Netradičně tradiční svatby pod naší taktovkou

I my ve Wedding Factory umíme tradiční svatby! No i když né zcela „tradiční“, do každé naší svatby totiž záměrně vnášíme trochu „chaosu“ a to tak akorát, aby se všichni dobře bavili a atmosféra byla jednoduše dokonalá. Moc se to o nás neví, ale umíme vykouzlit i velmi elegantní svatby ale pořád s tím naším pohodovým nádechem – třeba rovnou na zámku. 

Svatební agentura Praha - Jana a Milan

Co tím "tradičním" teda myslíme?

Všude se o nás dozvíte, že jsme proti tradicím, zaběhnutým postupům a věcem, které by se nějak prostě dělat měly, protože se tak dělají vždycky. A to je taky pravda, protože některé tyto „tradice“ nám a našim párům jednoduše nedávají smysl. Ale o tom se v tomto článku rozepisovat nechceme 🙂

Tradiční pojetí svatby pro nás v tomhle kontextu znamená svatbu – nejlépe se to asi vystihuje slovem – elegantní. Formálnější událost, než na které jsme my zvyklé a vy je můžete vidět u nás na sociálních sítích. Shrnutě pro nás tyhle elegantní svatby znamenají – víc bílé barvy než obvykle, zámecké prostředí, obřad v kostele, slavnostní servírované menu a tak nějak jednoduše řečeno „svatbu na úrovni“. A tím rozhodně neshazujeme naše oblíbené divočiny v podání garden parties – obě jsme se s Marťou vdávaly právě tímto stylem – uvolněná párty pro přátele venku na zahradě a s grilem. To je to „naše“ 🙂

Ale čas od času se rády provětráme a zabrousíme do jiných vod a stylů, aby nás ta práce nepřestala bavit, abychom si rozšiřovaly obzory a hlavně abychom dodržely to, že děláme svatby šité na míru našim párům.

Svatební agentura Praha - Jana a Milan

Elegantní svatby "na pohodu"

A o našich párech to právě je ze všeho úplně nejvíc! Hledají si nás totiž páry s různým stylem, ale společné mají vždy jedno – chtějí svatbu jinou než je zvykem. Chtějí jí mít 100% podle sebe, užít si jí a aby byla taková – no prostě co nejvíc „na pohodu“. A to platí jak pro garden party, tak pro slavnostní svatební banket o 200 hostech. A tím, že z nás to rebelství tolik kouká už na první pohled, hledají si nás právě i ti snoubenci, kteří chtějí svatbu v tradičním elegantním stylu, ale pořád naprosto jedinečnou a unikátní.

Svatba Jany a Milana v pudrově růžové

A to nás na tom všem právě tolik baví

Každá naše/Vaše svatba je unikát, protože i Vy jste unikátní pár a právě proto se styl svateb podřídí Vám a né Vy jemu. Svatba je o Vás dvou a měla by podtrhovat to jací jste a to, co máte rádi. Naším úkolem je jen „to Vaše“ najít. A právě to nás na naší práci baví ze všeho nejvíc 🙂

Svatební agentura Praha - Míša a Honza

Proto nikdy neděláme svatby podle jasného „zadání“, nekopírujeme jiné svatby nebo agentury. Vždycky hledáme takovou cestu, která ještě není prošlapaná a pro Vás je ta pravá.

Svatba Míši a Honzy v odstínu dusty blue

Svatba v kostele nebo na zámku

Asi úplně nejvýstižnější „zadáním“ pro elegantní svatbu je pro nás svatba v kostele nebo svatba na zámku. Prostředí, kde se Vám líbí a kde si chcete říci svoje ano o Vás vypovídá opravdu mnoho.

Svatební agentura Praha - Ivetka a Pepa

Ale není to jen o prostředí, kde si své ANO řeknete, těch faktorů okolo je mnohem víc a proto Vás tolik nutíme se nejprve dobře poznat, než se na nějaké spolupráci vůbec domluvíme. Věřte nám, když se poznáme, padneme si všichni 4 do oka, stojí to pak za to 🙂

Ozvěte se nám a vymyslíme spolu něco opravdu výjimečného!

Svatba Ivetky a Pepy s meruňkovým nádechem

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.