Naše kolekce snubních prstenů : Polomio & Wedding Factory

Vzpomínáte na naši kolekci sukýnek? Tak teď pro vás máme nášup! My si prostě pořád nemůžeme dát pokoj a mít chvilku klidu, neustále musíme něco vymýšlet 🙂 Takové jednoduše jsme a jsme na to taky náležitě hrdé :))

Další, teď už druhá, část našich autorských kolekcí je kolekce snubních prstenů a to konkrétně ve spolupráci s manželi Poláčkovými z klenotnictví Polomio.

Polomio často doporučujeme našim párům, protože jejich chování ke klientům je nám velmi blízké. Férová rodinná firma s lidským přístupem a sympatickou vizí, která jde ruku v ruce s naší filozofií. A proč vlastně máme tu společnou kolekci? Protože naše extravagantní a mnohdy neproveditelné rebelské nápady a jejich preciznost a jednoduchost si podle nás zaslouží se spojit a vyjít na světlo světa. Věříme, že právě tímhle spojením usnadníme výběr spoustě z vás 🙂

Jak naše kolekce vznikala?

Jak už to tak bývá, kreativní proces chvíli trvá a neustále se v průběhu transformuje. Za Wedding Factory jsme vymyslely samozřejmě varianty, které byly vizuálně krásné, ale technicky neproveditelné, takže zasedli Poláčkovi a okem profesionála nás trochu srovnali do latě 🙂 Ukázali jsme si tuny inspiračních obrázků, trochu kreslili a debatovali až z toho vznikli tři dokonalé páry našich společných prstenů. Odrážejí jak nás všechny, tak věříme, že i spoustu z vás – protože právě našimi páry byly všechny prstýnky inspirované 🙂

SNUBNÍ PRSTENY WEDDING FACTORY

Minimalismus, příroda a nedokonalost

Dvojičky těchto našich prstenů jsou v jednotné lince a přitom je vlastně každý odlišný. 3 páry – 3 druhy zlata. Všechny velmi minimalistické, rebelské a tak, jak to máme nejradši – přirozené a organické. Se spoustou dokonalých nedokonalostí. Protože právě takový je (podle nás) ve výsledku každý vztah.

I když u všech páru prstýnků máme důvod pro to, proč jsme zvolili danou barvu zlata, navrhovali jsme je tak, aby fungovaly v jakémkoli barevném provedení. Mrkněte se tedy na to, proč a jak jsme se rozhodli právě takhle.

Dokonalé protiklady: Růžové zlato a ostré hrany

Věříme, že je vždy znatelný kontrast mezi partnery v manželství, stejně tak i oba dva prstýnky nesou otisk tohoto kontrastu. Ostrá hrana zdůrazňuje rozdíl mezi oběma nezbytnými polovinami vztahu a to na každém z prstenů. Oba prsteny jsou proto zcela stejné, z části lesklé a z části matné.

V provedení z růžového zlata jsou tyto ostré rysy prstenů celkově jemnější. Růžové zlato za poslední roky stoupá na popularitě, je stále neokoukané a chlapům neuvěřitelně sluší (i když většinou vadí slovo „růžové“)!

Pomačkaná krása: Hrubě opracovaná zlatá klasika

Druhý pár našich prstenů je ze žlutého zlata, lesklý a velmi nedokonalý. Hrubé opracování (podle nás) zlaté klasice nejvíc sluší a poukazuje na to, že i když volíte klasiku, nemusíte se bát pojmout ji po svém. Navíc žluté zlato je stále vnímané symbolicky jako něco opravdového a tak nějak více závazného – neznamená to ale, že je bez chyb.

SNUBNÍ PRSTENY WEDDING FACTORY

Zvlněná hladina: Přirozený balanc v bílém zlatě

Poslední pár našich prstýnků je organickou variantou té největší klasiky. Velmi často totiž slýcháme: „chceme úplně jednoduché kroužky“ a následně „to ale není ono, je to moc okoukané“. Jsme přesvědčené o tom, že originalita a tradice se vzájemně nevylučují, ba naopak. U tohoto páru prstýnků jsme nakombinovali, elegantnější a lesklý prstýnek s druhým matným, masivnějším – oba v organickém a nepravidelném tvaru. 

Sleva 1000,- při použití kódu:

SLASKOUWF

Malý dárek od nás na závěr

I když nám tato kolekce dělá neuvěřitelnou radost, samozřejmě jsme ji vytvořili hlavně pro Vás. Proto si můžete snubáky u Polomia objednat s kódem SLASKOUWF a budete je mít od nás s 1000,- slevou.

A v případě, že se Vám u Polomia zalíbí i něco dalšího, neváhejte se na nás odkazovat – Šárka s Petrem pro vás mají i tak zajímavější podmínky 🙂

Pošlete nám fotky, jak Vám prstýnky sluší, už se jich nemůžeme dočkat!

S láskou,

Marťa a Lucka

Svatební agentura Praha Wedding Factory
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka