Netradičně tradiční svatby pod naší taktovkou

I my ve Wedding Factory umíme tradiční svatby! No i když né zcela „tradiční“, do každé naší svatby totiž záměrně vnášíme trochu „chaosu“ a to tak akorát, aby se všichni dobře bavili a atmosféra byla jednoduše dokonalá. Moc se to o nás neví, ale umíme vykouzlit i velmi elegantní svatby ale pořád s tím naším pohodovým nádechem – třeba rovnou na zámku. 

Svatební agentura Praha - Jana a Milan

Co tím "tradičním" teda myslíme?

Všude se o nás dozvíte, že jsme proti tradicím, zaběhnutým postupům a věcem, které by se nějak prostě dělat měly, protože se tak dělají vždycky. A to je taky pravda, protože některé tyto „tradice“ nám a našim párům jednoduše nedávají smysl. Ale o tom se v tomto článku rozepisovat nechceme 🙂

Tradiční pojetí svatby pro nás v tomhle kontextu znamená svatbu – nejlépe se to asi vystihuje slovem – elegantní. Formálnější událost, než na které jsme my zvyklé a vy je můžete vidět u nás na sociálních sítích. Shrnutě pro nás tyhle elegantní svatby znamenají – víc bílé barvy než obvykle, zámecké prostředí, obřad v kostele, slavnostní servírované menu a tak nějak jednoduše řečeno „svatbu na úrovni“. A tím rozhodně neshazujeme naše oblíbené divočiny v podání garden parties – obě jsme se s Marťou vdávaly právě tímto stylem – uvolněná párty pro přátele venku na zahradě a s grilem. To je to „naše“ 🙂

Ale čas od času se rády provětráme a zabrousíme do jiných vod a stylů, aby nás ta práce nepřestala bavit, abychom si rozšiřovaly obzory a hlavně abychom dodržely to, že děláme svatby šité na míru našim párům.

Svatební agentura Praha - Jana a Milan

Elegantní svatby "na pohodu"

A o našich párech to právě je ze všeho úplně nejvíc! Hledají si nás totiž páry s různým stylem, ale společné mají vždy jedno – chtějí svatbu jinou než je zvykem. Chtějí jí mít 100% podle sebe, užít si jí a aby byla taková – no prostě co nejvíc „na pohodu“. A to platí jak pro garden party, tak pro slavnostní svatební banket o 200 hostech. A tím, že z nás to rebelství tolik kouká už na první pohled, hledají si nás právě i ti snoubenci, kteří chtějí svatbu v tradičním elegantním stylu, ale pořád naprosto jedinečnou a unikátní.

Svatba Jany a Milana v pudrově růžové

A to nás na tom všem právě tolik baví

Každá naše/Vaše svatba je unikát, protože i Vy jste unikátní pár a právě proto se styl svateb podřídí Vám a né Vy jemu. Svatba je o Vás dvou a měla by podtrhovat to jací jste a to, co máte rádi. Naším úkolem je jen „to Vaše“ najít. A právě to nás na naší práci baví ze všeho nejvíc 🙂

Svatební agentura Praha - Míša a Honza

Proto nikdy neděláme svatby podle jasného „zadání“, nekopírujeme jiné svatby nebo agentury. Vždycky hledáme takovou cestu, která ještě není prošlapaná a pro Vás je ta pravá.

Svatba Míši a Honzy v odstínu dusty blue

Svatba v kostele nebo na zámku

Asi úplně nejvýstižnější „zadáním“ pro elegantní svatbu je pro nás svatba v kostele nebo svatba na zámku. Prostředí, kde se Vám líbí a kde si chcete říci svoje ano o Vás vypovídá opravdu mnoho.

Svatební agentura Praha - Ivetka a Pepa

Ale není to jen o prostředí, kde si své ANO řeknete, těch faktorů okolo je mnohem víc a proto Vás tolik nutíme se nejprve dobře poznat, než se na nějaké spolupráci vůbec domluvíme. Věřte nám, když se poznáme, padneme si všichni 4 do oka, stojí to pak za to 🙂

Ozvěte se nám a vymyslíme spolu něco opravdu výjimečného!

Svatba Ivetky a Pepy s meruňkovým nádechem

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.