Helenka & Andrea : mezinárodní česko – italská svatba

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Když se nám Helenka na podzim ozvala s tím, že si holka z Moravy chce vzít Itala v Praze a je to komplikované, protože žijí v Abu Dhabi, znělo to samo o sobě jako výzva. A co teprve, když nám řekla, že téměř do svatby nepřiletí a mají v UEA embargo na hlasové hovory a nemůžeme si proto ani zavolat. Nebudu lhát, zprvu nám to přišlo kapku podezřelé, přeci jen jsme se nemohly domlouvat, nemohly jsme si volat a nebyla možnost se poznat… Po pár vyměněných emailech ale bylo rozhodnuto – Helenka nám byla tolik podobná a měla tak blízkou představu svatby tomu, co milujeme, že nás přemluvila ať uděláme velkou výjimku a zařídíme celou svatbu po emailech. Časem jsme přišly na to, že nahrávání voice messages je způsob, kterým se dají hovory nahradit, tak jsme komunikovaly alespoň takhle.

Náš půlroční vztah s cizinkou

I když jsme spolu měly moc hezký emailový vztah, který trval přes 7 měsíců, poprvé jsme se s Helenkou potkaly až měsíc před svatbou na zkoušce šatů v Praze, kvůli které přiletěla a na kterou musela sama díky velké vzdálenosti všech příbuzných. Nepřijatelné, na tohle nemůže být žádná žena sama! ?
A bylo to! Hned když jsme vešly do salonu si nás tahle krásná, sympatická a miloučká baba během jedné věty omotala tak, že jsme měly pocit jako bychom ji znaly celý život!

Svatební agentura Praha_Helena a Andrea

Láska, styl a rodina

Připravit a vymyslet svatbu pro tuhle dvojici byla neskutečná radost! A ani trochu nepřeháníme, když řekneme, že právě kvůli lidem jako je Helenka s Andreou milujeme to, co děláme! S nevěstou, která je otevřená našim nápadům, z ničeho se zbytečně nestresuje a nechává nám volnou ruku, jak ve svatební výzdobě, tak v samotné organizaci, se tahle práce stává skutečnou vášní.

U tohoto páru jsme si všimly jednoho a to, s jakým nadhledem přistupovali k plánování svatby. Hned na svatbě jsme ale pochopily proč tomu tak je… Protože když se nemůžete s rodinou vidět každý týden nebo když nemůžete se starými přáteli večer vyrazit na víno, začnete si vážit času, který spolu můžete strávit, přestanete se stresovat zbytečnostmi a užíváte si naplno každou chvilku svého života. Pochopily jsme díky nim, že svatba by měla být právě o rodině a tom, že jste v blízkosti svých milovaných a nic jiného není důležitější. A přesně v takovém duchu se celá svatba nesla – uvolněná, rozesmátá, neuvěřitelně nabitá láskou a absolutně bez stresu. Děkujeme, že jsme u toho mohly být s Vámi.

Svatbu těchto dvou (navždy našich) světoběžníku jsme prožily tak, že jsme obě probrečely půlku obřadu a dojímá nás zpětně každá jejich fotka. Jednoduše – dostali se nám pod kůži 🙂

Milí manželé Falcone, od srdce Vám přejeme spoustu šťastných společných let a těšíme se na společnou večeři při Vaší příští návštěvě Prahy ??❤️

Fotogalerie ze svatby:

Photo by: Teru Menclová

Svatební agentura Praha_Helena a Andrea

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.