadit do svého slovníku. Nicméně v tomto případě jsme zase neodolaly a zdolaly tak další svatební „vrchol“. Vietnamská svatba v Praze pro 500 hostů? Že to nebude nic snadného jsme věděly hned od začátku. A co teprve, když ji máme stihnout za měsíc..? Co vám budeme povídat, to už je pořádný oříšek!

Svatba v magické zahradě

Jackie a Thu měli především jeden zásadní požadavek: „Nechceme klasickou a stereotypní vietnamskou svatbu. Nic umělého, nic blýskavého. Chceme něco vkusného, magického a neobyčejného, co ve vietnamské komunitě ještě nebylo.“ A tak začal kolotoč plánování, zařizování a domlouvání se s restaurací Dong Do v Sapě na Libuši. Musíme uznat, že moc času na plánování jsme neměly, ale i tak se nám koncept „magické zahrady“ zamlouval tak, že jsme s vypětím všech sil vymýšleli ve dne v noci, aby byl výsledek perfektní. Nakonec jsme všechny nástrahy této vietnamské svatby překonaly a za dřinu si vysloužily pochvalu i od ředitele restaurace.

Vietnamská svatba v Praze

Svatbu jsme zdobily celých 12 hodin v týmu 10ti lidí, padly jsme vyčerpáním, ale i přesto to stálo za to a nelitujeme jediného šedého vlasu. Celé magické zahradě dominovala ulička s pódiem, na kterém stály dvě živé vrby, po zemi se linula mlha a nad tím vším byla zavěšená ohromná květinová girlanda a neobvyklé žárovkové lustry. Největší pochvalou naší práce bylo prosté „WOW“ z úst dojatého ženicha :))  Vykulené oči a všudypřítomné blýskání fotoaparátů svatebčanů jasně značilo, že se nám povedlo opravdu něco, co se vymyká stereotypní svatbě. No posuďte sami.

Galerie ze svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka