Naše kolekce sukní : Družičkování & Wedding Factory

V naší práci je strašně důležité neusnout na vavřínech a pořád se posouvat dopředu. Koneckonců právě proto nás to pořád tak moc baví. Občas ale není úplná brnkačka najít inspiraci. A občas se naopak stane, že přijde tak nějak sama. Stejně jako s naší společnou kolekcí sukní s Družičkováním. Vytvořenou se spoustou lásky, podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Jak to všechno začalo?

Letos jsme si prošly jednou moc zajímavou zkušeností – obě jsme se vdávaly. Je to přesně ten typ zkušenosti, kterou si zkrátka musíte prožít. Nikdo vám ji nepopíše a nikdo vám nepředá jaké to je. A to i když už za sebou máme desítky svateb, tak to i pro nás bylo z pozice nevěsty úplně nové. Hlavně ty příjemné detaily před svatbou a  dolaďování  outfitu jak nevěsty, tak všech družiček.

Příběh našich sukýnek vznikl před Marti svatbou, když jsme vymýšlely co s družičkami. Přeci jen celá svatba byla netradičně pojatá, v gypsy uvolněném a neformálním freespirit duchu a navíc v zemitých tónech. Není to tedy úplně tradiční požadavek na český trh – tady je přeci jen výběr družičkovských šatů mnohem víc „růžový“ a elegantní. Navíc představa všech družiček v jedněch šatech nás mírně řečeno děsila, protože málokdy jedny šaty sluší všem.

Svatební agentura Praha Wedding Factory

Žádné růžové volánky

Teď otevřeně z mého (Marti) pohledu: Když už jsme to po hodinách vymýšlení začínaly vzdávat a řekla jsem, že to nechám na holkách, přišla Lucka (která samozřejmě byla nedílnou součástí mojí holčičí svatební crew) s tím, že si ode mě chce půjčit mojí plážovou zavinovačku, kterou jsem si přivezla z dovolené. Můj úplně nejoblíbenější kousek šatníku, protože je mega jednoduchá, dá se zavázat na 1000 způsobů a tím vypadá pokaždé jinak. A protože mi pár dní nato zavolala Denča z Družičkování, společný nápad byl na světě.

Začaly jsme tedy s Denčou brainstormovat, kreslit návrhy, vybírat látky a ladit střih těch pravých sukýnek. My měly představu o tom, jak má vypadat, co má splňovat a Deny na to všechno dohlédla okem profesionála a převedla to do praktického provedení. Vytvořily jsme společně sukně, které s čistým svědomím doporučíme všem nevěstám a jejich partám holek. Sukně se dají zkombinovat do jakéhokoli stylu – boho, elegantního, formálního i lučního a sluší každé postavě (družičky na mé svatbě opravdu nejsou konfekční vzorek a pohybují se od velikosti 32 do 42).

Sukně univerzální, odvážná, praktická, kombinovatelná, chytrá a jednoduchá

Univerzální, protože ji můžete nosit i na běžné denní nošení (my jí taháme pořád). Odvážná díky rafinovanému rozparku. Praktická, protože se nemuchlá. Kombinovatelná díky vršku, který z ní udělá buď elegantní nebo neformální kousek (je to takový ten kus oblečení, který si můžete vzít na jakoukoli příležitost a doslova ke všemu). Chytrá, protože je hezky nastavitelná pro jakýkoliv typ ženské postavy (a to i když se trošku víc na svatbě najíte). A v neposlední řadě – v její jednoduchosti je ohromná síla.

Dvojnásobná radost

A protože opravdu věříme, že udělají radost spoustě dalším ženám a chceme Vám předat něco ze sebe, můžete si je v Družičkování objednat s kódem SLASKOUWF

Sleva 10% při použití kódu:

SLASKOUWF

A v případě, že se Vám zalíbí i něco dalšího, neváhejte se na nás odkazovat i tak – majitelka Deny pro vás má zajímavé podmínky 🙂

Moc se těšíme na fotky toho, jak vám budou slušet!

S láskou,

Marťa a Lucka

Svatební agentura Praha Wedding Factory
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Mohlo by Vás dále zajímat

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.