Ludmila & Richard: Mezinárodní svatba

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Svatba v Praze – jedině multikulturně

Když nás Ludmila kontaktovala s prosbou o nezbytnou svatební koordinaci v Praze, ještě jsme ani zdaleka netušily, co nás bude čekat. Svatba byla specifická hned v několika ohledech, ale dozajista nejzajímavější byla její multikulturnost. Ludmila je Češka, žijící ve Švýcarsku se svým manželem Richardem – Britem. Hosté byli celkem z dalších 6ti zemí světa jako například Kanada nebo Japonsko.

Wedding Factory Svatební agentura Praha Svatba koláž

 Ze začátku jsme měly na starosti jen hosty, sweet bar a zajištění pár dekorací, ale když Ludmile a Richardovi tři dny před svatbou zkolabovala celková výzdoba, tak i všechny svatební tiskoviny, vrhly jsme se do toho po hlavě.

Bylo nutné trošku improvizovat a hodně přemlouvat, ale výsledek byl perfektní.

Podzimní svatební den pod Pražským hradem

S Martinkou jsme se sešly už s východem slunce ve Vile Richter pod Pražským hradem, abychom připravily a vyzdobily celý altán. Kulaté stoly jsme zdobily živými květinami od Bianca Flowers, vysokými svícny a tiskovinami vlastní výroby. Připravovali jsme tradiční sladkosti a aranžovali je spolu s LUMI dobrotami do sweet baru. Nechyběly ani důležité detaily, jako je svatební strom, fotokoutek, balonky k vypouštění, prskavky nebo girlanda s vlaječkami všech národností hostů.

Po vyzdobení restaurace se Marťa zastavila pozdravit a zkontrolovat hladký průběh příprav nevěsty a ženicha v hotelu Klárov, zařídila platby všem dodavatelům a rozdání květin. Mezitím Lucka zajistila decentní výzdobu kostela sv. Salvátora. Při příjezdu prvních hostů jsme rozdávaly program svatby a postupně hosty usazovaly a informovali všechny zúčastněné o tom, co se bude dít.

Samotný obřad byl velice krásný, i když probíhal v češtině a bez překladu, oddávající mluvil velmi charismaticky a snad každý významu jeho slov rozuměl. Hrály varhany a zpěvem je doprovázel zpěvák Patrik Havelka, atmosféra byla kouzelná. Při východu z kostela novomanžele zasypaly okvětní lístky růží a čekal na ně veteránek Bentley, aby je odvezl spolu s fotografem Tomášem Loutockým a kameramanem Lubošem Konečným z Forpix do Villy Richter.

Po příjezdu proběhl welcome drink a společné focení, vypouštění balónků a gratulace novomanželům. Krájel se sýrový dort, hrála cimbálová muzika a všichni hosté se začali bavit. Musíme říct, že i přes všechny obavy a nástrahy, přesně takhle má vypadat svatební atmosféra – plná lásky, pohody a nesmrtelných vzpomínek.

Připojujeme krásnou referenci od nevěsty a od ženicha:

Milá Lucie a Martinko z Wedding Factory 🙂 Moc a moc vám děkujeme za velmi milé a přátelské jednání po celou dobu a 100%ní profesionalitu, skvělý humor a jednoduše za to, že vše proběhlo na 1 s hvězdičkou! Víte si rady v jakékoliv situaci, jste spolehlivé a stále všichni vzpomínáme na tu krásu a užasné dobrotky … Vše bylo podle našich přání a že jsem si toho navymýšlela 🙂 Vřele Wedding Factory doporučujeme, jste světoví! Přejeme vám hodně úspěchu v a spoustu krásné práce … A těšíme se na dalši oslavu … jedině s vámi!

Ludmila, Curich

I would like to say that Lucie & Martinka did a wonderful job and made sure that our day was the best for us and very special! We will always highly recommend them both and hope to see them again one day in Czech Republic! All our best wishes to the great Wedding Factory girls!

Richard

Fotogalerie z podzimní svatby v Praze

>>> VÍCE FOTOGRAFIÍ <<<

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Stránky využívají soubory cookies aby nabídly ten nejlepší obsah. Pokud pokračujete v prohlížení, tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.