Naše kolekce sukní : Družičkování & Wedding Factory

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

V naší práci je strašně důležité neusnout na vavřínech a pořád se posouvat dopředu. Koneckonců právě proto nás to pořád tak moc baví. Občas ale není úplná brnkačka najít inspiraci. A občas se naopak stane, že přijde tak nějak sama. Stejně jako s naší společnou kolekcí sukní s Družičkováním. Vytvořenou se spoustou lásky, podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Jak to všechno začalo?

Letos jsme si prošly jednou moc zajímavou zkušeností – obě jsme se vdávaly. Je to přesně ten typ zkušenosti, kterou si zkrátka musíte prožít. Nikdo vám ji nepopíše a nikdo vám nepředá jaké to je. A to i když už za sebou máme desítky svateb, tak to i pro nás bylo z pozice nevěsty úplně nové. Hlavně ty příjemné detaily před svatbou a  dolaďování  outfitu jak nevěsty, tak všech družiček.

Příběh našich sukýnek vznikl před Marti svatbou, když jsme vymýšlely co s družičkami. Přeci jen celá svatba byla netradičně pojatá, v gypsy uvolněném a neformálním freespirit duchu a navíc v zemitých tónech. Není to tedy úplně tradiční požadavek na český trh – tady je přeci jen výběr družičkovských šatů mnohem víc „růžový“ a elegantní. Navíc představa všech družiček v jedněch šatech nás mírně řečeno děsila, protože málokdy jedny šaty sluší všem.

Svatební agentura Praha Wedding Factory

Žádné růžové volánky

Teď otevřeně z mého (Marti) pohledu: Když už jsme to po hodinách vymýšlení začínaly vzdávat a řekla jsem, že to nechám na holkách, přišla Lucka (která samozřejmě byla nedílnou součástí mojí holčičí svatební crew) s tím, že si ode mě chce půjčit mojí plážovou zavinovačku, kterou jsem si přivezla z dovolené. Můj úplně nejoblíbenější kousek šatníku, protože je mega jednoduchá, dá se zavázat na 1000 způsobů a tím vypadá pokaždé jinak. A protože mi pár dní nato zavolala Denča z Družičkování, společný nápad byl na světě.

Začaly jsme tedy s Denčou brainstormovat, kreslit návrhy, vybírat látky a ladit střih těch pravých sukýnek. My měly představu o tom, jak má vypadat, co má splňovat a Deny na to všechno dohlédla okem profesionála a převedla to do praktického provedení. Vytvořily jsme společně sukně, které s čistým svědomím doporučíme všem nevěstám a jejich partám holek. Sukně se dají zkombinovat do jakéhokoli stylu – boho, elegantního, formálního i lučního a sluší každé postavě (družičky na mé svatbě opravdu nejsou konfekční vzorek a pohybují se od velikosti 32 do 42).

Sukně univerzální, odvážná, praktická, kombinovatelná, chytrá a jednoduchá

Univerzální, protože ji můžete nosit i na běžné denní nošení (my jí taháme pořád). Odvážná díky rafinovanému rozparku. Praktická, protože se nemuchlá. Kombinovatelná díky vršku, který z ní udělá buď elegantní nebo neformální kousek (je to takový ten kus oblečení, který si můžete vzít na jakoukoli příležitost a doslova ke všemu). Chytrá, protože je hezky nastavitelná pro jakýkoliv typ ženské postavy (a to i když se trošku víc na svatbě najíte). A v neposlední řadě – v její jednoduchosti je ohromná síla.

Dvojnásobná radost

A protože opravdu věříme, že udělají radost spoustě dalším ženám a chceme Vám předat něco ze sebe, můžete si je v Družičkování objednat s kódem SLASKOUWF

Sleva 10% při použití kódu:

SLASKOUWF

A v případě, že se Vám zalíbí i něco dalšího, neváhejte se na nás odkazovat i tak – majitelka Deny pro vás má zajímavé podmínky 🙂

Moc se těšíme na fotky toho, jak vám budou slušet!

S láskou,

Marťa a Lucka

Svatební agentura Praha Wedding Factory
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.