Terka & Honza: Listopadová romance

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Nestává se příliš často, že bychom si nějaký článek syslily celý rok. Terka, Honza a jejich magická podzimní romance je ale jednou z těch svateb, které za počkání určitě stojí!

Síla podzimní romantiky

Jako asi každý kreativec, i my milujeme požadavky, které nejsou standardní. I když podzimní svatba pořád nemusí znít jako něco extra, je to pro nás pořád takový ten vzácný klenot. Ne každý má totiž na takovou svatbu odvahu – přeci jen snad každá baba si od malička představuje obřad venku za plného slunečního svitu. 

Když se ale zamyslíte o chviličku dýl a otevřete mysl i jiným možnostem, můžete, stejně jako Terka s Honzou, dojít k závěru, že podzim je prostě a jednoduše něco extra sám o sobě! Má tu správnou magickou atmosféru, listí hraje všemi barvami a když máte štěstí – můžete během jednoho dne zažít déšť, sluníčko, mlhu i duhu. My tyhle svatby jednoduše milujeme.

Podkrovní kouzlení

Právě díky riskantnímu počasí v podzimních měsících, určitě doporučujeme počítat od začátku s variantou, že obřad bude uvnitř. Na místech, jako je Yard resort to pak do sebe dokonale zapadá – úžasný podkroví svádí k tomu ho rozsvítit a zútulnit a využít v něm hry světel z arkýřových oken.

Co nás na téhle výzdobě bavilo bylo propojování té podzimní divokosti a zároveň jemné elegance, ke které měli snoubenci blízko. I když se to na první pohled může zdát jako protichůdný požadavek – nás přesně tohle vymýšlení baví ze všeho nejvíc 🙂 Na tuhle parádu opravdu vzpomínáme s láskou i po roce. A věříme, že budeme i po pěti 😉

Fotogalerie ze svatby

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.