Jackie & Thu: Podzimní indoor svatba

Co Vás napadne jako první, když se řekne „PODZIM“?  My jsme pokaždý myšlenkama zpátky v našem dětství. Když jsme s partou spolužáků chodili domů, úplně nejradši jsme měli ty hromady spadaného barevného listí, které jsme po sobě házeli a váleli se v nich. Ještě doma jsme je potom z aktovek a vlasů vytahovali a ty nejhezčí, zachovalý listy vkládali do knížek, aby nám ta nádhera vydržela napořád. 

I když už jsme dávno vyrostly (Já i Lucka :D), podzim má pro nás pořád stejné kouzlo a dodnes si ty hezký listy sbíráme a vkládáme do knížek!  A co se týče svateb – možná i proto je pro nás dodnes dělání těch podzimních vždycky největší romanťárna!

Milujeme náhodná setkání

Pokud nás sledujete dlouho a tenhle nádherný pár je vám povědomý, není to deja vue – opravdu jsme už jednu svatbu pro Thu a Jackieho plánovaly. 😀 Psal se rok 2018 a my jsme v šibeničním čase jednoho měsíce naplánovaly v Praze netradiční vietnamskou svatbu pro 500 hostů!

Teď jsme se po 3 letech znovu setkali a to úplnou náhodou. Jak dobře víte, Jackie a Thu reprezentovali podzimní pár v konceptu „4 roční období„, kterým jsme v únoru plánovaly potěšit 4 páry, které si zasoutěží o role našich modelů. Kdo myslíte, že poslal jednu z nejhezčích odpovědí? 

Vítěze soutěže jsme vybírali spolu s fotografkou Eli, holkama ze Svatby ve stodole, a dressmastery z MiaBellly a The Owners – především podle odpovědí, které jste nám na Instagramu posílali. A co čert nechtěl – všichni jsme nanominovali skoro stejný páry  🙂

Ani nevíte, jak nám zaplesalo srdce, že se s tímhle naším ex-párem, budeme mít možnost znovu shledat, abychom připravily tuhle trendy bohémskou svatbu. A to jsme se skoro trefily do jejich výročí! Že byste z fotek neřekli, že už jsou manželé 3 roky? Vypadají totiž úplně stejně zamilovaně jako v ten den, kdy si řekli své “ANO”.

Po takové době to bylo krásně setkání a hrozně nás hřeje u srdce, že jsou šťastní a my to s nimi mohly prožít znovu, i když tentokrát v mnohem menším měřítku 🙂

Svatební Agentura Praha - Jackie & Thu

Podzimní indoor svatba

Zlatýho bludišťáka tomu, kdo uhodne, kde se tohle focení supr barevné indoor svatby událo? Áno, je to Vltavěnka! Už určitě víte, že jsme v únoru kouzlily hned 4 inspo svatby v konceptu „4 roční období“ a právě na tvoření podzimu jsme si vybraly úplně tu největší místnost, abychom mohly co nejvíc pracovat s prostorem a dát tomuhle podzimnímu nápadu dostatek vzduchu.

Tmavé dřevo, kytky, ze kterých nám tečou sliny ještě teď, trocha zemitých tónů a sušených trav a… voalá máme trendy bohémskou svatbu v měděných a terakotových odstínech.

Nebojte se podzimní svatby uvnitř – s trochou představivosti dokáže být magická i když je za okny dešťová smršť. Nenechte si jí zkazit, připravte se na to. Stejně jsou to hlavně momenty, který se počítaj 😉

Hluboká myšlenka na závěr

Kdo ví, třeba se zase za pár let sejdeme a zavzpomínáme si na tyhle krásný momenty. Protože to je právě ten náš motor, to co nás žene dál a pomáhá nám tvořit a vymýšlet pořád nějaký novoty – jsou to páry jako Jackie a Thu, pro které jsme schopné udělat první poslední, aby z jejich úst vyšlo „wow“ a oni si potom jejich den zapamatovali navždy. A ti, kterým nestačí vzpomínka, tak si s náma tenhle den můžou kdykoliv připomenout. 😊

Týmová práce

Mediální podpora – Svatba ve stodole

Kocept a design – Wedding Factory 

Foto – Eli Kubíková

Video – Petr PERKY PUG

Lokace – Vltavěnka

Květiny – Boho Svatba

Dekorace a doplňky – Eterle

Tiskoviny a grafika – Made Atelier

Dort – Cakeland

Šaty a oblek – Mia Bella a The Owners

Make-up a hairstyle – Czech Make-up House

Prstýnky  – Snoubení Czech Design

Šťastní manželé a modelové –  Jackie a Thu

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

You might also be interested in

The site uses cookies to offer yout the best content. If you continue browsing, we assume that you agree to the use of cookies.