Wedding FACTORIÁL aneb Ohlédnutí za svatební sezónou 2018

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Nebojíme se přiznat, že letošní rok pro nás byl pořádný mazec! Zvládly jsme na 150% zařídit, nazdobit a zkoordinovat víc jak 40 svateb, několik rozluček a dalších akcí. Díky tomu jsme ale trochu pocítily pocit viny z toho, že na cokoli jiného přes sezónu čas nebyl a že se nám stýská po našich svatebních kamarádech.

A tak jsme na závěr téhle úžasné sezóny příhodně zorganizovaly děkovný piknik pro všechny ty, kteří jsou společně s námi na lodi svatebních profíků, které máme kolem sebe a kteří s námi letošní svatební jízdu vydrželi. Víme, že to s námi mnohdy nebylo jednoduché a jsme moc rády, že Vás kolem sebe máme 😉

Na vlně BOHO svateb

A proč FACTORIÁL? Protože ani na pikniku jsme se neubránily nutkání udělat z něj trochu designovku s naším rukopisem – BOHO chill zónu, ve které se nám krásně vegetilo, klábosilo, soutěžilo se o nejlepší jídlo (někteří to vzali velmi zodpovědně a týden nakládali asijský bůček, nebo nám předvedli live cooking show s vlastní přivezenou polní kuchyní ;)) a nebudu lhát – taky se do rána koštovalo víno 🙂

Musíme říct, že jsme si všichni dopřáli takovou pohodu, že se zavazujeme udělat podobný večírek alespoň jednou ročně, protože pro nás, volnonožce a podnikatele, to není vždy jednoduché najít si čas jenom pro sebe a užít si to, co na svatbách nestíháme – jen se zastavit, bavit se a sosat společně tu okolní pohodu (dobře, a taky víno :D) s těmi, díky nimž navzájem rosteme a které milujeme! To je prostě FACT…oriál :))

Konec hlášení a co nejdřív zase…

Video Petr Hervíř, Foto Radek Lavička.

Dřevěný nábytek zajistil WoodenWorld, stan dodal Stanový hotel, písmenka Svítící Písmena a květinovou dekoraci Bianca Flowers.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.