Lída & Simon: Nejstylovější svatba v černé

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Je pozdě odpoledne a mě zvoní telefon, říkám si – nějaké divné zahraniční číslo. Po zvednutí se ozve sympatická Lída s tím, že volá ze Sydney a chce si brát Angličana a oba budou v černém a chtějí od nás svatbu. Jako cože? To se mi snad zdá?

Nevěsta v šedo-černých šatech

Ne, opravdu to není sen. Je to velmi stylový pár, který se rozhodl mít kvůli rodině svatbu v Čechách, ale za to zcela po svém. WOW! Ta černo-šedá kombinace na svatebních šatech nás upoutala takovým způsobem, že jsme si říkaly, kdo tihle dva sympaťáci jsou? Rozhodně je chceme poznat blíž! S Lídou jsme se potkaly v Čechách, se Simonem jsme absolvovaly jen pár videohovorů, ale i tak si nás tihle dva naprosto získali. Oba byli velmi bezprostřední, velmi moderní a jednoduše jsme se do nich zamilovaly.

VIDEO: Kaco films

Kde jinde, než v Třebešicích?

Když byste se nás zeptali, kde udělat stylovou mezinárodní svatbu, jako jedno z prvních míst Vám řekneme Chateau Třebešice. Na tom místě už jsme s Marťou byly tisíckrát, ale pokaždé nás překvapí něčím novým a hlavně – ta divoká anglická zahrada…ta atmosféra… Pro Lídu a Simona prostě PERFECT MATCH.

Příprava svatby s tímhle párem byla moc příjemná i přes pár peripetií a byrokracii na českých úřadech (což je kapitola sama o sobě). Nicméně, na co jsem se těšila úplně nejvíc a zároveň se toho nejvíc bála – byla výzdoba. Oba naprosto přesně věděli, co je vkusné a stylové, proto vytvořit pro tyhle dva designovou svatbu snů bylo zprvu v mých očích nemožné ve smyslu „Co když to nedokážeme udělat dost dobře?“. Po lehkém ostychu jsem ten návrh dekorací stejně odeslala tak, jak jsem pokládala za nejodvážnější a nejlepší. Během chvilky bylo s radostí odsouhlaseno! Takže se té černé prostě nebojíme a jdeme do toho!

Svatbu dělají lidé a hlavně Vy sami

Tahle svatba byla jedna velká designová jízda, anglické dámy v černých róbách s fascinátory, pánové ve stylových oblecích, ale hlavně – všichni NA POHODU. Žádný stres, jen spousta lásky a spousta slz – a že jich bylo! To, jak Simon Lídu naprosto zbožňuje, prosáklo skrz naskrz celou atmosférou. V našich očích to byl jednoznačně pan Božský, který nás svým proslovem rozplakal tak, že jsme měly co dělat. Děkujeme, že jsme u toho mohly být s Vámi.

Za nás Lída se Simonem byli a jsou – totálně nejstylovějším párem EVER!

Vaše Lucka

XOXO

Fotogalerie ze svatby v černém

FOTO: EVERBAY

Svatební agentura Praha - Lída a Simon

 

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.