Terka & Honza: Listopadová romance

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Nestává se příliš často, že bychom si nějaký článek syslily celý rok. Terka, Honza a jejich magická podzimní romance je ale jednou z těch svateb, které za počkání určitě stojí!

Síla podzimní romantiky

Jako asi každý kreativec, i my milujeme požadavky, které nejsou standardní. I když podzimní svatba pořád nemusí znít jako něco extra, je to pro nás pořád takový ten vzácný klenot. Ne každý má totiž na takovou svatbu odvahu – přeci jen snad každá baba si od malička představuje obřad venku za plného slunečního svitu. 

Když se ale zamyslíte o chviličku dýl a otevřete mysl i jiným možnostem, můžete, stejně jako Terka s Honzou, dojít k závěru, že podzim je prostě a jednoduše něco extra sám o sobě! Má tu správnou magickou atmosféru, listí hraje všemi barvami a když máte štěstí – můžete během jednoho dne zažít déšť, sluníčko, mlhu i duhu. My tyhle svatby jednoduše milujeme.

Podkrovní kouzlení

Právě díky riskantnímu počasí v podzimních měsících, určitě doporučujeme počítat od začátku s variantou, že obřad bude uvnitř. Na místech, jako je Yard resort to pak do sebe dokonale zapadá – úžasný podkroví svádí k tomu ho rozsvítit a zútulnit a využít v něm hry světel z arkýřových oken.

Co nás na téhle výzdobě bavilo bylo propojování té podzimní divokosti a zároveň jemné elegance, ke které měli snoubenci blízko. I když se to na první pohled může zdát jako protichůdný požadavek – nás přesně tohle vymýšlení baví ze všeho nejvíc 🙂 Na tuhle parádu opravdu vzpomínáme s láskou i po roce. A věříme, že budeme i po pěti 😉

Fotogalerie ze svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.