Moderní zámecká svatba

Přes letošní zimu se stala spousta věcí. Jednou z nich je naše nové skamarádění se s luxusním OUI boutiquem, ve kterém si i náročné nevěsty, které jdou po originálech, mohou vybrat perfektní svatební šaty. Také jsme objevily českého Kingsmana – zakázkové krejčovství Manemo, kde pánové najdou velmi povedenou konfekci nebo si mohou oblek jednoduše nechat ušít.  Oba koncepty se nám velmi zamlouvají a jednoduše k nám „ladí“ – jsou to totiž mladí lidé, kteří rozbíjí zajetou šeď českého trhu a svou práci dělají srdcem. Což byl důvod, proč jsme si je hned na první pohled zamilovaly a rozhodly se je zařadit do naší svatební rodinky.

Další z věcí bylo to, že už jsme se zase cítily nevybitě a potřebovaly jsme tvořit, proto jsme zmobilizovaly naší stávající svatební rodinku 🙂 A tak jsme se zase jednou rozhodly pro inspirační svatbu, kterou společně vykouzlíme od začátku do konce. Samozřejmě bylo v plánu začít před rozjetou sezónou, což se nám úplně nepovedlo – nejen, že už všichni svatbujeme, ale fotograf Milan Zářecký má nový přírůstek do rodiny, Bianca měla pár dní před dnem matek a v Panství Dlouhá Lhota jsme musely vychytat termín, kdy v celém areálu není jediná akce. KafeKing táhl svoje autíčko 60km na korbě a Polomio mělo co dělat, aby stihlo v šibeničním termínu vyrobit šperky pro nevěstu.  To už je pro nás taková klasika, ale opět do sebe vše zapadlo jako ozubená kolečka a pod tímto tlakem vznikl neuvěřitelný výsledek!

Šmrncovní francouzská elegance

Vymýšlely jsme takový koncept, který je v Čechách neokoukaný, moderní a inspirativní a zároveň logicky propojí práci nás všech. Shodly jsme se na tom, že i když po nás převážně chcete svatby přírodní a spíše ve venkovském stylu, je výzva udělat po našem právě takovou svatbu na zámku – v moderním pojetí s prvky romantické francouzské elegance a luxusu. Propojovaly jsme křišťál, zrcadla, sklo a spoustu květin s romantickým prostředím zámeckého parku. A taky jsme propojovaly profese – ze stylisty Michala z Manemo jsme udělaly modela, z našeho floristy Luboše a kameramana Petra jsme udělaly výškové pracovníky, kteří věšeli lustr… naše milá rodinko, víme, že si s námi užijete, ale no řekněte – nestojí ten výsledek za to? 🙂

Svatební fotogalerie

Svatební editorial spáchali:

Wedding Factory – organizace, design, dekorace

Milan Zářecký – fotograf

Petr Hervíř – kameraman

Oui boutique – šaty, modelka (Lucie Medová)

Manemo – pánské obleky, model (Michal Trnka)

Bianca Flowers – květinová výzdoba

Panství Dlouhá Lhota – lokace

Lumi dobroty – dort & Sweets

Polomio -Šperky

KafeKing – kávový bar

DesignEmpathy, Bodees style – drobné doplňky

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Sezónu 2022 máme plně obsazenou

Ukecáte nás až na svatby od října :)

Nebo můžete vyzkoušet naše konzultace.

Těšíme se na Vaše příběhy  ❤ Marťa a Lucka