Eliška & Jary: Svatba ve dvou na horách

Svatba ve dvou? Pod tím se dá představit mnohé, ale asi nejčastěji je to pro mnohé z nás svatba na radnici nebo někde na pláži. Eliška s Jarym to ale vzali za úplně jiný konec a chtěli malinkou svatbu po svém – na horách, konkrétně v Jeseníkách, které jsou jim opravdu velmi blízké.

Požadavek, jako zařídit pohádkovou svatbu v září v Jeseníkách a navíc jen pro ně dva a svědky, jsme zatím nedostaly i když si to celých 5 let moc přejeme. Svatby na horách jsou pro nás velká srdcovka a myslíme, že je to vidět i na všech dosud realizovaných svatbách 🙂 Jsme více než vděčné za to, že jsme si (i Elišce s Jarym) tenhle sen o intimní svatbě v Jeseníkách splnily 🙂

Svatební agentura Praha - Eliška a Jary

Letní svatba na horách má neskutečnou sílu

Čím, že si nás hory tak získávají? Mají v sobě tak nějak skrytou neuvěřitelnou magii, milujeme ty dechberoucí výhledy a romantickou atmosféru, kterou má jen a pouze svatba na horách. Všechny pocity se vám v těle derou na povrch, cítíte tu sílu okamžiku, propojení s přírodou a ono velké ANO má pak o to větší váhu, když jsou ty ohromné hory vašimi svědky. Jako by všechno bylo tak nějak opravdovější.

Síla okamžiku – to je něco, co máme se svatebním obřadem velmi často spojené a je naším cílem se pokusit toto vyvolat u každého svatebního obřadu. Aby ho každý pár prožil, nejvíc jak to jen jde a nejlépe úplně naplno. Moc rády pro podpoření atmosféry obřadu využíváme kytaru, zpěv a milého oddávajícího (z velké většiny církevního).

Svatební agentura Praha - Eliška a Jary

Počasí na horách? Musíte mít štěstí

I když pro naše páry děláme maximum, počasí jsme se zatím poroučet nenaučily. Ale i to se snažíme dohnat 🙂 Každopádně mít svatbu v září venku v horách – to je jen pro odvážné. A občas těm odvážným štěstí přeje, stejně jako přálo Elišce a Jarymu. Na tak hodné dva lidi narazíte v životě jen párkrát a říkáte si, že když by to nevyšlo jim, tak už nemůže snad nikomu jinému. A v tomto případě jsme měly pravdu, těm dvěma vyšlo to nejlepší horské počasí – krásné sluníčko, teplo tak akorát, dramatická obloha – prostě letní hory jako vyšité.

Konec dobrý, všechno dobré

Eliška s Jarym a jejich komorní srdečná svatba pro nás byla jednoduše výjimečná. I přes pár peripetií, které jsme s nimi řešili (kvůli přesunu termínu na poslední chvíli) si nás naprosto získali. Dokonce tak, že se nám ze svatby vůbec neodjíždělo snadno, loučení bylo těžké a my uronily i pár slz, protože něco hezkého nám „zase“ končí. Jsme občas prostě děsný citlivky.

Tak je to s námi ale skoro vždy, z každé vaší/naší svatby nám zůstávají jen hezké vzpomínky a my jsme neskutečně vděčné za pár milých slov a fotky, které nám později posíláte 🙂

Eliško a Jary, ať jste takoví, jaké jsme Vás měli šanci poznat, napořád a ať je Vaše láska věčná.

Vaše Lucka a Marťa, s láskou navždy

Foto: Khiria

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.